8347
  • Ibron
    #8147
    Aha,thanks,megnézem.



    Ibron
  • Rudee
    #8146
    Player bio-nál.
  • Ibron
    #8145
    bocs,kérdőjel nem kell.



    Ibron
  • Ibron
    #8144
    azt hol kell?nem tudtam?:D



    Ibron
  • Rudee
    #8143
    Nem posztfüggő. Játékos tulajdonságánál nem lehet megnézni?
  • Ibron
    #8142
    de lécci vmi posztot,h a szabad rúgás rúgók milyenen vannak!kéne.



    Ibron
  • zsilike
    #8141
    az ok,de igaz,amit irtam!!!
  • Rudee
    #8140
    FM valóban jó, de tök más a 2 játék.
  • zsilike
    #8139
    HI!98 ota zuzom,de 05-öt meguntam olyan szinten h elö se veszem!nem atudas szamit,hanem a gép dönti el(szimulálja h melyik csapat győz!!játékmenetet elb...-tele hibákkal,visszavonul vk és az uj tag,helyette a régi névre hallgat,nagyon gáz.kariert többször végigvittem,ugyhogy átláttam a játékot.gép ellen nincs értelme a "csalások miatt.egymás ellen még izgi,de a gép itt is szimulálja a végeredményt!--tehát FOOTBALL man 2005-BEST.thanx
  • Deqwator
    #8138
    itt vagyok én jó rugom a szabadrugást
  • Ibron
    #8137
    nem,2008,elnéztem,bocsi.




    Ibron
  • Ibron
    #8136
    lécci-lécci segítseteeek!Ryan Giggs visszavonult és a helyére kéne jó szabadrúgás rúgó ember a MU-ba.De nemtom,h ők milyen poszton vannak.Amúgy 2009-be vagyokmár a játékba.




    Ibron
  • Ibron
    #8135
    felvettelek,de nem vagy elérhető.



    Ibron
  • Lord Zax
    #8134
    Na akkor gyere próbáljuk már ki!!!! az msn címem: [email protected] vegyél fel és megdumáljuk, menni fog az majd meglátod !!!! NA várlak siess :) játszani akrok!!!
  • Ibron
    #8133
    jöjjek?de az van,h belépek,felveszem az illetőt,host,aztán asszem ezt írja ki:connection attempt faileed.Amúgy én is egész nap ráérek:P




    Ibron
  • Lord Zax
    #8132
    Ibron mikor jössz???

  • Ibron
    #8131
    öh,elvilleg ki van kapcsolva.Majd jövök ellened jáccani,thanks.



    Ibron
  • Lord Zax
    #8130
    Sziasztok!!! Jön valaki játszani direct ip-vel??? Msn címem: [email protected] egész nap elérhető vagyok!!!
    Ibron: a tűzfalat kikapcsoljátok??? Gyere próbáljunk gémelni 1-et!!!
  • Ibron
    #8129
    nekem meg1haveromnak nem jön össze ez az ip dolog.Beírjuk mindeketten a másik ip-jét,nevét és az1ikünk hostol a másik connectel,de egy idő után azt írja ki,h nem yo,vagy mi.Van vmi ötletek?



    Ibron
  • Falconer
    #8128
    Hát én most nem, meg az IP de mindegy, majd legközelebb, de azért felveszlek, gondolom nem baj.
  • Lord Zax
    #8127
    Sziasztok! Nem jön valaki játszani fifa 2005-tel direct id-vel?? msn címem: [email protected]
  • Taranov
    #8126
    Áhh, a PC-s San Andreast már más is "megszerezte" :D
    Nekem is van egy haverom, aki azt mondja már február óta, hogy a barátja letöltötte egy japán weboldalról, mert ott már hamarabb megjelent, és játszik vele, csak neki még nem adta oda, de majd oda fogja.
    Aztán majd meglátjuk mikor fogja odaadni, biztos júliusban.
    Ez egyenesen szánalmas.
  • Rudee
    #8125
    FIFAhungaryn volt valakinek hasonló problémája, igaz az UEFA CL-gel. A megoldás:
    "na megoldódott a probléma. Visszarakatam az nforce 5.10-es drivert és láss csodát, hasít mint a dög"
  • Falconer
    #8124
    Nézzél valami régebbit és kész. A többi hardver meg ki van zárva, max akkor, ha valami hibás, de akkor a többi játék se menne.
  • bmffm856
    #8123
    hello.
    sajna a preoblémám még mindig fennáll...de ezúton szeretném megköszönni az eddigi segítséget...de tudnátok mondani egy inno3d GeForce 6600GT videókártyához egy olyan drivert, amivel elmegy a játék?
    vagy arra gondoltam, hogy nem lehet, hogy az alaplapot, vagy más hardvert nem komál a fifa?

    köszi előre is. hello. bmffm.
  • Ibron
    #8122
    :D..lehet:DD...jah,a 45perces félidőt azt nemrég vettem csak észre,mer legtöbbször 2percesbe nyomom....yo lenne ha ezt is visszacsinálnák.



    Ibron
  • Falconer
    #8121
    A 11es nekem is hiányzik, de ami talán a legjobban fája a 2003utántól, hogy a játékidőt lekorlátozták max 20percesre, pedig qrva jó lenne haverokkal néha leülni, és egy rendes meccset 45perces félidővel végignyomni és gyalázni egymást. Nemtudom, hogy ezt meddig tartana megcsinálni, de nemhiszem hogy akármilyen technikai korlátai lennének, akkor meg mi a francnak szedték ki? Hogy ne legyen a gyerek függő? :)
  • Falconer
    #8120
    Nekem is vannak ilyen hülye ismerőseim. Egyik beszólt, hogy ő már megszerezte a san andreast Pcre, aztán kiröhögtem, erre meg megsértődött. Ez meg biztos azt találta ki, hogy ha a HL2t el tudták lopni és kiadni, akkor a fifával is pont ez fog történni. :D Poénok ezek az emberek, biztos elismerésre vágynak
  • Ibron
    #8119
    Danon,a szuper Rudeee...:D....akko gőzöm sincs...majd elvállik úgyis,h miko jön kia 2006 és mi lesz benne.Addig meg várjunk...de betehetnék a 11-es párbajt..az yo lenne.



    Ibron
  • Adam II
    #8118
    OK kössz majd kipróbálom.
  • Rudee
    #8117
    A legújabb sose a legjobb. Egy 2-3 hónaposat próbálj ki.
  • Adam II
    #8116
    Met az újakkal nem működik? Pontosan melyik driver a jó?
  • Rudee
    #8115
    Igen.
  • Adam II
    #8114
    Régebbi???
  • Rudee
    #8113
    Régebbi driver kell a VGAdhoz.
  • Adam II
    #8112
    Csá

    A meccs betöltése után vibrálni kezd a kép ,valami fekete csíkok jelennek meg és azok vibrálnak tökmindegy milyen beállításokat alkalmazok. A videokártya GeForce FX 5700LE asszem. Mi a hiba???
  • Rudee
    #8111
    Eddig még csak PS2-re, XBOXra és Gamecube-ra harangozták be. December márcsak a FIFA már-már hagyományosnak mondható megjelenési ideje (október vége, november eleje) miatt se tűnik elképzelhetőnek.

    Egyébként ha nyáron Oroszországban beszerezhető a játék, akkor szerinted miért várna az EA még 3-4 hónapot a kiadásával? Haverod helyébe elkezdenék mesekönyvet írni, nagy sikere lenne.
  • Ibron
    #8110
    :DD.....pedig decemberben jön ki,asszondta..és nem az EA alkalmazottja:D....de lehet,h nyáron megszerzi Oroszországba,mer oda is kiszokott menni...aztán,ha tévednék,bocs emberek:D.



    Ibron
  • Rudee
    #8109
    Ha a haverod az EA alkalmazottja, akkor biztos igaza van. Még be se jelentették, hogy lesz PC-re újabb FIFA.
  • Ibron
    #8108
    ááááá,mondjátok,hogy lesz a 2006-ba 11-esrúgás is a menüben:D..lécci.Mer én imádok 11-esezni a gép ellen.Volt1játékom a World Cup 98 és abba simán lehetett.Kiválasztottál két csapatot aztán mehetet a harc.Ez hiánxzik nekem nagyon a Fifákból.Single playerbe mindig úgy csinálom,h eljussak 11-es párbajig:D.Meg elvilleg a 2006-ban lehet strand focizni is?haveromtól hallottam.



    Ibron