10611
  • thief82
    #5676
    Helló!
    Ki szeretném adni valakinek a Splinter Cell 3 Versus módjának szövegeit, mivel én csak a single és a coop részeket tervezem lefordítani! Ehhez sajnos már nincs kedvem, így nagyon örülnék ha valaki elvállalná!
    Aki segítene, az a [email protected] címre, vagy ide írjon, köszi!
  • grebber
    #5675
    Majd ha valaki 3-ezerért árulja arra talán vevő vagyok :D
  • Audi20V
    #5674
    Miért? Van vele esetleg vmi problémád? Mint azt leirtam, nincs időm velük foglalkozni.
  • Duddits
    #5673
  • Duddits
    #5672
    Mindent eladsz? Logitech kormányát is elakarja.
  • Audi20V
    #5671
    Sziasztok'
    Lenne egy eladó Chaos Theory-dvd' Eredeti dobozos teljesen hibátlan, karcmentes állapotú, számlás. 6 ezerért ha valakinek kell az elviheti. Budapesten.
  • Lacc
    #5670
    Gondolom nem kapcsolta be a HDR-t :D
  • JIRZSI
    #5669
    Üdv!
    Az lenne kérdésem, hogy másnak is volt-e olyan gondja,hogy ha a HDR be van kapcsolva, akkor a füst nem jelenik meg rendesen. És ha volt, akkor ezt mivel tudta orvosolni?
    Előre is köszönöm!
  • Lacc
    #5668
    "segitsen vki ott tartok h nem tudok továbbjutni..." én ezen lehidaltam.
  • Hmuda
    #5667
    Egyrészt olvasgasd a feladatokat, másrészt az utolsó pályán már csak két számot merevíthetsz ki a hackelésből, a végső kombinációt a bal oldalról kell kiválasztani.

    Harmadrészt meg nyugodj le, egyszer írd le a problémádat mert büntetést kasz floodolásrét.
  • Hmuda
    #5664
    Kinyítod az garázsajtót és elsunnyogsz az őrök mellett...
  • torrente
    #5663
    Várd meg amíg az egyik őr megszereli. Utána már nyitható az ajtó.

    Az utolsó pályán hogy lehet bejutni a védelmi minisztérium épületébe?
  • Prince007
    #5662
    Menj ki a kertbe ott alul be tudsz mászni a szobába.
  • mate000
    #5661
    azt hittem jo lesz de inkább eladom!!!segitsen vki ott tartok h nem tudok továbbjutni van egy ajto ami nem nyithato pedig oda kell bemennem rajta van egy ilyen fém zár ami szikrázik!!!Panamai bank pályán!


  • grebber
    #5660
    Ha nem tettszik miért játszol vele és miért vetted meg?Nem probáltad a demót?
  • mate000
    #5659
    segitsen vki ott tartok h nem tudok továbbjutni van egy ajto ami nem nyithato pedig oda kell bemennem rajta van egy ilyen fém zár ami szikrázik!!!Panamai bank pályán!
  • Hmuda
    #5658
    Az nem fehér rúd, ahnem egy aranytégla. Semmire nem jó, max arra, hogy fejbe lehet dobni vele az őröket. Ennyi.
  • mate000
    #5656
    segitene valaki?a panamai bankban vagyok és ott tartok egy embernek a szobájának a falán van egy kép és mikor kinyitom akkor mögötte van egy ilyen fehér rúd mit csináljak vele?elöre is köcce
  • CUCLI
    #5655
    =).
    oks.
    többit priviben =P
  • rekettyes
    #5654
    fogadhatunk egy sörbe ha gondolod
  • CUCLI
    #5653
    passz =D
    felfogják. csak idő kérdése.
  • rekettyes
    #5652
    mikor kesobb?
    ha eddig nem foglalkoztak vele mar nemigen fognak ezutan se
  • CUCLI
    #5651
    dehogynem. max kicsit késöbb =)
  • rekettyes
    #5650
    akkor ez mar nem is lesz soha feltorve, igaz?
  • Duddits
    #5649
    Ez cikk? Elég rövid.
  • mate000
    #5648
    akinek van vki ismerőse az közölné az eladás félémet amit a 5647-es cikk ben irtam!!!Nagyon megköszönném
  • mate000
    #5647
    va egy teljesen épp játékom boltban 11000FT én 8500FT adom akinek kell irjon erre a cimre:[email protected]
  • Hmuda
    #5646
    Chaosz theory: káoszelmélet (lásd Jurrasic Park Malcolm kocsibeli eszmefuttatását).

    Conspiration theory: na ez az összeesküvéselmélet. :-)
  • 3Error #5645
    ember volt bazzeg aki készítette a sf-et... aztaqrva...
    de nem hiszem el, hogy a ruszkik, vagy a csongok nem törték még fel... ez kicsit olyan összeesküvés elmélet fíling (chaos theory:))
  • sati82
    #5644
    Hali!
    Megpróbáltam, de nem jó, kifagy az egész. Lehet, hogy az Nforce-os chipkészletem miatt, akadtak már ilyen problémák.
  • Duddits
    #5643
    Megtudjátok mondani melyik monitorhoz/kártyához adják?
  • torrente
    #5642
    Van egy Splinter Cell 3-am. Kézikönyv nincsen. Ha valakit érdekel, küldjön egy priátot. Ára: 7500 HUF.
  • hykao #5641
    Azt hiszem.
  • grebber
    #5640
    Milyen monitorokhoz adják , TFT-khez?
  • hykao #5639
    LOL...monitorokhoz is adják, s azok inkább olcsóbbak... :)
    Amúgy sikerült szert tennem egy ilyen monitorokhoz adott példányra (ajándékba kaptam), s teljes játék, nem csak egy-két pálya...egyedüli szépséghiba, a kézikönyv hiánya, de azt hiszem meg lehet lenni nélküle... :)
  • grebber
    #5638
    Aki VGA kártyát is akar venni meg a SC3-al akar tolni az vegyen ilyet : Leadtek WinFast PX7800 GTX TDH MyVIVO mert adják hozzá a gamet :D
  • ati2002
    #5637
    Ideje lenne már.
  • grebber
    #5636
    Psychotoxic: The DVD at least is uk version 1.04
    and has sf 3.4.76.00
    same 1.04 in usa is 3.4.71.19

    Motmár tényleg feltörhetnék
  • sati82
    #5635
    Köszi, megpróbálom!
  • Prince007
    #5634
    "1. Letöltöd a Splinter_Cell_Chaos_Theory_PCMulti_By_Snake-et.
    2. Átvezed a DVD image-t "SCCT"-re és az eredeti .mds-t kicséréljük a Snake crack-ben található SCCT.mds-sel
    3. Alcoholban ezt mountold be és
    4. Kiírod a legújabb verzióval (rpms emuláció bekapcsolásával)lehetőleg minél lassabb sebeséggel.
    5. Feltelepíted a játékot. ( érdemes előtte egy teljeskörű Registry pucolást csinálni )
    6. Biosban ( vagy power kábel kihúzásával ) letiltod az összes belső(internal) CD/DVD meghajtót ( NE HASZNÁLJ STARFUCK-OT, SE SF NIGHTMARE-T ) ( és ha nem muszáj, akkor a daemon tool se legyen engedélyezve, ugyanígy az alcohol )
    7. Reboot
    8. Kíírt DVD-t ( javaslom újraírhatóra kiégetni ) be a KÜLSŐ/USB-S MEGHAJTÓBA ( CÉLSZERŰEN USB-S DVD-ROM-ba )
    9. Key-t megadod ( itt a legelső keringő kódot használd )
    10. Play"