10611
  • alph4
    #6261
    Ebből nem sok minden derült ki, legalábbis nem sok minden látszódott :))
  • grebber
    #6260
    Splinter Cell 4 trailer (9MB)
  • rorr
    #6259
    mindennek eljön az ideje :)
    A warez él és gondolom élni is fog amíg világ a világ...
  • grebber
    #6258
    Végre el sem hiszem hogy a fasza DVD boritóba amit csináltam belekrülhet a DVD-is :D
  • rorr
    #6257
    jogos !!! aztán már csak a törést várta fél évig!!!
    DE MEGLETT EZ IS!!! legalábbis sok embernek megy!!!Nálam mindkét gépen hálistennek.
  • grebber
    #6256
    Mivel ez a verzió már sok honapos amikor kijött akkor kelett volna leszedni.
    Az értelmesebbje le is szedte :D
  • rorr
    #6255
    pedig multi nélkül félkarú óriás.....
  • alph4
    #6254
    Pedig a játékhoz hozzátartozik ugyanugy multi része is...
  • Kandurex
    #6253
    Jah várjunk. Neked olyan törés kell ami a babaposit is törli. Szerintem te akkor nem játszottál a Farenheit -el mert ugye az is ilyen emulált törés és még valószínűleg sokkal nem is fogsz.
  • Kandurex
    #6252
    [vállatvon] A WOW is van törés, sőt a Source CS -hez is. Még se megy NET -en. stb. stb.

    Egyébként lehet, hogy ha nekem is meglenne full -ba a játék csípné a szemem meg ágálnék ellene..
  • alph4
    #6251
    Akkor meg miről beszél...ez aztán a tökéletes :DDD
  • Kandurex
    #6250
    Asszed nem vagyok vele tisztába, hogy nem megy?
  • Kandurex
    #6249
    Nem. De úgy általában működött annak aki azt is csinálta ami a readme -ben le van írva. Mármint lehúzom a kábelt, le lépek a net -ről. Nem pedig ohhh hát itt a nightmarem, meg nem is nézelődik a neten stb. srb.
  • alph4
    #6248
    Ha annyira tökéletesen fut a játék, akkor jösz multizni egyet velem?? Csak tesztelés céljából, mert ki akarom próbálni milyen.
  • Kandurex
    #6247
    Miért? Miről beszélünk?
  • Newfronter
    #6246
    Én a több mint 4,15 Gb-osat használom, nem használok minimage-t, és snake verzióm van. A felső kódot használom. 20sec a lemezellenőrzés, de nem sokat szeretnék ezzel bajlódni, mert szerintem egyértelmű.
  • Pardon22
    #6245
    asszem ez a topic a játékról szól...
  • alph4
    #6244
    Engem a kettő közül egyiknek sem hívnak, mégse ment. Most amúgy kötöszködni akarsz vagy mi?
  • Kandurex
    #6243
    Wakeup Neo... a piros tabit nem seggen át kell bevenni!
  • Kandurex
    #6242
    JA! NEKÜNK eredeti van! És nem éredekeltek! Mert nincs crack! NEM is működik! TI a rendszer ellenségei vagytok! LETARTÓZTATNI! MINDET!
  • Kandurex
    #6241
    Ilyen Villmoskáknak + P1st1k3knek valóban nem.
  • Pardon22
    #6240
    így van! Nincs normális crack hozzá!!
  • Kandurex
    #6239
    Jóvan,! Te akartad! Úton a parancs.

    [letérdepel]

    Ki fog ehhez már crack -et írni, könyörgöm!

    [feláll]
  • alph4
    #6238
    Egyátalán nem tökéletes, mivel hallottam hogy sok gépen nem megy ezzel a tört módszerrel, speciel 1 hete én is kinlodtam vele többfajta képpen ahogy le voltak írva, de hiába...hú ez aztán tökéletes volt
  • Hmuda
    #6237
    Elsőre is láttuk...
  • Hmuda
    #6236
    Amíg csak ilyen "kábelráncigálós" meg "apámkínjaletiltós" bénázás van csak, addig ott marad.
  • Kandurex
    #6234
    Félek ehhez olyan soha nem lesz. Ez tökéletesen működik. Ergo tört...( valahol)
  • Lacus83
    #6233
    a *.mds mekkora?
    - 4 314 bájt ez volt alapban a Snake verzióban
    - 38 322 bájt ez a miniimage mellett

    mdf: 4 454 586 368 bájt

    melyik .mds kell használni?
    Newfronter neked mekkorák a file-ok? melyikkel megy? 4kB vagy 38kB ?

    mennyi ideig megy a lemezellenőrzés? 20s vagy 4 perc?

    melyik kódot kell használni?
    HLK7Y-LJSX6-USTUW-J9B6J-PGVMZ
    2Q4PL-S4YXN-QSULH-VR53S-SNH7F
  • alph4
    #6232
    Sztem meg még jó! Mert tényleg nincs olyan verzió amelyik "normálisan" megy.
  • Kandurex
    #6230
    Mert egyébiránt véletlenül rádhozom a 66. -os parancsot
  • Kandurex
    #6229
    Ezt a tört verzió szöveget ideje lenne már eltávolítani.
  • Hmuda
    #6228
    Jah, nálam is mindenféle tökölés nélkül elindult.
  • Pardon22
    #6227
    ja, gondolom megvetted! :P
  • alph4
    #6226
    Nemtom minek szenvedtek ilyen Sfcure-val meg nightmare-el, mikor ilyen kinlódások nélkül is simán idul a játék. Még a meghajtót sem kell letíltani
  • Pardon22
    #6225
    jó, de akkor is feltehetnék warez oldalakra, és mellékelve az SFcure fájlt és leírást h mit hogyan! Szerintem megérné nekik... na lehet megyek is reklamálni warezéknél! :P mert ez a torrentet kész kivárni! :(
  • Newfronter
    #6224
    Hát az SFCure verzió is törés, csak nem rakják ki Nforce-ra, nem tudom miért.
    Pedig a napokban volt egy gamma, amelyik mellé oda volt írva, hogy SFCure.
    Crack ehhez nem nagyon lesz, de így is jó játszani vele, legalább az update-el sincs gond.
  • Pardon22
    #6223
    van törés? Ha normális törés lenne akkor fent lenne az összes warezon és híresztelnék h gyertek Sam-funok és töltsétek!!! Ellenben én sehol nem látom! Még mindig ez a kábelhuzigatós szarság van, ráadásul egyedül torrentről lehet leszedni 10Kb/s sebességgel!!!
  • Newfronter
    #6222
    Már van törés, és várjuk a 4-et, meg az SFCure 2-őt is :))
  • Pardon22
    #6221
    basszus, bejelentették h lesz SPLINTER CELL 4!!!! Mi meg még itt szarakodunk ezzel a 3.al h mikor lesz normális törés?!?!? Na most már ubisoftos fickók eleget tömtétek lóvéval a hackereket, most már had törjék fel!! Plíííz!
  • urbijoe
    #6220
    ehhez a játékhoz nimcs olyan megoldás mimt pl: a Total Overdose -hoz a Virtual-cd-hide?