10611
  • priluki
    #6381
    www.wanadoo.atw.hu ,,én is most szedtem le,most probálom inditani. (4-es szekcioba van a game)
  • Hunter of Deer
    #6380
    és melyikről?
    olyan kellene amelyiken nem basznak át
    remélem müxeni fog mert nem akarok potyára leszedni 4Gb-t!
  • priluki
    #6379
    fizetös oldalroöl töltsd,pl warez
  • Hunter of Deer
    #6378
    Esetleg egy torrent linket tudnátok adni? ahonnan lehúzhatom a gammát?
    Mert dcvel nem is próbálkozok sosincs slotjuk!
  • kilyking
    #6377
    Valaki nem tudná megmondani mitcsináljak ezzel a szarral!!MIndent úgy csináltam ahogy írtátok de valamiért mégsem megy.Amikor beírom a cd kulcsut tölt vagy 5 percig aztán kiírja hogy nem jó a cd kulcs!
  • Hunter of Deer
    #6376
    Hy! Akkor ha a Snakie verziót leszedem akkor az megoldható hogy működjön??
    Engem nem zavar ha lekell húzgálni a meghajtókat meg ilyenek régen a GTR-nél is ez volt ha kell eszétszedem a gépet mert a Pandora Tomorrow is nagyon teccett
  • priluki
    #6375
    ja,és eu patch kell?
  • priluki
    #6374
    1.04-es patch-et honnan tom letölteni?
  • vortob
    #6373
    Azt elfelejtettem mondani hogy elsőre müködött.
  • vortob
    #6372
    Fentvan a 1.04es patch, meg mindent a leírás szerint csinálok, a check disc lemegy, de utána kiírja a szokásos windows hibát észlelt ezért leállt üzenetet. Ez most miért van? Application databól töröltem a ubisoft mappát de nem segit.
  • priluki
    #6371
    aha igy jo lett. thx
  • urbijoe
    #6370
    ezt a képfile-t berakom daemon tools-ba és semmi nem látszik
  • priluki
    #6369
    próbáltam winrar,total commander minden.. a képfájl warezos,másnál müködik az se lehet,most probálom egy másik winyora.. percek kérdése és kiderül
  • abonyitomz
    #6368
    válasz pofon egyszerű:
    formázd le NTFSre azt a meghajtót ahova kiakarod csomagolni
    vagy
    Egy külön winchesterre ( rack segitségével vagy bármi más módon ) csomagold ki
    ha igy se menne
    akkor vagy rossz a képfájl ami beven csomagolva vagy rossz kitömörítőt használsz vagy a tömörítést ne total commanderben(wincommanderrel) végezd hanem nyisd meg a tömörítőt és ott
  • priluki
    #6367
    ezt irja: Iráshiba az E\iso\Sprinter cell\itw-scct.mdf fájlnál.(talán megtelt a lemez?)
  • priluki
    #6366
    else tom képzelni mi lehet,de nagyon ideges vk miatta,nagyon örülnék ha valaki tudna segiteni..
  • priluki
    #6365
    aha az van
  • k8bal
    #6364
    milyen fájlrendszered van?
    NTFS?
    mert abba jónak kéne lennie!
  • priluki
    #6363
    hali,remélem tud valaki segiteni.Csomagolom ki a gamét és kb 97 százaléknál kiirja a winrar hogy,hiba nincs elég hely a lemezen,pedig van elég hely.De ezt már más játéknál is eljáttszotta,ugy veszem észre hogy az ilyen hosszuaknál csinálja.. plz
  • genRob
    #6362
    Nah remélem nekem is fog menni. :-)
  • abonyitomz
    #6361
    Nagyon kegyetlen jó játék ez a SC Ct !!!
    Második küldetésnél járok ( hajon vagyok ) és kajakból játszottam legalább 2 órát ( nem rambózok előre , kiélvezem a játék minden pillanatát )
    SAM FISHER 4ever!
  • Kandurex
    #6360
    Ha rákusslantassz az nforce -ra láthatod, hogy jövőre meg már csak ilyen törések lesznek :/
  • Hmuda
    #6359
    Én azért akartam otthagyni, mert csak ilyen "kábelráncigálós", "apámkínjaletiltós", "mindenstartáltökölős" release van, ami nagyon távol van attól, hogy rendesnek lehessen nevezni.
  • ACE
    #6358
    Nekem jó...
  • ACE
    #6357
    Háát, én még amikor megjelent akkor jáccottam végig, kb. 1 hét volt... persze nem folyamatosan mert meló van.
  • genRob
    #6356
    Neked ez megy? Mert akkor letöltöm én is. Az alcohol mountolás helyett jó a Deamon tools is szted?
  • Kandurex
    #6355
    Mennyi a játékidő, kb?
  • ACE
    #6354
    De hát ha végiggondoljuk, akkor már nem volt odavaló a szöveg, mert ennyi erővel az összes, crackelt játékra is ráfoghatnánk hogy nem normális, mert nem lehet vele online jáccani...
  • ati2002
    #6353
    Nem. #6343
  • k8bal
    #6352
    ezt evvel a verzióval csináltad?
    Tom.Clancy.s.Splinter.Cell.Chaos.Theory.READNFO.MULTILANGUAGE.CLONECD-iTWINS
  • Hmuda
    #6351
    Lekerült, mert ismerem az SG-s népséget és addig toporzékoltak volna, amíg le nem veszem. :P
  • deejayoly
    #6350
    halihó!
    nekem nemtom milyen verzió van, csak azt hogy a: Splinter_Cell_Chaos_Theory_PCMulti_By_Snake.mds van hozzá+ egy peccs ami 1.04-et csinál belöle és egy magyarosítás! próbűltam már mindenhogy még a cs-ket is lehuzogattam de nem megy! azt irja mindig hibás a cd-key! valakinek van ötlete?
  • ACE
    #6349
    Persze, volt eddig is olyan mini image-s verzió, ami működik USB-s drive-al... ez nem titok... De látom már lekerült a nincs normális törés felirat. Egyébként miért nem megy a multi? LAN-ban sem?
  • ati2002
    #6348
    scct_1.00_to_1.04_euro.exe 82,3 MB
  • R3GiD0N
    #6347
    Emlékszem anno a Secon Sightot kellett valahogy igy elinditani, de ott a amikor kiirta hogy cheacking disc végig ment a csik és indult a gém!Most pedig elindul megáll a kb 20. kockánál vár 3 percet és kidobja hogy rossz a cd-kulcs
  • R3GiD0N
    #6346
    Hát nem tudom srácok de én mindent ugy csináltam ahogy splinter cell leirta!
    De nekem állandoan kiirja hogy "the disc key you entered does not correspond to the disc in the drive.Make sure you use the correct disk key!" De már minden fajta cdkulcsot probáltam most mi lehet a baj?
  • grebber
    #6345
    Hát én pl auto update-et nyomtan az gondolom a legfrissebet teszi fel.
  • Evin
    #6344
    Hányas patch-el?
  • ati2002
    #6343
    Nálam se, és a havernál se ment patch nélkül, felrakva indult egyből.
    "par Snake" verzió
  • grebber
    #6342
    Hát pedig nekem csak ugy indult el hogy felpeccseltem legfrisebbre előtte alap 1.0-es megse nyikkant :D
    De innentől kezdve engem nem érdekel mert fut a game :D