10611
  • urbijoe
    #6301
    hol melyik?????????????????
    akkor azzal nem kell szarakodni?
  • kokesz92
    #6300
    MEGJELENT A FELTÖRT VERZIÓ! VÉÉÉGREEEE
  • ducati06
    #6299
    Ez mit jelent???

    DE PCI Controller Drivers MUST be OS STANDARD IDE PCI Drivers.
  • Kandurex
    #6298
    UBIsoft -sok feltétlenül. A többi kiadó nem ennyire vérmes.
  • Kandurex
    #6297
    Azért ennyi mindent nem. Egyedül a start.bat- ot és a nightmare -t kell elindítani, de azt is lehet egy *.bat file -ba rakni és kattintásra indul. De természetesen ez már bonyolult, inkább valóban várj a soha el nem jövő crack -re.-
  • urbijoe
    #6296
    most minden uj játék iyen buzi startforce-os lesz?
  • Seth
    #6295
    2 napig kibírod nem? kb addíg tart nyugisan végigjátszani
  • urbijoe
    #6294
    akkor ez igy szar majdcsak lessz crack hozzá
  • k8bal
    #6293
    igen
  • urbijoe
    #6292
    ha netán sikerül igy elinditani akkor minden játékkezdésnél el kell ezt játszani?
  • Glasses
    #6291
    Igy tényleg műkszik ez a verzió épp most tölttöm?
  • kcsbubi
    #6290
    1. sfcure01/!setup.bat
    2. reboot
    3. Alcohol-ba bemount felinstallal, aztan nem reboot!
    4. sfdrvup.exe elindit es most reboot.
    5. sfcure01/!start.bat
    6. SFNightmare disable cd, disable node
    fizikailag nem kell lehuzni a kabelt!!!!!
    a progi hozzá
  • abonyitomz
    #6289
    MŰKÖDIK!
  • Pardon22
    #6288
    WANADOOn fent vaan!!!!!!!!!!!!!
  • Alien1024
    #6287
    Tom Clancy s Splinter Cell Chaos Theory READNFO MULTILANGUAGE CLONECD-iTWINS tehát ez a verzió müködik valakinek
  • fitutufi
    #6286
    lamernek beszélhetsz.
    mindenhova beírja.
  • alph4
    #6285
    Alig lehet elindítani, a multi meg egyátalán nem megy...
  • abonyitomz
    #6284
    tökéletesen működik!!!!!!! a bannerben lévő " nincs még tört verziót törölhetitek"
  • zoltang
    #6283
    Az európai javítás kellett mégis. A magyarosítás rontott el valamit, mindent újrarakva simán megy magyarul a progi.
  • james69holden
    #6282
    illetékes ill hozzáértő nem csinálna FAQ-ot?
    (persze én vágom elindítást, de másoknak nagy help lenne)
    köszi
  • Kandurex
    #6281
    Mind jó ami clone CD-DVD.

    Ezt a nincs még olyan tört szöveget nem kell komolyan venni. Pár ember képtelen belátni.
  • Mustang2005
    #6280
    Tom Clancy s Splinter Cell Chaos Theory READNFO MULTILANGUAGE CLONECD-iTWINS

    Na ez meg milyen verzió??????
  • sorted
    #6279
    remélem ez jó verizó most látom egyik oldalon
  • zoltang
    #6278
    A d2d patch sem jó. Az automata is az európait szedi (újrainsatll után :( ).
  • Maksi
    #6277
    Splinter.Cell.Chaos.Theory-Multi.5(ENG-ITA-GER-FRE-SPA).BY.MAGIX.rar

    Ez a verzió működik? Vagy csak a Snake-s? Vagy a törés jó ehhez is, amit beírtam?
  • zoltang
    #6276
    Most ehhez a snake verzióhoz melyik javítás kell?

    Splinter Cell: Choas Theory v1.00 to v1.04 Patch [Retail DVD Version] [83.1 MB]
    Ennek az amerikai változata nem ment fel, de az európai felment de a progi exe hibával kilép (az ellenőrzés előtte simán lefut).

    Már csak ezt látom:
    Splinter Cell: Choas Theory v1.00 to v1.04 Patch [D2D Download Version] [33.7 MB]
  • Pardon22
    #6275
    nekem nem csatlakozik! :(
  • grebber
    #6274
    Hát ha jön akkor no para.
    Végre ma csináltam helyet azt feltettem megpecsceltem legfrissebre azt tolom vele csak menni kell melozni :(
  • james69holden
    #6273
    kösz a torrentspy-os ajánlásodt Newfront!
    így már mindjárt más, 170-nel repeszt lefele :-))))

    Tom.Clancy.s.Splinter.Cell.Chaos.Theory.READNFO.MULTILANGUAGE.CLONECD-iTWINS
  • Newfronter
    #6272
    nekem a Latest vvan bejelölve és a games, megnéztem jött lefele a cucc. Igaz error-os a tracker, de valami olyasmi van oda írva, hogy read the FAQ. De ha jön gondolom nincs gáz vagy mégis?
  • grebber
    #6271
    Hát ha a legfelsőre gondolsz akkor azt nem lehet szedni mivel a tracker reges és asszem oda már nincsen reg.
  • Newfronter
    #6270
    Na aki játszani akar vele nézze meg a torrentspy oldalt, mert van egy friss torrent és elég jó arányokkal!
  • grebber
    #6269
    Hát akinek feltétlenül kell a multi mert nélküle az élet elképzelhetetlen hát vegye meg.
    Amugy kurvára nem meacerás ha ez neked az akkor te nem foglalkoztál még macerás dolgokkal.
  • MatrixTM
    #6268
    Azt tény hogy az sfcure01 -el iszonyat macerás elindítani a gamét... én már inkább hibernálom az egész gépet esténként, mert a t*m tele van a (letiltásmindenre és mindenkor+csekk 5 perc aztán nem jó aztán megint ugyanaz, majd nagy nehezen elindul)típusu játék indítással...

    az tény hogy az UBI elött le a kalappal, mert nagyon beszívatták a népet és ha jól sejtem ez csak fokozódni fog...
  • grebber
    #6267
    Starforce 3.3 topic #327.
  • fitutufi
    #6266
    majd talán a daemon V4 :S
  • DioSr50
    #6265
    valaki leirná, hogy kell elinditani!!!
    megköszöném!!!
    köccek csáó
  • Pardon22
    #6264
    én is leszedtem akkor, csak töröltem is mert nem működött! utólag már bánom! :(
  • alph4
    #6263
    Remélem nem baj hogy csináltam egy Splinter Cell 4 topikot. Csakhogy nem itt keveredjen el a sok infó, hanem amott gyüljön inkább össze.
  • grebber
    #6262
    Hát jah majd jobb minőségben.