8347
  • Falconer
    #8187
    Mármint a második mondat csokinak
  • Falconer
    #8186
    Ez jó, ilyen a magyar nyelvben nincsen.... lol
    Amúgy senki nem tud ilyeneket, magadnak kell utánajárni
  • jugen
    #8185
    pl. www.cora.hu
  • Taranov
    #8184
    Ha azt kérdezted volna, hogy honnan lehet leszedni, azt mondtam volna, hogy a bolt polcáról.

    Így most azt mondom, hogy a boltból tudod megvenni.

    Szerintem akkor warezolj, ha megvan a forrásod, nem hiszem, hogy neked itt valaki mondani fog egy címet.

    Ráadásul nagyon rossz szokás ez a sok felkiáltójel többek között kérdő mondatra. Ilyen a magyar nyelvben nincsen, ez hibás.
  • Tschoky
    #8183
    Bocsi emberek, de meg tudnátok írni hogy honnan lehet letölteni a UEFA Champions League 2004-2005 játékot!!!!!!!!
    Fontos!!!!!!!!!!!
    Erre írjátok meg [email protected] , cd key-el eggyütt
    Előre is kössz!!!!!!!!
  • jugen
    #8182
    A creation centerben az egyik csapat játékosait eltüntettem az összeállításnál és mikor vissza próbáltam rakni őket a kispadra senkit se rakott, így néhány játékos hiában van a keretben nem elérhető...

    hogyan lehet ezt kijavítani?
  • Taranov
    #8181
    Huhh, befejeztem az első Career-emet :)
  • Falconer
    #8180
    Értem a poént, de nem szeretem :)
  • Ibron
    #8179
    ja..de ha kitör a 3dik világháború,akko se teszem be:D.




    Ibron.....csak azé is:P:D
  • Taranov
    #8178
    Ezt poénból írta, azért van ott a szmájli.
  • Rudee
    #8177
    Egy régebbi VGA driver segít.
  • Falconer
    #8176
    1.Qrva idegesítő szokás, nyugodtan beállíthatod aláírásnak, de ezt ne tedd!
    2.yol írtad:P...nem teszem:D...nekem így yo.csukjátok be a szemeteket,mikor az alá íráshoz értek:DD.

    Most ez a kettő passzol szerinted?
  • Taranov
    #8175
    Dehogynem tudja, te értetted félre.
    Azt mondta, hogy nem teszi az aláírásába.
    Erre te: "Épp az van hogy teszed. És egyre idegesítöbb"
  • Bandew
    #8174
    Hali!
    Most egy olyan dolgot kérdezek, ami már biztos 1000x le lett írva, szal elég nekem csak egy útmutatás, hogy hol tudom elolvasni. :-)
    Szal, Gforceom van és betöltés után a kép csíkos és zavaros. Mi a megoldás erre?
  • Falconer
    #8173
    Én tudom értelmezni, ő nem tudja.
  • Taranov
    #8172
    Szövegértelmezés!
  • Rudee
    #8171
    A nem teszem kifejezés az aláírásos ötletre volt válasz.
  • Falconer
    #8170
    Épp az van hogy teszed. És egyre idegesítöbb
  • Ibron
    #8169
    yol írtad:P...nem teszem:D...nekem így yo.csukjátok be a szemeteket,mikor az alá íráshoz értek:DD.




    Ibron
  • Falconer
    #8168
    Qrva idegesítő szokás, nyugodtan beállíthatod aláírásnak, de ezt ne tedd!
  • Taranov
    #8167
    Állítsd be aláírásnak a nicked a beállításoknál.
  • Ibron
    #8166
    :DDD....legalább híres ember leszek:P:D...de letehetsz arról,h ne írjam alá,mer ezt má az nba1.hu fórumán is kérték,de ott se változtattam ezen..sőt,ott mindig volt a nevem mellett1napszemüveges smiley is:DD...szal ez egy szokás.




    Ibron
  • Falconer
    #8165
    Jó, jó, csak ne írj már alá minden üzenetet pls, mert baromi idegesítő, hogy az egész képernyőn Te vagy
  • Ibron
    #8164
    nah,most má nem írja ki...betettem Idikaez-t,viszont má ki is kaptunk a Fulhamtől:D...meg pár gól is be jött sajna,de nem baj.



    Ibron
  • Ibron
    #8163
    Ja és Idikaez nyugodtan várhatna még két évet,addiggra Howard és Carrol is vissza vonul sztem.




    Ibron
  • Ibron
    #8162
    aha,de azé az nem annyira kell.Thanks...Valóban:szinte Howard véd egész szezonban..de most váltogassak meccenként kapusokat?:D




    Ibron
  • Rudee
    #8161
    Valószinű azért írja, mert valamelyik kapus berágott arra hogy nem jáccatod eleget és így nem igazán tud fejlődni. Magyarítás egyébként a FIFA Hungaryn van.
  • Ibron
    #8160
    hupsz...-á+a..:D...véletlen volt.



    Ibron
  • Ibron
    #8159
    Hy all!


    Na,mostanában ezt írja ki a meccsek után mailbe..nem mindig,de néha:The goalkeepers on the club have expressed their displeasure át your lack of attention their long-term development.


    Manchaster Uniteddel vok még mindig és 2010-be járok már.Van Nistelrooy visszavonult,Howard még nem és R.Carrol se,meg most szereztem,ill 2009 januárjába A.Idikaez-t a Real Madridtól.A srác 22 éves asszem és 3 és fél csillagos,szóval majd jól jön utánpótlásnak Howardék helyére.De mit akarnak ezzel az üzenettel?Lefordítaná valaki?Előre is thanks.




    Ibron
  • Monkis
    #8158
    Köszi
  • Rudee
    #8157
    3658
  • Monkis
    #8156
    Firewalls
    Note that if you have a firewall and want to play online, the following TCP/IP ports
    must be open in the outbound direction:
    HTTP 80 TCP/IP
    HTTPS 443 TCP/IP
    MsgConn/IM 13500-13599 TCP/IP
    Roomsvr 26200-26299 TCP/IP
    The following UDP ports must be opened for game packets, for the outbound and inbound connections
    Game Packets 3658 UDP

    Ezek közül melyik ?
  • Rudee
    #8155
    A routeren kell megnyitni egy portot, ha jól emléxem a 3658ast. Egyik könyvtárba van 5-6 nyelven is egy readme file, abba benne van pontosan.
  • Monkis
    #8154
    Sziasztok! Tudna valaki segíteni? Hogyan lehet router mögül DIRECT IP-vel játszani? Légyszi ha valaki tud segítsen.
    Köszi
  • Ibron
    #8153
    Ja,jó,thanks.




    Ibron
  • Rudee
    #8152
    Practise mód gyakorolásra van.

    Más is azt írná, hogy A-val tudod lerántani, de rá kell érezni hogy mikor is kell megnyomni.
  • Ibron
    #8151
    vááá,hogyan kell lerántani embert?a haverom asszondta,h ha futás közbe az ellenfél mellé érek,akkor nyomjak A-t,az agresszív becsúszást asszem,de nekem arra nem reagál,hanem csak becsúszik.Meg a szögleteim se jönnek ösze,ha bekell adni középre,mivel a fekete körben úgyahogy bent marad,de nemtom befejelni a labdát.Tudtok segíteni?




    Ibron
  • Ibron
    #8150
    bocs,de én alig értek a géphez,várd meg a többiek válaszát is.




    Ibron
  • bmffm856
    #8149
    hello
    na...mostmár tényleg mindent kipróbáltam...felraktam 4 féle videókártya drivert, lecseréltem az alaplap driverét, de semmi....és mostmár tényleg nem tudom, hogy mi a búbánat lehet a baja...:(
    légyszi ha mnég van tippetek, akkor segítsetek...köszi. hello. bmffm.
  • Ibron
    #8148
    hmmm,na mind1..betettem szabadrúgás rúgónak Luis Fabianot.Remélem jól írtam a nevét.




    Ibron