10611
  • sati82
    #5633
    Meg tudná valaki nekem mondani, hogy ha van USB-s DVD meghajtóm, akkor hogy tudom életre kelteni a Chaos Theory-t.
    Köszi!
  • grebber
    #5632
    Az kurva régi mini image te.Ezzel nem megy.
  • Bal1
    #5631
    Annak ellenére leszedem kipróbálom, ha nem jó legalább később nem kell leszednem ha kijön egy crack.
  • Duddits
    #5630
    Felesleges...
  • Bal1
    #5629
    A www.gamecopyworld.com on van egy mini imige ami talán müködhet nem ír usb meghajtót, csak azt írja mint a többi sf-es játéknál valaki próbálja ki pls. én még csak most töltöm.
  • grebber
    #5628
    Abban igazad van hogy sose lehet tudni,de ne reménykedj egyhamar ebben ugyanis ez eléggé speckó sf3.
  • ThugEdge
    #5627
    őőőő azé remélem még nem vagyok ilyen retardált
    lehet holnap beugrom önmagam ellenőrzése képpen,ha nem így van előre is sorry
  • CUCLI
    #5626
    te szerintem a pandora tomorrowot láttad.
  • ThugEdge
    #5625
    a mediaszarban amúgy 6k v.7 nem emléxem de max 7
    azé ennyiért má csak jó
  • Kaslerka #5624
    Nyugi, a Psi-Ops elöbb megjelent mint a Splinter és a RELOADED most törte meg. Lehet épp most kezdték a Splintert... Sose lehet tudni... :)
  • krisz21td
    #5623
    Vkinek esetleg nincs még eladó splinter-e ??
  • Strike16
    #5622
    ha valakit érdekel a coop az írjon priviben
  • Amse
    #5621
    nah ha kell 6k ért akkor szólj.
  • Amse
    #5620
    felőlem.:)szólok sógornak és holnap megmondom mi van, mert ma már nem leszek:)
  • alph4
    #5619
    6-ért benyelem :))
  • robotnyk
    #5618
    ez jó szöveg :DDD
  • Amse
    #5617
    neménárulom.
  • Thanatos
    #5616
    ha monitorhoz kapta akkor kcisit sok a 7k nem? kérhetnél fele enyit is nektek ingyé volt :PPP
  • Sadist
    #5615
    Mennyit engedsz a feléből?
  • Amse
    #5614
    De én valami megbízható sg-snek szeretném eladni.;)
  • CUCLI
    #5613
    phra tedd fel. elviszik mint a cukrot :)
  • Amse
    #5612
    Nemkell valakinek 1 eredeti bontatlan Chaos Theory 7ezerért?TFT monitorhoz kapta a sógorom.
  • robotnyk
    #5611
  • Pardon22
    #5610
    A GAMESTAR oldaláról:
    Az Ubisoft nyilvánosságra hozta a 2004-2005-ös pénzügyi évre vonatkozó eredményeit. A 41.4 millió €-s jövedelem elég impozánsan hangzik, amiről Yves Guillemot elnök azt nyilatkozta, hogy a mostani időszakra el szeretnék érni a 600 milliós eladási adatokat, amit főként az újgenerációs konzolokra fejlesztett játékok fognak ennyire feltornázni majd a tervek szerint.

    Talán télleg lefizették a hackereket h ne törjék fel! Nekik így is megéri! :)
  • ThugEdge
    #5609
    na nézted a filmet,hát vazze amikor bedzsalatk ironside-hoz tiszta splinti feeling volt
  • Evans
    #5608
    mondjuk szerintem is azt, lehetetlen, hogy ennyivel a megjelenés után már kari mellé adnák.
  • CUCLI
    #5607
    nem pandora tomorrow gamet kaptál te?
  • robotnyk
    #5606
    akció játék, nem ész nélkül
  • Evans
    #5605
    Nem adod el? Mármint a game-et?
  • Borg
    #5604
    Most vettem egy Leadtek A6600GT-t.
    Akkor ezzel a játékkal asszem nem fogok játszani :)
  • CUCLI
    #5603
    milyen karid van most?
    amúgy "nézd a hátam" lopakodós :)
  • Borg
    #5602
    Kaptam egy ilyen gamet a videokártyám mellé, de ez miez? Miről szól ez, milyen stílusú játék?
  • Hmuda
    #5601
    Hm. Ironside nekem mindig a Total Recall-t juttatja eszembe, be kellene szerezni eredeti hanggal. :D
  • ThugEdge
    #5600
    ma lesz egy film a ganéklubbon 22.55-kor "mint macska az egérrel"
    michael ironside(fisher kolléga hangja)és isten király michael madsen főszereplésével
    sztem nem volt túl off
  • Hmuda
    #5599
    Már mondtam. Fölösen reagáljátok le, úgyis törlöm őket.
  • torrente
    #5598
    Így fóliázva szebben néz ki. Ha én is vennék egy ilyen játékot, én is szeretném fóliásan megvenni.
    Lehet hogy nincs benne kód? (Egyébként Franciaországban gyártották - ha ez segít).
  • haxoror
    #5597
    Bontsd ki és nézd meg
  • torrente
    #5596
    Nincs még felbontva; akkor feltételezem, minden benne van.
  • alph4
    #5595
    Ha lenne pénzem, már 11ért is megvettem volna. :)
    Egyébként kód meg minden van hozzá?
  • torrente
    #5594
    Van egy bontatlan, fóliázott példányom a játékból. Boltban 11e Ft, én odaadom 9e Ft-ért. Akit érdekel, írjon egy privit.