10611
  • Somogyi Bence
    #5393
    Istenem, mi a fenét kötöszködtök ezen a baromságon!?
    Oké, elnézést, hogy kétszer reklámoztam az oldalam, csak fejezzétek má' be a kötöszködést!
    Csá: Bence
  • Hmuda
    #5392
    Ez igaz, csak gondoltam jobb ha azért mások is tudják, hogy miért lett törölve. Vegyük afféle csoportterápiának.
  • ACE
    #5391
    Véleményem szerint ha privátban közlöd vele, az is elég, mert itt sokakat nem érdekel, pláne miután kitörölted...
  • Hmuda
    #5390
    Ha nem írom meg, hogy miért lett törölve akkor nem fogja tudni, hogy miért lett kiszedve. Így legalább tudja, hogy mit nem kellene csinálnia. Jobb felhívni rá a figyelmét, minthogy esetleg egy hevesebb vérmérsékletű moderátor előtt csinálja ugyanezt.
  • genRob
    #5389
    Na lehet akkor megveszem eredetiben a picsába is :-)
  • ACE
    #5388
    Ha kitörlöd a hsz.-t, akkor legalább ne írnál Te rá hozzászólást... (szerintem)
  • Hmuda
    #5387
    Ezt már írtad egyszer. Elég is volt egyszer.
  • Sil3nt
    #5385
    jaja..van 4 coop pálya és társaddal nyomhatod végig..lehettek Terroristák i sés akkor FPS nézetbe is lövöldözhettek....servert vagy csinálsz (software) vagy gondolom felcsatlakozol a meglévő serverekre...
  • rezsofiz
    #5384
    Hallod ez durva
  • genRob
    #5383
    Ez a coop tulajdonképpen mit is takar? Együtt csináljátok a küldiket? Szerver téma, hogy van megoldva?
  • Sil3nt
    #5382
    aki akar coopozni az keressen fel priviben !!!
  • Sil3nt
    #5381
    nahh hát végignyomtam az ucsó pályát is...nem bírtam továb...iszonyat jó volt az uccsó pálya, lehetett rajta izgulni, de előző pályához képest kismiska volt...vége jó, de többre számítottam..
    Extra menüpont alatt nemsok minden van...
    összértékelésem: 9/10
  • Hmuda
    #5380
    Nekem a legjobban a Bank jött be. Az az igazi sandbox, azt csinálsz szerencsétlenekkel amit csak akarsz. :D
  • Sil3nt
    #5379
    megfogom, de elötte azért végigviszem, hamár az uccsó pálya van hátra...eddig ezen és a batteryn kívül mindegyik 90% felett volt..a másik 2 pálya 75%-80% ha jól emléxem...egy-kettőt hardon csináltam a móka kedvéért (pl. hokaido)ami szerintem a legjobb pálya....
  • Hmuda
    #5378
    Nincsmit. :-)
    Amúgy tényleg azt mondom, hogy próbáld meg experten 100%-ra akasztani a játékot. Sokkal nagyobb benne a kihívás mint alapból.
  • Sil3nt
    #5377
    huhh...kifogom próbálni...már nagyon kiváncsi vagyok az uccsó pályára, de mamár nem kezdem el, mivel kivett minden energiámat ez a pálya
    köszi hmuda
  • Hmuda
    #5376
    SPOILER!!!


    [szin=white]Egyszerű: kezdéskor Stealth szereléssel indulj, akkor dugig leszel sokkolókkal. Amíg el nem jutsz az ominózus találkozásig, addig kerüld a feltünést, ne használj senkin semmiféle cuccot. Max kapd el és üsd le, de ne pazarold a felszerelést. Ha már ott vagy, amikor három őr vár rád rejtőzködve, akkor még takarásból kilövöd a legközelebbi lámpát (sok értelme nicns, de fő a biztonság), besompolyogsz az első fedezék mögé, bedobsz két füstgránátot közéd és a kijárat közé és azoknak az árnyékában el tudsz osonni mellettük, felesleges tökölni velük. A bombahtástalanításnál van a trükk. Itt nincs más dolgod, mint kitapasztalni az ellenfelek haladási irányát és szépen mindet lesokkolni. Csak sokszor kell menteni. Az a lényeg, hogy ha az első bomba megvan, akkor bejön egy, azt lesokkolod, és bőven van még időd elrejteni a testet, amíg telik az idő a következő bombára. Ha az is megvan akkor bejön vagy kettő vagy három, és szépen mindet hátulról kezdve leütheted, lesokkolhatod kedved szerint. Ebben sokat segít a cső ami felvezet az egyik gépre és így pont föléjük kerülsz, csak vigyázni kell, hogy ne nagyon vegyenek észre. Ha elég gyors vagy, akkor megint lesz időd elrakni a testeket, bár itt már nem olyan lényeges, csak a kijárathoz képest ne legyenek szem előtt. A harmadik bomba után már csak egy őr jön be, méghozzá ott, ahhol Shetland kiment. Most vagy odarohansz és thermállal szórakozva az arcába csapod az ajtót, vagy megvárod amíg bejön és őt is lesokkolod. Ha az utóbbi, akkor csináld biztos helyről, a bomba helyzetéből azonnal kiszúr és lehet lelőni. Ezután már gyerekjáték.

    Én ezt Experten csináltam és rendesen megszenvedtem vele, de nekem megérte. :-)
  • Sil3nt
    #5375
    huhh...Bathhouse (9.dik pálya) is végigtoltam. Hát mit ne mondjak ez volt a legnehezebb pálya...sizonyat taktika kell hozzá hogy 90% felett teljesídtsd...nagyon beleizzadtam...de jó pálya volt, csak sokat loadoltam...aki megcsinálta 100%-ra az mesélje már el, hogy amikor a végén bombákat kell hatástalanítani, ott hogy játszotta ki az őröket? mert nekem meg kellett ölnöm egynéhányat így lett 80% ...
  • Somogyi Bence
    #5374
    Császtok, ha valakit érdekel sok infó, érdekesség, letöltések, az látogassa meg a www.splintercellgames.gportal.hu internet címet
  • Hmuda
    #5362
    Majd Bathhouse-on fogsz szitkozódni rendesen. :D
  • rorr
    #5361
    nem!
    próbáltam....
  • Sil3nt
    #5360
    huhh...Soul pályát befejeztem...hát ez szerintem iszonyat durván nehéz volt...kb. egész nap ezt csináltam (najónem:)...78% csináltam meg, de majd bele döglöttem...nem volt rosz
  • Lacc
    #5359
    Osszad nekik azt a pontot, aztán majd ha nyignak akkor le kell oltani őket.
  • hykao #5358
    Legyetek nyugodtak afelől, hogy az esetek döntő többségében direkt írják be a szarságokat, pont azért, mert ott villog a felirat...az ilyenekkel nem kell sokat vacakolni, csak gyorsan törölni a hozzászólásaikat...
  • Dave000
    #5357
    annyira nem lehet nyomorék vki, mert az már az annyából se tud kijönni... ha meg vki mégis beírja jogos a büntetőpont!
  • DayWalker
    #5356
    ha észreveszik :)
  • Dave000
    #5355
    Ez zsír:D ezt már tuti észreveszik amikor gépelik a szöveget :DDD, ha technikailag lehetséges meg kéne csinálni...
  • hykao #5354
    Hát ha valaki direkt visszaírja 10x a 10x kitörölt hozzászólását, az megérdemli a bant...de már a nick és a reg időpont alapján is sokszor sejteni lehet, hogy valamelyik idióta szórakozik...
  • Strike16
    #5353
    ez nagyon lol :DDDD
  • robotnyk
    #5352
    :DDD
  • DayWalker
    #5351
    ilyet esetleg nem lehet csinálni? :)


  • Hmuda
    #5350
    Jah, ez lesz valószinűleg. Csak akkor majd az lesz amit most Robotnyk leírt. De egyszer majdcsak ráunnak.
  • robotnyk
    #5349
    visszaírják 3szor (lásd még törölt topikok újból megnyitása)
  • hykao #5348
    Akkor válaszd az egyszerűbb megoldást: az ilyen hozzászólásokat csuklóból töröld... :)
  • dikki*yysw
    #5347
    ugyanmár, nem valami terrorszervezet ez, hanem pár 13 éves :D
  • Hmuda
    #5346
    Nem akarom, hogy aztán majd visítsanak, hogy "mostatméééééééé?". Az ilyenek majd beregelnek még húsz másik nevet és akkor majd jön a végeláthatatlan takarítás. Nem hiányzik ez nekem. Tapasztalatból mondom.
  • dikki*yysw
    #5345
    nem értem, mit idegesíted magad? arra van a büntipont, hogy osszad. két hete ez van, hogy "na hamarosan elkezdek büntipontot osztani".
  • ghost cb
    #5344
    :DDDDDDDDDDDDDDd
  • Hmuda
    #5343
    Kezdek arra hajlani, hogy tényleg elkezdek büntetni. Akkor majd én is direkt fogom csinálni. :-(

    (Nyilván nem, de jó dolog eljátszani a gondolatal...)
  • Strike16
    #5342
    lehet hogy direkt csinálják