10611
  • priluki
    #6421
    patch.-el se megy
  • priluki
    #6420
    nem vazzz. na akkor még 1 esély
  • mila69en
    #6419
    1.4 es patchet fel raktad? anélkül nekem se indult el de már megy:) majdnem szét rúgtam ezt a szar gépet mikor eszembe jutott a patch
  • priluki
    #6418
    De ha megadod az msn cimed és tudunk beszélni lehet sikerülne,mert van egy két homályos dolog,de tul hosszu lenne ide leirni..
  • Glasses
    #6417
    Az rmp emulációt a beállitások emulálás RMPS-nél kell bekapcsolni?
  • priluki
    #6416
    bkapcsoltam
  • priluki
    #6415
    pontosabban ahogy láttam rpms,nem?
  • HRaVeN1
    #6414
    alcoholban bekapcsoltad az rpm emulációt? Daemon virtuális meghajtóját meg kapcsold ki.
  • priluki
    #6413
    De ö is azt irta hogy neki nem tiszta a win,mégis elindult neki..
  • Hunter of Deer
    #6412
    Nemtudom csak kérdem mert halottam higy sp2-es kell neki meg ilyenek!
  • priluki
    #6411
    megcsináltam amit HRaVeN1 irt és neeeeemmm jooooo. Legszivesebben szétba**nám az egész gépet
  • priluki
    #6410
    professional,magyar de mér olyan fontos a win? Nem eredeti..
  • Hunter of Deer
    #6409
    Én is azt szedem a wanadooról remélem jó lesz!
    Priluki neked milyen win van fent?
  • priluki
    #6408
    Wanadoo-rol szedted? Nekem is ez van elvileg,én onnan szedtem.. most probálom amit irtál,én daemonnal probáltam de most alcohollal.. kiderül
  • HRaVeN1
    #6407
    Nekem ez van: Tom.Clancy.s.Splinter.Cell.Chaos.Theory.READNFO.MULTILANGUAGE.CLONECD-iTWINS
  • priluki
    #6406
    jo,nekem nem snake féle van.. Honnan tom letölteni a snake verziot?
  • HRaVeN1
    #6405
    Jelentem nekem is sikerült:

    1. Tiszta windows.
    2. sfcure01 setup.bat ( a bat-ot meg kell nézni mert nálam spec. nem volt jó az útvonal.)
    3. reboot.
    4. alcohol 120% setup, virtual drive bekapcs + rpm emuláció nagyon fontos.
    5. reboot.
    6. alcoholban bemuntolod a snake féle mds-t. Játék install.
    7. Itt ha elinditod akkor ugye elvileg rákérdez hogy akarod e a védelmet és újrabootol, nálam pl. nem tette meg. De minden képpen reboot.
    8. fizikailag lerántod az összes cd-t, meg ilyeneket, a sfnightmare-ben csak a disable NODE -t kell.
    9. sfcure01 start.bat (bár én biztos ami biztos azt az exe-t is elindítottam és ott is startoltam)
    10. game indit, megadod a cd-keyt és 5 perc pihi még keresgél...

    Nem volt tiszta winem, és ez a cd kulcs volt a jó: 2Q4PL-S4YXN-QSULH-VR53S-SNH7F
  • ati2002
    #6404
    Akkor nem engedi, ha a HDR be van kapcsolva. Nekem sem engedi, és én inkább játszok HDR-el, soft shadow-wal, 16xAF-el, minden high-on, egyszerüen csodálatos a grafika így is, nem hiányzik az AA. Lenyügöző. A játék szintén.
  • priluki
    #6403
    nem rontottam el semmit,végigcsináltan lépésröl lépésre már 3* de ugyanaz...
  • Evans
    #6402
    Ok. Köszi :)
  • Hunter of Deer
    #6401
    Igen! Nem alkalmazásvezérelten hagyod hanem beállítod hogy hányszoros legyen!
  • Glasses
    #6400
    Kivág akkor kivág csak gondoltam ez a játék topikja de elnézek oda,kösz!
  • Evans
    #6399
    Mármint a kártya beállitásainal?
  • Hunter of Deer
    #6398
    Windowsba nem tudod beállítani? én asszem ott is be lehet hacsak a játék nem veszi vissza!
  • Newfronter
    #6397
    Nem a kulcsal van a baj! Hanem valamit rosszul csináltál! Nézz át mindent még1x!
    De ne itt beszéljünk erről, inkább a Starforce topikban, mert Hmuda kivág innen, mint macskát sz*rni!
  • priluki
    #6396
    probáltam igyis ugyis de nem jo,cd-key nem tetszik neki
  • Evans
    #6395
    A Settings-ben miért nem engedi bekapcsolni az élsimitást?
  • Glasses
    #6394
    Oké de miért van,hogy nem fogadja el a cd kulcsot mindent ugy csináltam ahogy le van írva.
  • Newfronter
    #6393
    Ha mindenki a leírást követi, és SP2-es Windows van fennt, akkor mennie kell! És ne felejtsétek el bezárni a SFNightmare ablakát, mert nekem pl. azért nem ment.
  • Glasses
    #6392
    Akkor magasztald fel őket remélem legközelebb sokkoló áraműtéssel is ellátják a progit biztos tuti lesz a védelműk azért mert egyeseknek megy jó nekik irigylem de akkor is bekaphatják..........
  • Hunter of Deer
    #6391
    Ne már!
  • priluki
    #6390
    Hát nem megy..
  • ACE
    #6389
    Ne legyél már megint Te is primitív, hogy a gyártókat szidod azért, mert Te nem tudod úgy ellopni a programjukat, hogy működjön is, gondold már végig mit beszélsz...
  • priluki
    #6388
    hát fél orán belül megmondom hogy elindult-e.Énis nagyon remélem hogy jo lesz...
  • Glasses
    #6387
    Nem tudom nekem már két verzió is meg volt de mindig ugyanaz volt a hibám
    nem fogadja el acd kulcsot, ugyhogy a gyártok elmehetnek a sunyiba a sf védelműkkel!
  • Hunter of Deer
    #6386
    Remélem ez is fog működni!!
    De gondolom hogy igen mert ezt mostanában rakták fel asszem akkor csak jó lesz!
  • priluki
    #6385
    Én wanadoo-rol töltöttem,hát egyenlöre nem indul.
    A Snake-t honnan lehet leszedni?

    webröl szedtem
  • Hunter of Deer
    #6384
    FTPről szeded vagy weblapról?
    Mert totalcommanderrel nem találom az ftpjén!
  • Newfronter
    #6383
    A Snake működőképes, nekem is ez van meg, és megy.
  • Hunter of Deer
    #6382
    Köszi már énis töltöm remélem jó lesz!
    De ez a működőképes vagy a snake verzió??