10611
  • Evogordon
    #5021
    Egy oldalt valaki adjon már pls ahonnan lelehet tölteni.
    thx
  • zolo
    #5020
    Ups.Sorry
  • Hmuda
    #5019
    Az, hogy nem olvasod el a banner alatti szöveget. :P
  • zolo
    #5018
    Hali!Ezt írja ki a mini imag-os változat:Disc read error when checking disc.Make sure a licenced disc is in the drive,the disc is not damaged and the valid Disk key is entered.Ugyanilyen védelem volt a GTR-nél is és az simán megy.mi a gond
  • Kandurex
    #5017
    bazz, totál félreértettem
  • Sil3nt
    #5016
    biztos megvette
  • Evogordon
    #5015
    mi az hogy nincs törés haverom rég nyomatja vagy 1 napja :D
  • Hmuda
    #5014
    Nem, csak osztott képernyőn. :P
  • Evogordon
    #5013
    Helósztok
    Interneten lehet játszani a game-el?
  • magus755
    #5012
    sajnos nem tok vele mit kezdeni mert ugyse indul el a daemon pedig mér a registryböl is kitöröltem és igyse indul el állandoan kilép ,ugyhogy én hagyom a fenébe!
  • magus755
    #5011
    megprobálom csak éppen most akarok megnézni egy másik gamet is azt ha kiléptem és megnéztem a gamet akkor majd foglalkozom ezzel a problémával is!Azért köszi a tippet!
  • robotnyk
    #5010
    ilyen nekem is volt nemrég, egyszercsak ilyet csinált. leszedtem a daemount nevű progit a daemon tools honlapjáról, installáltam, utána megjavult a régi is.
  • magus755
    #5009
    Na a vélemény a daemon letörlése és ujra installálása után is kilép álandoan be se tudom mountolni a imaget!
  • magus755
    #5008
    Hát nem jol indul a dolog mert állandoan kilép a daemon!
  • magus755
    #5007
    rendben ha megy akkor be irom a topicba!
  • fonya
    #5006
    Mágus755
    Esetleg, ha kipróbálod és megy jelezz...
    THX
  • Hmuda
    #5005
    Nem flash memory kell nekim, hanem USB DVD-drive.
  • magus755
    #5004
    szerintem még senki de legalább is nem irták vagy azért mert nem müxik vagy azért mert ezt még nem ismerték!De lehet én kiprobálom mertb érdekel a game!
  • sorrow
    #5003
    EZT PRÓBÁLTA MÁR VALAKI ???

    A pcdome-on valaki ajánlott egy módszert a daemon tools egyik külön programjával lehetséges , de bővebben itt:

    Mountoljátok fel a Full iso-t daemonban. A Daemon/Virtual CD/DVD-rom/Device/Set Device Parameters ablakban írjátok át a Vendor-t "USB 2.0"-ra, a Revision-t pedig "3.0"-ra. Unmountoljátok az ISO-t. SFNightmare 1.12-vel tiltsátok le a CD-t és a Node-ot.
    EZT a segédprogit rakjátok fel (awxDTools_105b072.exe). Majd a Sajátgépnél jobb egérrel nyomjatok a virtuális drive-ra és mountoljátok fel az ISO-t, ne a Daemonban.
  • DayWalker
    #5002
    Documents and Settings\All Users\Application Data\Ubisoft\Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory
  • Pardon22
    #5001
    mi köze az USB flash memorynak a SPCThez?
  • ACE
    #5000
    He?
  • Kandurex
    #4999
    Őőő, voltam fent Nyh-n és láttam az egyik boltba 2k összegért usb flash memory -t, használtan meg még olcsóbbat, szal,

    engem nem izgat a program, kjátszottam magam az előző részekkel, de gondolom akinek fontos az éppen kibír 1500 pénzt érte
  • Danman
    #4998
    Nem jön valaki Coopozni?csináltam servert a lobby1-be name:TRAINING
  • ibrik
    #4997
    Ha a játék telepített mappájában nem találod, akkor valószínűleg a "\Documents and Settings" mappában van valahol a nevednél a Dokumentumokban...
  • Danman
    #4996
    Hova menti a játék a mentéseket???
  • ThugEdge
    #4995
    én is ezt mondtam már egyszer,itt senki nem hülye,nyilván mindenki tisztában van mindennel és ha release group lennék,naná,hogy elfogadnám a lóvét
  • Pardon22
    #4994
    nehogy má ez legyen a first game SF3 védelemmel amit, ne tudjanak feltörni/ne akarjanak!!!!
  • Thanatos
    #4993
    és aki ezt mondta okocs volt mert télleg igy van... lásd bf ... 0 védelem és mégis végül midnenki emgvette akt érdekelt..., ellentéte meg söldner tápvédelemmel eleinte és már a kutyának se kell :)
  • grebber
    #4992
    Még nem kizárt az sem de akkor
  • ACE
    #4991
    Valahol olvastam egy cikket, hogy van olyan fejlesztőcsapat, aki azt mondja, a Warez elterjedése a legjobb reklám... és a multi miatt úgyis meg kell venni, aki akar vele játszani, és ez a játék inkább erre épül... úgyhogy szerintem az is lehet, hogy a legfosabb védelem lesz rajta, csak épp ha nem tudsz vele neten játszani, szart sem fogsz érni vele...
  • zulur
    #4990
    Én szinte bitos vagyok benne, hogy simán "lefizették" az amúgy is maroknyi programozóból álló crackereket, és 1-2 hónap pihenőidőt kértek cserébe...Én is megtenném az UBI helyett...ennél jobb megoldás úgysincs...

    amúgy meg még mindig:

    DESTROY
  • ThugEdge
    #4989
    én megen csak azt tudom mondani,és nem a tartalmi részre gondolok,mert ugye össze sem lehet hasonlítani a kettőt,hogy a kill.switch is kb fél év volt mire feltörték szal ezt is tuti,hogy feltörik,de jövő ilyenkor vagy még előbb jön a következő ugye és így aki megveszi az képben van,aki nem az meg nincs képben.még nekem sincs meg.ez mind1
  • ACE
    #4988
    ja hogy nem DVD, és itt arról volt szó. Attól még SF3...
    Ha a STALKER is ebben fog megjelenni, idegbajt kapok...
  • ACE
    #4987
    Naés? :D
  • Gabe18
    #4986
    Hát mondjuk a Second Sight az cd-s...
  • rorr
    #4985
    igen: obscure,second sight,silent hunter3 stb!
  • fitutufi
    #4984
    most is lennt van egyeseknél :)))
  • Pardon22
    #4983
    azt hiszem én is így fogok tenni, mert nem igazán látni bármi ilyen jelét is annak h rajta lennének a feltörésén!! Az kb. mire várható míg lejjebb megy az ára?
  • Bucser
    #4982
    nem. általában aki nagyon meg akarja szerezni megvárja, hogy lemenjen az ára és úgy megveszi...