8347
  • bang
    #7027
    köszi :)
  • Falconer
    #7026
    csak Direct IP jó nekem
  • Falconer
    #7025
    [email protected]
  • Cucu13
    #7024
    msn ed?
  • Cucu13
    #7023
    Multizunk?
  • Falconer
    #7022
    Vki aki játszana velem direct IPn?
  • sammy
    #7021
    Bocsi, rossz nevet írtam. Nem a Proper, hanem a Realistic Gameplay (by Ionescu Radu) jött be nekem.

    Bang:

    ITT találod
  • The Hedgehog
    #7020
    hú de szépek voltak azok az idők! PitStop2-t hajnalig nyomtuk a srácokkal :), name meg az ACE... most mér' nincs felénk ilyesmi! :(
  • sammy
    #7019
    De szerintem ezek évről évre csökkennek, és ha belegondolok, régen mennyit játszottam egyszerű fociprogramokkal, akkor azért el vagyok ájulva, hogy most milyen akciókat lehet vezetni, és milyen szép gólokat lehet lőni. Azért ez nagyon nagy előrelépés ám...
  • sammy
    #7018
    Nem, nem LAN party. Egy vagy max két gép előtt ülünk és nyomjuk mint anno a C64-es vagy amigás időkben.
  • sammy
    #7017
    Kipróbálom, csak még meg kell találnom a ball importert. Otthon megnézem majd.
  • sammy
    #7016
    Igen, még sok mindent nem látok át én sem, de csak úgy tehetsz szert tapasztalatra, ha próbálkozol :)
  • The Hedgehog
    #7015
    félreértés ne essék! A FIFA 2005-é eddíg a legjobb fizika és AI a FIFA-k közül, de sajnos olyan bugyutaságokra képes a gép, hogy sírni tudnék amikor arra gondolok, hogy ezt olyan emberek hozták létre akik még talán soha nem futottak végig 90 percet!
  • The Hedgehog
    #7014
    Én meg egy kicsit csúnyán mondom, de ami igaz az igaz... szarból nem lehet várat építeni! Hiába a jobb gameplay az AI ugyanolyan marad :(
  • Breki33
    #7013
    Amúgy ez LAN Party?

    Mert az fh-n arra panaszkodnak, hogy akad.
  • Breki33
    #7012
    Jó én úgy értettem, hogy nem látjuk úgy át mint ők, hogy melyik sorral mit változtatunk (átfogóan)

    Régen én csináltam a saját gameplay-okat mikor pl nem lehetett távoli gólt lőni.

    Amúgy ilyen ügyben célszerű Grigoretto-val tanácskozni 2004-ben ő volt nagy gameplay módosítgató P
  • Breki33
    #7011
    Nekem is :-)

    Deha a Nike-t kipróbálnád a ball importerben pl a Rotario o fileval azt megköszönném.
    Gondolom más is :-)

    Amúgy sztem a te Nike-d be lehet rakni mivel ugyan a kép kétszer nagyobb, de az elrendezés ugyanaz mint a Rotario-e
  • sammy
    #7010
    Csak azt ne felejtsd el, hogy én elsősorban nem a nagyközönségnek készítem a cuccokat, hanem magamnak, és a közvetlen cimboráknak, akikkel egy-egy hétvégén összejövünk egy jó kis fifa partyra.

    És nekem a legjobban az Ionescu Radu féle Proper gameplay tetszett eddig a legjobban, se a Kenny, se a Sevix nem jött be igazán. Ezért a saját gameplaynek is az az alapja. (Érdekes, hogy tavaly sem jött be a sevix és a kenny sem)

    Összefoglalva, nem akarok jobbat csinálni mint ők, csak másat, olyat, ami nekem tetszik.
  • sammy
    #7009
    Letöltöm a ball importert és majd kipróbálom azt is.

    Oedittel már nézegettem a labdákat, sőt még átrajzolni is próbáltam, de nagyon bonyolult... (nekem)

  • nutiform
    #7008
    KÖszi a gyors választ.Már nézem is.
  • Breki33
    #7007
    Hát én mixeltem a Sevix-el és úgy bejön, nem lehet akkora gólokat lőni mint a Kennyben inkább olyan brusztolós, viszont talán realisztikusabb pont emiatt.
  • Breki33
    #7006
    Nem akarom leszólni a gameplay készitési képességed, főleg hogy régen én voltam a saját gameplasy készitő mester- ahogy Hedge nevezett anno_ de sztem Sevix-nél nem nagyon fogsz tudni jobbat készíteni, hisz fordítottad azt is Kenny mit írt.
  • Breki33
    #7005
    fh-n a tippek, trükkök topic
  • Breki33
    #7004
    De ez a rotario más

    tudom mivel én küldtem Fabio-nak P

    És mikor én akartam berakni rossz lett a textúra.
    Viszont Ball Importerrel jó lett, és megnézve 4-es végűek a file-k

    Szval szerintem meg lehetne próbálni mivel más-ot rakott be nekem ezt láttam abból, hopgy összekutyulta a texturát, de nekem valamiért mindig a Black-ot akarta ráhúzni nem a tiéd.

    Lehet ki kéne törölni a databól előtte amit ír.
    Amúgy ugye oedittel meg lehet nézni, hogy ráhúzod pl a Nike textúrát a vázra jó-e.
  • nutiform
    #7003
    Egy kérdés!Biztos volt már,de azért megkérdezném:
    Logitech Actionom van.Valaki le tudná írni a kombinációkat?Lövőcsel stb.
    Vagy azt hogy hol találom meg.
    KÖszi
  • sammy
    #7002
    A Sannyt milyennek találtad?
  • sammy
    #7001
    Én a sevixnél tapasztaltam ezt. Le is szedtem, és most egy saját gameplayt tesztelek.
  • sammy
    #7000
    Én már próbáltam az aerow-t is berakni, meg a régi nike red labdámat, de nem sikerült. Igaz, nem ball importerrel próbáltam, hanem csak úgy manuálisan.
  • sammy
    #6999
    Nem biztos, hogy a Roteiro más .o fájlokkal van. Nekem van egy Roteiro-m, ami az alap ötös labdának a textúrájára épül.

  • The Hedgehog
    #6998
    arra! marhára buta szerintem! ez látható is :) és ez jellemzi a játékot sajnos! :(
  • Breki33
    #6997
    A védőhelyezkedésre gondolsz?

    Amúgy az direkt W-vel van visszaaadva kapásra csak vágnom kellett.

    De a lányeg, hogy pont a Kennyben lehet távólról jól megküldeni sztem.
  • The Hedgehog
    #6996
    a felsőnél tökéletesen megfigyelhető az ultra buta AI... és ez nem vita tárgya akar lenni! aki ért valamicskét is a focihoz az láthassa' :D
  • Breki33
    #6995
    Hát nem nagyon értelek benneteket pont Kennyben lőttem ezeket





    Pont távolról lehet nagyon nagyokat lőni, még bill-el is.

    Sevix-el meg nehezebb sztem, most az van variálvas a Sanny-val.
  • The Hedgehog
    #6994
    mmm a Kenny-vel nekem is ez volt a gondom bár most már egyre többször lövök távolról gólt... belejöhettem? :D

    Többit nagyon nem nézegettem :(
  • bang
    #6993
    Hi
    aki ismeri a gameplay-eket:
    felraktam a Kenny-t... gondom vele, hogy amellett, hogy gyönyörű 100 %-os gólhelyzeteket lehet teremteni (meccsenként 5-10) mégis szinte képtelenség gólt rúgni (pro-n), a kapus a legtutibb löővéseket is hárítja. (kb. 7 m-ről, csak a kapus előttem, kapuval szemben, de sarkokra helyezett lövések, már a lövéserő variációkat is végigpróbáltam)
    a kapus skilljét túlzottnak találom (nem az én kapusomét)
    ha nyerni akarok akkor kénytelen vagyok a dögunalmas beívelem-befejelem sablont alkalmazni (éredekes, hogy ennél meg túlzott az siker)
    ötlett, tapasztalat ??

    mi a helyhet az egyéb gameplay-ekkel ?
  • The Hedgehog
    #6992
    én is és XBOX mezei realisztikusak is a játékban!
  • The Hedgehog
    #6991
    most újult meg...
  • The Hedgehog
    #6990
    ezért viszont hálás vagyok Hansi-nak :D :

  • Breki33
    #6989
    ebbe itt nem mennék bele de én a realisztikusakat szeretem nem a csilivili fizikátlanokat
  • Breki33
    #6988
    De mióta kell regelni magad?

    itt a többinek a letöltési linkje ezé meg nincs