10611
  • arty
    #5341


    ;))
  • Barni
    #5340
    hello!
    usb mobile rackkel megy a játék?
  • Hmuda
    #5339
    Mi a frászért nem tudod elolvasni azt a rohadt villogó feliratot? Nehezedre esik? Félsz hogy kifolyik tőle a szemed? Esetleg nem akarsz kockáztatni, hátha maradandó agyi károsodást szenvedsz? Nos megnyugtatlak. Egyiknek se áll fent a veszélye, szóval teljesen nyugodtan elolvashatod és semmi bajod nem lesz tőle, csak minek kímélsz meg az idióta kérdéseidtől.
  • bon
    #5338
    Nincs
  • SNAKE01
    #5337
    Van már rendes tört verzió????hol lehet érdeklődni?
  • HoTDoG
    #5336
    Köszi szépen a példaértékű választ!
    Ezekszerint várok tovább :P. Megvenni azért nem akarom, mert van benne 11 pálya, és egy kétrészes multiplayer, amihez/ben nagyon nehéz "játszótársat" találni. Elég körülményes az egész, sajnos.
  • Chaos25
    #5335
    ezt nem ide akartam:)bocs
  • Chaos25
    #5334
    így működik
  • Tusy
    #5333
    - ha USB-s kábellel kötsz össze két gépet, az közvetlen kapcsolatnak minősül (mintha soros vagy párhuzamos porton, esetleg 'fordítós UTP kábellel' kötnéd össze őket), tehát szerintem arra nem lesz jó, amire te szeretnéd
    - amikor nekem kellett volna 2 gép USB-s összekötése, a hozzá kapható kábel olyan 7e-10e Ft volt, de mivel régen néztem, azóta akár olcsóbb is lehet (simán összekötni őket nem jó ötlet, mivel az USB vezetékben folyó áram szerencsés esetben csak az egyik alaplapot teszi tönkre (vagy mindkettőt))
    - az USB-s DVD olvasót USB 'meghajtónak' látja kb. úgy, mint a pendrive-t
  • Sil3nt
    #5332
    nah megcsináltam a Battery(7.dik) pályát is..hát megvallom ez nem tetszett nekem...75% csináltam, de nem is bánom, mert nagyon nem jött be....
  • Caponee
    #5331
    Thx..Ok akkor vissza olvasok.
  • hykao #5330
    Magyarítás ügyben csak párat kellett volna visszaolvasnod...
    A másik téma: lehet. Amennyiben az egyik gépen elindítod, fellépsz, utána már ki lehet venni a DVD-t...
  • Caponee
    #5329
    Lenne 2 kérdésem, ha megengeditek. Biztos volt már róla szó, úgyhogy bocsi, ha valaki zaklatásnak véli a kérdést. Mi van a magyarosítással? Ahogy néztem a magyarosítási portálon, felfüggesztették a készítését.
    Vettem egy eredeti példányt és a kérdés az lenne, hogy egy példánnyal lehet e versus móddal játszani 2-en? Helyi hálózaton, nem Interneten.
  • ACE
    #5328
    Szerinted ha változott volna, akkor ez lenne a topic?
  • genRob
    #5327
    Ezt miért tőlem kérdezed?
  • k8bal
    #5326
    Hogy kötsz össze két gépet USB-vel??
  • Sil3nt
    #5325
    nah Hokaido pályát és végignyomtam és eddig (6.pálya) ez tetszett a legjobban..sajnos csak 85% teljesítettem, de olyan jó volt lekéselni egypár embert...
  • HoTDoG
    #5324
    Ha a laptopot és a gépet összekötöm USB kábellel, és a laptopban van DVD meghajtó, megoldható hogy egy USB Driver-nek fogja fel?
  • genRob
    #5323
    Ok, srácok sry. De gondoltam hátha azóta vmi változott.
  • Strike16
    #5322
    mindegy ez már nem az első és szerintem nem is az utolsó ilyen...
  • ACE
    #5321
    Ne az 5000 üzenetet olvasd! CSAK A TOPIC ALATTI VILLOGÓ SZÖVEGET!
  • genRob
    #5320
    Ez már lerágott csont? Sry nem tudtam. De nam baj ugye, hogy +5000 üzenetet nem olvasok vissza?! (Mellesleg ugyanekkora lendülettel írhattál volna vmi normális választ is.)
  • Strike16
    #5319
    ez már fárasztó...
  • genRob
    #5318
    Van ez a dolog de nekem így sem megy. Vkinek esetleg?

    Play Instructions:
    Install the game - Full Installation.
    Disable any CD-ROM/Writers and/or DVD-ROM/Writers using StarForce Nightmare.
    Mount the SCCT.MDS CD-Image in Daemon Tools v3.47 or the latest Alcohol 120%.
    Play the Game!
  • genRob
    #5317
    Megmondom őszintén ezzel az a bajom, hogy 1x végig nyomom és annyi. A SC2-t megkaptam a vga-mhoz és 2x mentem rajta végig. Tehát ezért kiadni 10k-t, kicsit soknak találom. Multiban pedig nem hiszem, hogy tolni fogom mert arra ott a WoW pl.:-)
  • hykao #5316
    Ha lesz normális szerkesztő progi (nem karakterlimites, nem ékezetnélküli, stb.), és itthon nem fog kijönni magyarul (ami korántsem biztos, hisz az AUTOMEX-nél úgy nyilatkoztak, hogy még nem eldöntött, de elképzelhető, hogy ugyanúgy ki fog jönni, mint a Pandora, magyar szinkronnal), szal akkor szivesen megcsinálom a magyarítását, csakúgy mint annó az első résznek, illetve a 2. résznek csináltam volna, ha nem jön ki magyar szinkronnal végül...(basszus, elég idegesítő volt, hogy Bucser kollégával már félig kész volt a magyarításunk, erre kiderült, hogy full magyarul fog kijönni...)
  • hykao #5315
    Valószínű. ...de megoldás már most is van: Meg kell venni! :)
  • Tusy
    #5314
    - nem mondtam, hogy nem lehet :) tegnap 2-3 órát rászántam, annyi idő alatt ennyire jutottam. Mivel a demó szövegei ~240Mb-os, a játéké meg >600Mb-os állományban vannak, így a fentinél jóval több időre tippelem egy korrekt megoldás elkészültét (amire nekem nincs időm)
    - a magyarítások portálon régebben Panyi-ék akartak nekiállni, de ez még nem sikerült nekik
  • genRob
    #5313
    Hali!

    Szépen villog ez a kib...ott felirat :-) Elképzelhető, hogy lesz megoldás sztetek?
  • thief82
    #5312
    Így ne foglalkozz vele sztem! Nem lehet így normális fordítást csinálni! Semmi esély nincs a szabad fordítására?
  • hykao #5311
    Á, ne má', az úgy szar lesz...
    Különben is, még egyáltalán nem biztos, hogy nem fog magyarul megjelenni, mint a Pandora pl. Az Automexnél nem adtak egyértelmű választ...
  • Tusy
    #5310
    - a demo alapján a szöveget ékezetesen le lehet fordítani betűről-betűre (tehát egy 'n' betűs angol szót (mondatot) egy 'n' betűs magyarral lehet helyettesíteni)
    - a kérdésem az lenne, hogy ennek így lenne-e értelme? (nem én fordítanám, de akkor ezen a hétvégén megpróbálok összeütni hozzá valami használható programot; de nagyon feleslegesen nem szeretek dolgozni)
  • vki
    #5309
    Aki napiasan játszik COOP-ban, annak kb. hány százalékban sikerül a csatlakozás?
  • Shep
    #5308
    nekd is működik, vagy csak hallottad, hogy működik, mert ha tényleg jó akkor szerintem sokakat érdekelne
  • fitutufi
    #5307
    sicc innét
  • Bercy #5306
    aha. es a GTA:SA is megvan, igaz?
  • Duddits
    #5305
    !!

    ÉS melyik FTP-ről? Majd képet nyomjál, létszives.
  • alph4
    #5304
    No Comment!

    Ja és majd szólj mikor lesz a 8. szülinapod, mert akkor majd megünnepejük!
  • Hmuda
    #5303
    Jah. Várjuk a képet a főmenüről a te profilneveddel...

    Ezt már egyszer eljátszottad, ne csinálj még nagyobb hülyét magadból.
  • Sil3nt
    #5302
    egészségedre....