10611
  • Sil3nt
    #5101
    én nem gondolom ezt, már ne haragudj....
  • ACE
    #5100
    Nem értem miért gondolja mindenki, hogy egyáltalán dolgozik rajta bárki is... Lehet 1 hétig próbálkoztak, nem ment, azt lerakták és szevasz... biztos van más dolguk is mint hogy nonstop-ba egy játékot próbáljanak feltörni...
  • Sil3nt
    #5099
    jaja...
  • robotnyk
    #5098
    az már cinkes, amikor az eredetit kell letagadni :D
  • Sil3nt
    #5097
    ez így van...én is megfogom venni, és ebben nincs semmi...majd coopot nyomathatunk...csak jövőhéten, mert elutazok szerdán, nomeg még nem jött meg a game
  • Hmuda
    #5096
    Én is megvettem és abszolút megérte. Rendszeresen előveszem és lenyomok egy-két küldit különféle extra feladatokat kitalálva (mindenkit megkéselek, mindenkit fejbelövök, csak leütök mindenkit, nem nyúlok senkihez, stb, stb).
  • Sil3nt
    #5095
    nemértem én az ilyen embereket...miért jó neki, hogy azt hiteti el, hogy a haverja áttör mindenen és nem kellett megvenni? olyan nagy szégyen bevallani, hogy megvettem? áhh nem értem..mind1
  • Atika :o)
    #5094
    nem kell ahhoz atmenni eleg egy szaros photoshop es kesz :)
  • Hmuda
    #5093
    Itt már senki nem veszi komolyan, akármivel áll is elő. :-)

    Az is lehet, hogy átmegy hackerkéhez és ott gyorsan csinál usert meg képet és jön villogni. :P
  • Sil3nt
    #5092
    nem lehet, hogy csak nagy a pofája és megvette? ha a hacker haverja megtudta oldani egymaga a starforce védelmét akkor miért nem bírkózik meg egy egész cracker team vele? (sőt nem is egy team)...tehát lehet hogy beszúr képeket, de szerintem megvette...
  • Atika :o)
    #5091
    he he ez jo otlet :D
  • Hmuda
    #5090
    A kezdőképernyőt szúrd be, amin a te acc neved van. :P
  • Evogordon
    #5089
    Na mondjad mijet csináljak?
  • Atika :o)
    #5088
    Netrol nemnehez kepeket szerezni
  • fitutufi
    #5087
  • Evogordon
    #5086
    Én már rég nyomatom a játékot nemsokára beszúrok egy pár képet.
  • Evogordon
    #5085
    Na itt vagyok :D Mi is a téma??
  • Atika :o)
    #5084
    En nem tudom hogy mit hisznek az ilyen emberek hogy ettol nagyobb arcok lesznek hat csinaljak magukbol csinalnak hulyet :)
    Nekem a tesom 2 eves kisfia hacker mar szetort par jatekot :D
  • Strike16
    #5083
    ja nem is mondtam még hogy nekem hacker a nagymamám...
  • Pardon22
    #5082
    ja, végülis tök igazad van!
  • Hmuda
    #5081
    Csak irritál, hogy itt adta az arcosgyereket, de mikor észreveszi, hogy hülyét csinált magából inkább meghúzza magát.
  • Pardon22
    #5080
    inkább ne emlegesd! :)
  • Hmuda
    #5079
    Hm, érdekes módon a "hacker" haveros gyerekről már nem hallottunk pár napja. :PPP
  • Atika :o)
    #5078
  • Glpetyus
    #5077
    :)))))))))
  • Sephi
    #5076
    :DDDDDDDDDDDDDD
  • ACE
    #5075
    Nincs kedve valakinek LAN hálóban kipróbálni a Coop módot? GIT progival nekem már sok ilyen játékkal összejött, gyorsan be lehet állítani, ha valaki még nem használta volna...
  • rezsofiz
    #5074
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddddddddddddddddddddddd
  • Strike16
    #5073
    csak rövid...
  • Strike16
    #5072
    nem is rossz
  • magus755
    #5071
    nagyon állat!
  • Lacc
    #5070
    Játsszatok ezzel.
  • k8bal
    #5069
    ez igaz!
  • Strike16
    #5068
    szerintem ha rajta lennének már feltörték volna...
  • Pardon22
    #5067
    hát nemtom, de -egy korábbi hozzászólót idézve- elég régen tört fel már gamet a RELOADED csapat (ápr.20)... lehet h erőteljesen a SPCTre hangolódtak?!?!?
  • fitutufi
    #5066
    nem kéne lezárni a tápikot? ha kijön nforcen akkor meg megnyitjuk! :)
  • Pardon22
    #5065
    téves, nem mindenki vette meg! Csak minek szajkózzuk ugyanazt a témát (h nincs crack) amíg nincs semmi megoldás a láthatáron!
  • k8bal
    #5064
    Egy hét alatt "csak" 173 új hozzászólás lett! A múltkor egy hétvége alatt több lett! Mióta megvette mindenki már senki nem jár ide!
  • robotnyk
    #5063
    kiugrás, érfelvágás, minen hsz egy újabb ötlet :D
  • Shep
    #5062
    azért írtam én is, egyébként ilyen alapon a filmeket is be lehetne tiltani meg minden egyebet, aki hajlamos rá, meg még szellemileg nem érte el a szintet az simán kárt tehet magában másokban egy filmben vagy akármiben látott jelenet miatt.