10611
  • Atika :o)
    #5261
    Nyugii nemmindenki veszi eszre latod :)
  • Hmuda
    #5260
    Ne visszafelé, hanem előrefelé (felfelé) olvass, talán nem szúrta még ki a szemgolyóidat az a bazi villogó felirat...
  • Tschabi
    #5259
    Sziasztok!
    Letöltöttem egy verziót: par Snake van a játék neve után írva. Föltelepítettem, nem megy. Letöltöttem a fixed image-t, de sajnos azzal sem megy. Van valakinek ilyen verziója??? Hogyan lehet működésre bírni?
    Visszaovasgattam (már amennyit bírtam.:)), de nem igazán találtam megoldást, ha valaki tudna segíteni, annak kösz.
  • Hmuda
    #5258
    Mindegyik pálya könnyű. Csak a bath-house az ami megisszaszthat. De csak akkor ha 100%-ra hajtasz. Ha rambó vagy akkor az a pálya is gyerekjáték.
  • CUCLI
    #5257
    a bank szvsz tényleg könnyű.
  • Sil3nt
    #5256
    megcsináltam a Bank pályát és szerintem kimondottan könnyű pálya volt...este jön a köv pálya...
  • Hmuda
    #5255
    A ban tuti egy. De assszem a 1-4 között két hét.
  • Lacc
    #5254
    És meddig tartanak ezek a büntetőpontok? 1 hétig?
  • Hmuda
    #5253
    1 büntetőpont:
    - nem jár még mellékes büntetéssel

    2 büntetőpont:
    - 1 percenként lehet hozzászólni

    3 büntetőpont:
    - 3 percenként lehet hozzászólni
    - nem használhat nick logot
    - nem használhat vip funkciókat
    - téma nyitás letiltva

    4 büntetőpont:
    - 5 percenként lehet hozzászólni
    - nem használhat nick logot
    - nem használhat vip funkciókat
    - téma nyitás letiltva

    5 büntetőpont:
    - 1 hét ban
  • Drex
    #5252
    de télleg ... mire jó a bünti pont??? attol mér lesz több vagy kevesebb a manusz...

    max lehet fikázni hogy köcsög felkiáltójeles ????
  • dikki*yysw
    #5251
    valszeg írtak egy levelet a [email protected] -ról egy levelet a [email protected] -ra (ezen a világ összes warezcsapata fel van iratkozva) hogy adják meg a bankszámlaszámukat, anyjuk nevét, születési hely/időt és küldenek pénzt ha nem törik meg a játékot.
  • CUCLI
    #5250
    kérdezgessétek csak bakker :P
    úgy kapjátok a büntipontokat ,h csak úgy füstölnek a bájtok utánnatok :DDD
  • Sil3nt
    #5249
    éncsak nevetek...mamár nem kezdek bele a bankos pályába, mert fáradtan nincs értelme...
  • Hmuda
    #5248
    Engem azért idegesített veszettül, mert képesek reklámokkal teletömni a játékot, de teljes áron forgalmazzák. Nagyon remélem hogy halálra csuklották magukat a fejlesztők felmenői.
  • Sil3nt
    #5247
    az a jó, hogy ma vettem meg erre csuhi ma ír, hogy postán van 5 rugóért a játék...hát picit ideges vagyok..buktam kb. 1-2 napon 5 rongyot...ez az én formám...az lenne jó ha holnap feltörtnék, akkor lennék magammal megelégedve
  • Sil3nt
    #5246
    naja...de pl. amikor az uccsó ládikát kellett megtalálnom a hajon akkor csak az volt a támaszom...dehát az airwaves reklám hihhetetlen poén
  • Hmuda
    #5245
    Engem veszettül idegesített. Pont reklámokkal kell szétkurni a jó kis átvezetőket. Majdnem befejeltem a monitoromat.
  • Hmuda
    #5244
    Jo az a térkép, de nem az alapján kell tájékozódni. Az tényleg legtöbbször használhatatlan.
  • Sil3nt
    #5243
    az az airwaves-es rágógumi reklám az introkban nagyon kemény..olyat röhögtem, hogy nem is tudtam figyelni a cselekményre...
  • Sil3nt
    #5242
    második pálya (cargo ship) nekem kifejezetten nehéz volt, illetve sokat kellett keresgélni. Nekem a térkép rendszere nem tetszik, nehezen lehet kiigazodni benne, de ha megszokod talán jó lesz...
    de így is pont 90% csináltam meg....amúgy nagyon faxa a game...
  • Evogordon
    #5241
    Van. Most látam a wandoon-n- SPLINTER SELL 3-RELOAD SF3 CRACK
  • Scholes18
    #5240
    Van már olyan tört verzió amelyik rendesen müködik??




    :DDD
  • Lacc
    #5239
    antiszoci.?
  • Hmuda
    #5238
    Tőlem pl. Amúgy nem fogok itt büntipontot osztogatni. Épp elég büntetés, ha rájön hogy mekkora seggfej volt.
  • Drex
    #5237
    egyébként a büntetőpontokat kitől és hogyan lehet begyűjteni ??

    :DDDDDD
  • robotnyk
    #5236
    ropogós :DDDD
  • reanimator
    #5235
    alpha ne legyél antiszoci. nem te döntöd el ki jár ide
  • Drex
    #5234
    de télleg pls... figy...

    kikéne már valamit találni erre a varezre :)))

    eddig vártam, de most már nem fogok. Holnap kölcsönkapom az eredetit, csinálok róla blindwrite, és alkohol clone-t, telepítem az eredetiről és szuttyogok vele :)))) aztán idegemben összetöröm az összes gépet idehaza...
  • CUCLI
    #5233
    hagyd. ropogos újreg...
  • alph4
    #5232
    Csillagjegy: ismeretlen
    Életkor: ismeretlen
    Neme: ismeretlen

    Üzenetek száma: 20


    Hmuda léci Bannold már az ilyen embereket, akik felteszik ezt a kérdést!!!!
    De most komolyan!
  • Shep
    #5231
    nézz fentre, de szerintem majd jön vki aki jól leordítja a hajad, hogy iért nem tudod elolvasni ami fentre le van írva
  • reanimator
    #5230
    hello !
    Tölthető már wraezben a game? Találtam egy .mdf+.mds formátumot a neten . az megy? gondolom kérdezték már ezt de lécci válaszoljon valaki,mert nincs időm 6000 hozzászólást visszatekerni.szóval hálás lennék igazán ha segiutetek
  • Hmuda
    #5229
    Szvsz sokkal könyebb mint a Pandora. Ezt azután mondom, hogy experten kipörgettem minden pályát 100%-ra.
  • Sil3nt
    #5228
    én mondjuk 90% feletti teljesítményre hajtok normalon játszom, és néha vannak kihívások de attól függetlenül könyebb mint a pandora tomorow...
    nah megyek visza játszani...éjj sötét leple alatt feelinges
  • pappl
    #5227
  • Hmuda
    #5226
    Az a jó. :-)
  • Sil3nt
    #5225
    jaja...köszi a segítséget...első pályán túl vagyok...de mivel ismertem a demobol nem volt túl nehéz..qurva nagy a game..második pálya sem rosz, bár már szórakozok vele jó ideje...tökéletességre törekszem...
  • Hmuda
    #5224
    Miért nem ezzel kezdted? Törölj le pár dolgot, mert nincs elég hely a vinyón.
  • Dave000
    #5223
    Komolyam mondom, pass-t kéne rakni a témára és a jelszó az lenne, hogy "Még nincs olyan tört verzió ami működik", így talán felfogná mindenki, szánalmas...
  • CUCLI
    #5222
    ugye euro pecset raktad fel?