10611
  • sorrow
    #6461

    Működik !!!!

    Nem kellett patch-elnem sem. (1.0-as verziót használom.)
    nem vár 5 percig , hogy elinduljon, azonnal futtatja a gémet...
  • ati2002
    #6460
    A magyarításod tökéletes, köszönet jár érte!
  • alph4
    #6459
    Csak kár hogy a multi-s CD-kulcsot még utánna kell megadni!!! :DDDDDDDDDD
    Hihetetlen egy gyereke vagy öcsém! :D (közvetlen online játék előtt kell bírni a kulcsot) Tehát addig cdkulcs megadása nélkül is betud lépni a menüben bárhová csak játszani nem tud neten :D
  • ordel17
    #6458
    Na mivan mégis csak megy a szar magyarításom?
  • moralosan
    #6457
    ja meg még deatmatch is, bár azt gondolom elég kevesen játsszák
  • moralosan
    #6456
    Pandora Tomorrowban 2v2es témák voltak ügynökök kontra gonoszarabbácsik styleban.
    itt már van coop mód is (nem tapasztalatból mondom, csak olvastam).
  • deejayoly
    #6455
    Ennek hogy van az onlány része?
    egymás ellen 1v1? vagy lehet többen is?
  • abonyitomz
    #6454
    Képfeltöltéses mirror a képekhez:

    Kép1
    Kép2
  • abonyitomz
    #6453
    Bizonyíték a kételkedőknek , van működő tört verzió:





  • deejayoly
    #6452
    kösz az 576-os infót! most spóroltál nekem 4000 creditet! :D
  • abonyitomz
    #6451
    minek a játékra kiadni annyi lóvét ha ingyen is lehet játszani neten megfelelő kulcsal...
  • alph4
    #6450
    Persze..persze. Akkor adjál nekem eredeti kulcsot (csakhogy 2 legyen) [kérem kapcsolja ki a gépet! :D]
  • abonyitomz
    #6449
    AKI NEM akarja megvenni ( minek ? .... ) de AKAR MULTIzni annak adok INGYEN EREDETI cd kulcsot a játékhoz!:

    tört játék + eredeti cdkulcs = lehet játszani multiban akár coopban akár versusban
    (teszteltem , játszottam , minden szerveren megy )
    szóval aki az miatt akarná megvenni a játékot hogy multizhasson az nyugottam privizzen rám és adok neki cd kulcsot!
  • moralosan
    #6448
    sztem deejayoly galaxisnetről rendeli, ott valóban 7k :)
  • alph4
    #6447
    Akkor rosz helyen rendelted, mert én innen rendeltem 3.999Ft-ért: 576 Shop
  • moralosan
    #6446
    másra gyűjtök...* nem tudom megvenni
  • moralosan
    #6445
    igen, de mivel én vagyok egészen pontosan 14 éves, nincs keresetem, zsebpénzből meg másra gyűjtök... :P

    valaki tört sp2-t nem tud? :D
  • deejayoly
    #6444
    ÖÖÖ
    Javaslat: tudom nem mindenki ad pénzt eredeti játékért, föled meg ha 10k felett van az ára! De azt tanácsolom akinek nem megy és nem akar idegeskedni miatta vegye meg eredetiben, hisz csak 7k és ez nem egy nagy ár ilyen kaliberü játékért! Föleg még onlány is megy! Szal nekem elegem lett és megrendeltem! Remélem nem csalódom!
  • alph4
    #6443
    Haggyad a gyereket a francba, ő egy ilyen akit itt az sg-n nem szívesen lát senki, mert mindíg okoskodni akar csak nem jösz össze.
    A mentésekről meg annyit hogy unistallnál még meg is kérdezi hogy "törölni szeretné a mentéseket" lol gyerek ez az abonyitomz :DDDD
  • ordel17
    #6442
    Más úton nem tudtam megoldani, mert a játék egy 800 Mb-s fájlban tárolja a szövegeket, sokáig úgy tűnt, hogy meg sem lehet oldani...
  • ordel17
    #6441
    Azt a magyarítást én készítettem!
    Erről leszokhatnál, hogy lefikázod más munkáját csak azért, mert béna voltál felrakni! Ha követed az utasításokat, akkor simán használható! Érdekes alph4-nek sikerült...
    A saveknek meg végképp semmi köze a fordításomhoz, azért nem találod őket, mert a dokumentumokban vannak. Meg egyébként is leírtam, hogy ha nem menne küldj egy mailt és szívesen segítek, vagy talán azt sem olvastad, na ezért nem ment neked...
  • moralosan
    #6440
    Üdvözlet! :)

    nos úgy vettem észre, az én problémám is sp2 lehet. letöltöm aztán majd mondom mire jutottam :]. Olyan nincs, hogy egy embernek megy, másiknak igen :D.

    életem első sg-s kommentje :D
  • alph4
    #6439
    Eredeti játék valóban nem kell, csak eredeti multi CD-kulcs
  • alph4
    #6438
    Van. A magyarositasok.hu-n lévő egy hibátlan fordítás. Lépésről lépésre kell felrakni. De aki nem ért hozzá, az inkább haggya...
    Én simán fel bírtam rakni, és bőven meg is érte.
  • Lyan Kyj
    #6437
    Egyik haverom megvette a játékot, és rájött, h a játék multi részéhez egyáltalán nem kell az eredeti játék! A versus módot el lehet külön is indítani, elég csak a Versus mappának fent lenni a gépen! Ettől függetlenül én is megvettem eredetibe, mert nagyon jó játék!
  • fitutufi
    #6436
    megpróbálnád simáán sfn-el letiltani a cd-ket, h úgy megy-e

    ez a codec dolog ténleg meggondolandó..
  • abonyitomz
    #6435
    VAN VALAMI MŰKÖDŐ magyarositás ??? mert amit a magyaritasok.huról töltök egy kalap sz*rt sem ér!!!!!!!! ( sőt miatt kellet ujra vennem az egész játékot és a savek is eltüntek )
  • genRob
    #6434
    3x próbáltam, mindent lépésről, lépésre. Nem megy. Ennyi volt.
  • Sarapetike
    #6433
    NA vagyis a mini image az be van rakva az antiblaxx nevü progiba be montolva és a dvd-n lévo scct_launcher.exe file elinditása után a startra katintva indul nekem de kell hozzá a a többi is

  • Sarapetike
    #6432
    A DVD scct_launcher.exe VAL INDITOTAM MIMI IMAGE AT TÖBBI UGYANUGY AHOGY IRTÁK A SRÁCOK
  • Sarapetike
    #6431
    és ELINDULT
  • priluki
    #6430
    valaki adjon msnt plz aki a warezos verziot rakta fel privibe mert az örület határán járok..
  • priluki
    #6429
    most akkoer nemjo a windows vagy ujra kell raknom?
  • B@ldrick
    #6428
    Nálam (SP1) is keyre panaszkodik, aztán megnéztem hogy a start.bat-al a StarForce Cure Driver elindul e service-ként, hát nem:
    d:\>net start sfcure01
    System error 1 has occurred.
    Incorrect function.

    Akinek SP1-van és kulcsra nyafog megnézné a fenti parancsot egy parancssorba?
  • mila69en
    #6427
    esetleg nézd meg a regeditbe hátha berakott valamit ami nem kéne oda
  • deejayoly
    #6426
    Nekem elindult miután végigcsináltam mindent ahogy írtad, de csak másodgyára! Gondoltam felrakom a peccset, hogy magyar legyen! Rábasztam mer nem indult! Reinstall sc:ct, mindent ugyanúgy és nemindul! vélemények?
  • mergal
    #6425
    én azért írtam mert nekem csak win telepítés utén volt jó!
    hang dx9 és vga van telepítve!
  • mila69en
    #6424
    sztem nem kell neki szüz win nekem se az és megy
  • mergal
    #6423
    már csak azt kérdezném hogy codecet se tehetek föl?
    mer most igy tényleg szüzi a winem!!!
  • mergal
    #6422
    Sziasztok!
    Végre elindult!
    Verzió: ami most a warezon van!
    nálam az volt a baj hogy az xp nem volt friss és a sp2 is kell!
    a lépések utánna egyeznek!!