10611
  • Hmuda
    #5473
    Ha már nyitva van akkor persze hogy nem kell hackelni. Ha egyszer van szabad átjárásod a levédett területre akkor már fölös szenvedni vele.
  • Hmuda
    #5472
    Nem, olvasd el mégegyzser a leírásomat és rájössz. :-)
  • ThugEdge
    #5471
    na jó még egy kérdés hackeléssel kapcsolatban:ha odanyomtam a palit a retinaszkennerhez,akkor már nem szükséges meghekkölni ugye?mert kinyitotta az adott ajtót
    ...én nem találom a dvd-n a cracket:(...:))))
  • Lacc
    #5470
    ÁÁÁÁÁÁÁ
  • ThugEdge
    #5469
    szal a gyengébbek kedvéért(én magam vagyok)mind a 4 szám köll?
  • Hmuda
    #5468
    Lehet, hogy már a második kimerevített számnál csak egy lehetőség maradt a bal oldalon és véletlen beletenyereltél a space-be vagy az enterbe. :-)
  • Hmuda
    #5467
    Az eredti CD-n nincs crack?Azt nem lehetne feltenni mondjuk ide?

    ez már negatív csúcs. :P
  • ACE
    #5466
    Te atyavilág...
  • ThugEdge
    #5465
    te nem vagy normális:)
  • ThugEdge
    #5464
    igen azt vágom,de nekem volt,hogy a retinaszkenner 2 szám után zöldre váltott vagy benéztem vmit?lehet most hülyeséget szóltam:)
  • Majhoong
    #5463
    Mikor lesz jó crack a játékhoz?Tuti hogy nincs sehol?Az eredti CD-n nincs crack?Azt nem lehetne feltenni mondjuk ide?
  • Hmuda
    #5462
    Most nem igazán értem mire gondolsz. A hackelés menete:

    Bal oldalon vannak a lehetséges kombinációk, jobb oldalon meg a véletlenszerű számgenerátor. Ha a jobb oldalon felvillan egy szám, akkor ráklikkelsz, az kimerevíti azt a számot és a bal oldalon kiszanálja azokat a kombinációkat amelyek nem felelnek meg az így felállított követelménynek. Ezt addig kell folytatni, amíg meg nem találod mind a négy számot, vagy magadtól ki nem következteted a kombinációt a helyes és hibás számok alapján és ki nem választod balról a neked megfelelőnek ítélt számsort.
  • ThugEdge
    #5461
    srácok az lenne a kérdésem,hogy a hackelésnél elég a két találat is?vagy csak a találatok számának a vég statisztikában van jelentősége?
  • robotnyk
    #5460
    dikkitől szószerint:

    "valszeg írtak egy levelet a [email protected] -ról egy levelet a [email protected] -ra (ezen a világ összes warezcsapata fel van iratkozva) hogy adják meg a bankszámlaszámukat, anyjuk nevét, születési hely/időt és küldenek pénzt ha nem törik meg a játékot."

    (feel the irony)

    kicsit sok filmet néztek...
  • fitutufi
    #5459
    másra már nemtok gondolni mivel a Restricted Area-nak nagyobb sztarfos védelme van...
  • robotnyk
    #5458
    hagyjátok már ezt a baromságot...
  • fitutufi
    #5457
    lehet lefizették a rílódedet a sztárfososok meg a zubi :)
  • grebber
    #5456
    StarForce 3.4.74.08-es védelem van a gamen a Restricted Area-nak pedig elvileg 3.4.76.00.
  • rorr
    #5455
    egybő=egyből
  • rorr
    #5454
    egybő Te jutottál eszembe amikor megláttam ,hogy kijött!:)
  • Hmuda
    #5453
    Akiket érint a dolog:
    [apro]
    ================================================================================

    Splinter Cell Chaos Theory v1.03 Patch Contents

    ================================================================================

    Overview
    --------

    Highlights of patch 1.03 include various fixes and minor enhancements.

    Bug Fixes
    ---------

    - Partially corrected skinning crashes when AlienGUIse is present.

    - Fixed divergences caused by mouse interactions after quickloading.

    - Fixed Network NAT traversal issues through certain routers

    - Intel IG fixes (if software vertexprocessing not supported, disabled mouse delag if event queries are not supported)

    - Fixed graphic problems resulting in one of the player losing his HUD and being unable to use night vision and messed-up
    thermal vision. This happened for users playing against another player under particular hardware configurations.

    - Fixed crash when menu owner gets deleted before the disconnection is processed.

    - Fixed disconnection if the client was in the in-game chat while the host was restarting the game.

    - The Voice chat port is now properly punched through for connection through router.

    - [Versus] Corrected the Uzi problem with ATI Radeon 9700 in Versus.

    - [Versus] The host no longer see where bombs are placed on the radar. He has to seek for them, just like clients.

    - [Versus] In the Aquarius map, a Mercenary grabbed by a Spy doesn't get stuck in the crunching box; he dies with the Spy.

    - [Versus] The tutorial mode appears clearly for everyone in the lobby.

    - [Versus] Correction on a Camera bug that always displays its detection information.

    General Improvements
    --------------------

    - Added a specific message when the Coop player is disconnected because the partner left.

    - Connection to ubi.com through HTTP proxy is now properly supported. If you are using an HTTP proxy, you must edit the
    SplinterCell3.ini file usually located (depending on your system) in:

    C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Ubisoft\Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory\SplinterCell3.ini

    Then, add the following lines in your splintercell3.ini under the [UBI.COM] section with your web proxy settings:

    [UBI.COM]
    ProxyAddress=
    ProxyPort=

    Note: By default, this folder is hidden by Windows. To browse it, you must do the following in Explorer:

    Select Tools->Folder options->View and check the "Show hidden files and folders" radio button.

    - [Versus] A new message from the host if the clients leave the game via the "Quit game" button.
  • Hmuda
    #5452
    Még szerencse, hogy van auto update. :D
  • grebber
    #5451
    Ezmár tuti a gamehez van :)
    Splinter Cell: Chaos Theory retail patches v1.03
  • Maxtreme
    #5450
    Nemcsodálom:)
  • Evogordon
    #5449
    Nem messze lakok Gáspártól, nem vagyok büszke rá :( :D
  • Maxtreme
    #5448
    Gáspár Gyeőző
    Sálgótarján

  • Sil3nt
    #5447
    mi is a pontos neved? lakcím? ejj de sok lesz a telefon számlál a rendőrség miatt
  • Maxtreme
    #5446
    Akkor engem kihagytak fene:)))
  • Sil3nt
    #5445
    azért kihalt a forumon mert sitten vannak az emberkék..ezvan
  • Maxtreme
    #5444
  • Sil3nt
    #5443
    pedig már kedztelek volna oltogatni
  • Maxtreme
    #5442
    Tényleg.
    Azóta senki nincs sitten? :)
    (mailes dolog :) )
  • Maxtreme
    #5441
    A kérdést nehogy komolyan vegye valaki:)
  • fitutufi
    #5440
    ték
  • Maxtreme
    #5439
    :D
  • Maxtreme
    #5438
    Istenem baaaaaazzzz
    Az embernek rossz kedve van, csak benéz ebbe a topikba, és elolvas pár oldalt.

    1ébként van már működő változat?
  • SpotLamp
    #5437
    Na ilyen telepítést sem láttam még :)

    THX Arsenal!
  • grebber
    #5436
    "1. Letöltöd a Splinter_Cell_Chaos_Theory_PCMulti_By_Snake-et.
    2. Átvezed a DVD image-t "SCCT"-re és az eredeti .mds-t kicséréljük a Snake crack-ben található SCCT.mds-sel
    3. Alcoholban ezt mountold be és
    4. Kiírod a legújabb verzióval (rpms emuláció bekapcsolásával)lehetőleg minél lassabb sebeséggel.
    5. Feltelepíted a játékot. ( érdemes előtte egy teljeskörű Registry pucolást csinálni )
    6. Biosban ( vagy power kábel kihúzásával ) letiltod az összes belső(internal) CD/DVD meghajtót ( NE HASZNÁLJ STARFUCK-OT, SE SF NIGHTMARE-T ) ( és ha nem muszáj, akkor a daemon tool se legyen engedélyezve, ugyanígy az alcohol )
    7. Reboot
    8. Kíírt DVD-t ( javaslom újraírhatóra kiégetni ) be a KÜLSŐ/USB-S MEGHAJTÓBA ( CÉLSZERŰEN USB-S DVD-ROM-ba )
    9. Key-t megadod ( itt a legelső keringő kódot használd )
    10. Play"
  • DONGUBA
    #5435
    itttttt
  • SpotLamp
    #5434
    Sziasztok!

    Nekem van USB-s DVD meghajtóm, hol lehet érdeklődni a telepítés felől?