10611
  • joe2223
    #10171
    köszi mindenkinek a segítségét, sikerült megoldani. mégegyszer hálás köszönet
  • Balumann
    #10170
    inkább Hamachi 1.0.1.5 (1.0.2.0 és felette lévő verziókkal vannak problémák).
  • Makkmag
    #10169
    Régebbi hamachi-t használjatok, ajánlom a 0.99-et, azzal nem lesz gond.
  • tgabort
    #10168
    nah megoldodott...bár nem tudom mi volt a baja...csak ujratelepítettem és kész XD
  • Ry0K3N
    #10167
    Gondolom akkor pingelni is tudjátok egymást? Mert ha nem akkor még a tűzfal is blokkolhat.
  • joe2223
    #10166
    hello mindenkinek!segítséget szeretnék kérni. a haverommal megpróbálnánk ezt a coop módot hamachival de az gond hogy nem látom a szerverét ha ő csinál és fordítva is ugyanez, mindkettőnknél kivan lőve a tűzfal, 1.05 patch van föltéve és a hamachi pedig 1.0.0.55 beta ezen kívül próbáltuk 1.0.2.5 és 1.0.2.2-vel de egyik se jött be. ha valaki tud valami megoldást szóljon kérem. a segítséget előre is köszi
  • Muki100
    #10165
    XP Service Pack 2 van?
  • tgabort
    #10164
    hy all !... jól jönne 1 kis segítség..feltelepítettem a játékot és mindent ugy csináltam "elvileg" ahogy a faq-ba le van irva feltettem az 1.5-ös patch-t és a crack-et de mégse indul vmi hibaüzenetet ír ki "Microsoft Visual C++ Runtime Library......" előre is kössz a segítséget...
  • torque12
    #10163
    már megvan:P
  • Muki100
    #10162
    Úgy emlékszem a hajón van egy daru és ott van egy kabin vagy mentőcsónak vagy ilyesmi. 3D térképen nézz rá.
  • torque12
    #10161
    hello! a Cargo ship missionál tartok és azt kérdezném hogy hol van a kivonási pont? ahol már vége a misszionak! thx
  • Atti12
    #10160
    majd ha meglesz a procim és játszunk veszek fel anyagot ^^
  • Balumann
    #10159
    én nem vettel fel videót, sajna szaggatott volna a játék :( Szerintem nem maradtak.
    Elkének ezdeni újra gyakrabban játszani és majd csinálni egy jó videjót :|
  • Muki100
    #10158
    Nekünk a régi szép időkből nem maradtak meg saját videók? Emlékszek hogy volt amikor vettétek fel.
  • Muki100
    #10157
    A starforce miatt nem megy asszem..próbáld meg a patchet, cracket azért, talán változtat valamit.
  • Balumann
    #10156
    Lehetséges h nem támogatja a 64 bites rendszert.
  • Jim Morrison
    #10155
    Hello!

    Kéne egy kis segítség... MIÉRT nem fut az SCCT WinXP 64 biten?? Mikor elindítom kiírja, hogy ezen az op. rendszernen nem tesztelték, és sehogysem tudom elíndítani. Pedig nagyon szerettem...
  • Atti12
    #10154
    sokkal jobb
  • Atti12
    #10153
    jajj valamit csinálj a logoddal emrt alig lehet elolvasni a neved :|. Rakj rá egy keretet vagy csináld más színnel :D
  • Balumann
    #10152
    Club stealth action ^^
  • Balumann
    #10151
    SCCT teamwork (deathmatch)
  • Balumann
    #10150
    Én is linkelek 1-2 versusos videót

    E.D.S promo vid
    Hannah montana's video - hang az kegyetlen szar de jó videó ;)
    splinter Cell Versus vid by Redfiik
    fullgame Ump Schermerhorn pályán
    Versus game, Polar Base map
  • Prince23
    #10149
    háááttt, izé, versus
  • Muki100
    #10148
    Bátran a patchel, illetve próbálj rákeresni a vistás problémákra az ubisoft hivatalos fórumán, szerintem itt sajnos nem sokunknak van ilyennel tapasztalata :\
  • Samspye
    #10147
    Sziasztok!

    Nagyon meglepő dolgot tapasztaltam a minap. Kíváncsi vagyok mit szoltok hozzá vagy volt-e már valakinek ilyen tapasztalata. Az egész ott kezdődött, hogy új gép rajta Vista fasza minden és gondoltam megpróbálok öcsémmel játszani coopot mert a régivel nem ment a szokásos problem miatt "disconnect". Na szal én csináltam a szervert látta is a másik gép csatlakoztunk és elindítottam. Ezek után beléptünk a játékbe, csak itt van a bibi merthogy úgy léptünk be mintha két külön szerveren egyedül játszanánk coopot. Ezt az egészet úgy kell érteni, hogy én is benne voltam a pályán egyedül és nem disconnectelt meg öcsi is rajta volt a pályán szintén egyedül :D azthittem eldobom az agyam, hogy végre nem disconnectel és erre nem tudunk mégsem együtt gamelni. Lanon játszottunk routerrel jah és a fő, hogy vistával. Jah de majd el felejtettem, hogy egy patch sem volt fenn úgy gondoltam, hogy a kövi megoldás amit kipróbálok, hogy patchelem. Köszi, hogy elolvastátok! Aki tud valamit erre mondani az lécci írjon TY.

    Üdv! Én
  • Muki100
    #10146
    de akkor végülis crackelted vagy nem? az a legegyszerűbb megoldás.
  • daf xf
    #10145
    ezelőtt mindig valami disc key-t kér.Betröl keresek eggyet beírom és ezt írja utánna ki.
  • Atti12
    #10144
    a zinternetröl.
  • Balumann
    #10143
    Ilyen kérdésre nem fogsz soha választ kapni forumon.
  • Kulee
    #10142
    na szevasztok
    vki tudna adni egy linket ahol lelehet tölteni a TELJES mondom TELJES
    verzíót
    me haverral itt bénázunk és demó-demó hátán
    na ja kösz
  • Balumann
    #10141
    vagy eredeti lemezt berakni
  • Muki100
    #10140
    crack?
  • daf xf
    #10139
    Hi all!
    Lécci segítstek már mit kell itt csinálni?

    az 1.05ös patch fentvan.
  • Kulee
    #10138
    ok kösz
  • Muki100
    #10137
    Tutorial videóját nézd meg egyszer, aztán mégegyszer, és próbáld meg utána. Az többet segít mintha itt elkezdenénk magyarázni.
  • Kulee
    #10136
    <--------ez olyan ari különben XD
  • Kulee
    #10135
    hy all
    vki elmagyarázná hogy hogyan mükszik az a kódhekkeres akármi
    amikor kapunk egy kis cuccot és abból ki kell rakni vmi számokat de mi? hogy?
    THX előre
  • Bucsek
    #10134
    :( oksa köszi.
  • Muki100
    #10133
    Ha nem is látjátok egymást akkor érdemes lenne a router/tűzfalat átnézni. Egyébként a coop nem működik normálisan, csak kb. az emberek 20-30%-ánál, és ezen nem lehet segíteni.
  • Bucsek
    #10132
    Hali spanommal akarunk jatszani COOP modban de nemismeri fel egyást a két gép. Hamacsint tolnank de semmi :( 1.05 os peccs van fenn rajta. valami megoldás ?:) pls help us