10611
  • Evogordon
    #5301
    MŰKÖDŐ
  • Evogordon
    #5300
    FTP-ről tölthető a crack-elt változat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Shep
    #5299
    hány pálya van összesen?
  • Sil3nt
    #5298
    nah végeztem a Displace pályával is. Nekem eddig ez tetszett a legjobban, jókis kikapcsolódás volt
  • ACE
    #5297
    Windows XP SP2 firewall...
  • vki
    #5296
    sajna nem megy.

    Pontosabban Zonealarm Security Suit-ot használok. Egyszer már működött, amikor uninstalláltam. Pls. valaki segítsen, vagy mondjon egy olyan tűzfalat, amivel megy normálisan az SCCT COOP-ban.
  • robotnyk
    #5295
    Program Control / Mainen belül a Program Controlt húzd off-ra
  • vki
    #5294
    Csá! Megvan a probléma: Zonealarm

    Ha valaki tudna segíteni, hogy kell beállítani, azt megköszönném.
  • Sil3nt
    #5293
    nah végeztem a penthoussal is...98% teljesítettem és szerintem nagyon könnyű volt...jó párszor bebuktam a dolgot de mire való a loading?
    mondjuk elszarakodtam vele 1:30 órát, de teljesen kipcsolt és nagyon jó volt...
    napi egy pályát csinálok így akarom tovább húzni a játék időt ..aztán majd jöhet a coop...
  • Hmuda
    #5292
    Nemtudom, próbáld ki. Tele van a net leírásokkal. Ha a munkahelyi gépetek bírja a játékot akkor hajrá.
  • Tusy
    #5291
    - pont a 'két k'-nak van más jelentése is (2000), helyette inkább a dupla mássalhangzó használatos, a hosszú mássalhangzókat én a két betűs (cs, gy, sz, ...) mássalhangzók duplázásakor (ssz, ...) hallottam gyakrabban. Magyar tanártól is, de az már régen volt (meg Somogyban, ha ez tájszólás lenne)
  • Tusy
    #5290
    - cégnél van USB-s CD-RW, DVD-R combo meghajtó, melyik verzió működik vele? (egyébként ezt próbálta már valaki, vagy még senki sem látott ilyen meghajtót?)
  • ibrik
    #5289
    Ha valaki már ismerné vagy nem érdekli, az ne nézzen ide:
    Splinter Cell: Chaos Theory - magyar nyelvű végigjátszás - azoknak, akiknek működik...

    (Nekem sincs működő változatom, de valakinek csak van, ha végigjátszotta...)
  • Thanatos
    #5288
    jó tanár lehetett :PPP
  • edios
    #5287
    Az E3on talán bejelentik hogy készül hozzá crack...
  • Duddits
    #5286
    Tanárom úgy tanította...
  • Thanatos
    #5285
    "hosszú k" ? ha már helyesírásnál tartunk akkro max két k, olyanrol hogy hosszú k én nem tok :D
  • Solid Snake
    #5284
    Jogos a 2 pont :)
  • Duddits
    #5283
    Az akor-t nem hosszú k-val írjuk? akkor Mert akkor enyhe írásbeli hibái vannak a banner írójának...
  • Atika :o)
    #5282
    latod en azt nem is neztem hogy miket irnak ott :)
  • Dave000
    #5281
    Az alatta lévő hsz-ekből idézve "I already try it.. it doesn;t work.." azaz kipróbáltam, nem működik. Másik: "Tried and failed, THERE IS NO KNOWN CRACK FOR THIS GAME!" azaz kipróbálva, nem megy, NINCS MŰKÖDŐ CRACK EHHEZ A JÁTÉKHOZ.
  • Atika :o)
    #5280
    hat ha valaki kiprobalja es netan mukodik akkor az szoljon :)
  • Duddits
    #5279
    Valaki nézte az új cracket?
  • Hmuda
    #5278
    Nyugi, itt nem fog senki ok nélkül büntetőpontot kapni. Nyilván az idegeimre meg, hogy állandóan kérdezget mindneki, mert nem képesek elolvasni egy villogó feliratot, de emiatt nem adok büntetést. Lehet, hogy fenyegetőzök vele, de csak az elkeseredettség beszél belőlem. Egyedül reanimator kapott, mert egyrészt alpári módon visszaugatott, másrészt meg ő maga kérte, hát megkapta.
  • robotnyk
    #5277
    muhahaha, pwned lame
  • Herold
    #5276
    Banyek, aszittem csak vicceltek ezzel a büntiponttal, meg hogy jelképesen játszásibul...
  • Hmuda
    #5275
    Igen ők. Ha valaki látványosan nem tartja be az alapvető viselkedési normákat akkor kapnak a viselkedésüknek megfelelő mennyiséget. Vagy látványosan nem akarnak tudomást venni róluk.
  • wertyx
    #5274
    és ez mire jár és kik adhatják??moderátorok?
  • Tschabi
    #5273
    Kösz.
  • djcom
    #5272
    Az új crack müxik?
    Mert nekem nincs meg a game,de leszedem és megnézem
  • Lacc
    #5271
    Akkor nem tudsz törttel játszani.
  • Tschabi
    #5270
    Nincs.
  • Hmuda
    #5269
    Akkor felteszek egy egyszerű kérdést: Van USB-s DVD meghajtód?
  • Tschabi
    #5268
    Nem szúrta ki, de észrevettem.
    A kedvedért elemzem is: "Nincs még olyan tört verzió, ami rendesen működik." Tehát működik, csak nem rendesen. Esetleg valamit bűvészkedni kell vele, hogy elinduljon, nem tudom, mert még csak 2 órája foglalkozom a kérdéssel. Ha esetleg az lenne a tényállás, hogy egyáltalán nem működik egyik warez verzió sem, akkor azt kéne kiírni, hogy "Nincs még olyan tört verzió, amelyik működik."(Ezt mondjuk nem tartom elképzelhetőnek, különben minek lenne a gamecopyworldön a fixed iso?!)
    Szerintem 2 verzió lehetséges: 1. Valaki nyelvtanilag nem helytálló mondatot írt a banner alá 2. Félreértetted, amit írtam.
    Nem csoda, ha azok az emberek, akik segítséget keresnek, nem találják meg itt, hisz naponta ideszórtok több 100 hozzászólást, és igy elég nehéz kihámozni azt, ami számukra fontos.
  • Lacc
    #5267
    Kaptál :DDDDDD
  • fitutufi
    #5266
    ehehe
  • Audi20V
    #5265
    Sziasztok!
    Nem érdekel esetleg vkit egy eredeti Chaos Theory? Sajátom, a cdgalaxis-ban vettem, teljesen hibátlan állapotú. 8 rugóért megválnék tőle, mert sajna pénz hiány lépett fel itthon.
    Előre is köszi
  • reanimator
    #5264
    Dugd fel a seggedbe a büntetőpontjaidat ! kérek 5 öt
  • CUCLI
    #5263
    beugroablak.
    azkéne.:)
  • Hmuda
    #5262
    Még adok nekik tíz hozzászólás előnyt, aztán ki lesz írva alá, hogy aki a felirat ellenére warezről kérdez, azt kap egy darab büntipontot. Ha folytatja akkor mégegyet, stb, stb.