8347
  • 9csöves9
    #7067
    bekiabálások vannak alapból is. nekem is olaszul orditoznak :D
    olasz kommentátor van már? és a spanyol bent van vmelyik zdataban?
  • Breki33
    #7066
    tényleg akartam kérdezni nektek is vannak bekiabálások a játékban

    nekem mostanában állandóan bekiabálnak olaszol és nem tudom mi miatt

    lehet spanyol kommentár, sound configurator vagy a chantok nem tudom de nagyon frankó

    másnál is jelenkezik ez?
  • sammy
    #7065
    Ilyet akkor szokott csinálni, ha nem generálod újra a big, fat, és bh fájlokat.
  • GuRu
    #7064
    Sajnos nem tudom visszatenni a labdát a játékba, a Big Raptor Run-time errort ír ki, szóval nem jutottam elörébb.
  • GuRu
    #7063
    Köszi Breki, sikerült elindítani, de a labda az szép piros+zöld színekben pompázik
    Majd újrateszem :P
  • GuRu
    #7062
    Ok, akkor majd mindjárt megpróbálom.
  • The Hedgehog
    #7061
    hmmm pedig le lehet szedni.... nincs ott hiba! most néztem!
  • Breki33
    #7060
    nem kell újratelepíteni elég a zdata 16-ot visszamásolni
  • Breki33
    #7059
    nekem egyszer újraindult játék közben a gép, pedig ilyet soha nem csinált
  • GuRu
    #7058
    újratelepítés folyamatban...
    valaki próbálta már a gameplayt, kiváncsi lennék másnak is elöjön-e a hiba.
  • GuRu
    #7057
    Hi Sammy! Nekem a gameplay telepítése után elromlott a játék.Még a menüig sem jutok el, kidob az asztalra és exe hibát ír ki.
  • bmffm856
    #7056
    hello. valaki el tudná küldeni nekem a fifa2004-hez a magyar csapatok patchet? mert én nem tudom letölteni a fifahungary.hu-ról mert hibát jelez....privátban megadom a mail címemet. köszi előre is....hello.bmffm.
  • Cucu13
    #7055
  • sammy
    #7054
    Okés, aztán várom a véleményeket.

    Ja, és minimum Professional szint ajánlott.
  • bang
    #7053
    :)
    köszi, mindenképp kipróbálom
  • Grusi
    #7052
    Jól hangzik, majd ha lesz egy kis időm, kipróbálom. :)
  • sammy
    #7051
    Elég nehéz megfogalmazni, mert sokszor nem tudtam egész pontosan, inkább csak sejtettem, mit is akar a játékban jelenteni a tulajdonság, amit állítottam. A másik dolog, hogy sokszor egy-egy tulajdonság (például a kapus skill) legalább három-négy, ha nem több helyen van meghatározva, így elég nehéz beállítani a megfelelő értéket, mert nem tudod, honnan veszi a program.

    Na szóval néhány dolog:

    - a legfontosabb talán, hogy csökkent a játékosok reakcióideje. Egy-egy mozdulat, lövés, szerelés, becsúszás után nem kell sokat várni, hogy újra megmozduljon a játékos, hanem szinte rögtön irányíthatod tovább.
    - távoli lövések, cpu cserék természetesen vannak
    - több cselezés a cpu részéről
    - a gép sem tökéletes, hibázik (rossz passzok, rossz lövések)

    És még sok-sok apróság...

    Nekem bejött a gameplay, pont olyan lett mint amilyet szerettem volna. A kapus skill még nem tudom hogy megfelelő-e, még annyit nem teszteltem. Ezért is lenne jó, ha többen kipróbálnátok, mert legalább mondhatnátok konstruktív javaslatokat...

  • bang
    #7050
    miket változtattál ? csak néhány pontban a legjellemzőbbeket pl. távoli lövés pontosság, kapus skill, stb
  • sammy
    #7049
    Igen, erre gondoltam. Ehhez tényleg jók az alap .O fájlok.

    Én tegnap a másik verzióját próbáltam, ahhoz már kellenek új .O fájlok, amitől a 2005 lefagy.
  • Breki33
    #7048
  • sammy
    #7047
    Tényleg műxik, na majd kipróbálom így is. De ugye ez nem az a változat, amelyikben a mintában benne van a Nike logo? (ennél asszem kívül van)
  • sammy
    #7046
    Kész a gameplayem. Ha van egy kis felesleges időtök, próbáljátok ki.

    KLIKK
  • Breki33
    #7045
  • Breki33
    #7044
    fenébe erre gyúrtam P

    GRATU
  • bmffm856
    #7043
    hello.tévedtem.mégiscsak rohadt jó ez a játék. csak rá kellett jönni egy két dologra. a karrier mód a legjobb! most épp olasz bajnokságot játszom úgy hogy serie b-ből indultam a triestinával.honnan lehet cuccokat letölteni hozzá? köszi.hello.bmffm.
  • GuRu
    #7042
    kár, hogy nincs...
  • Cucu13
    #7041
    van mircem
  • Cucu13
    #7040
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJ ÉN NEM TOM HOGY KELL ODA LÉPNI
  • Breki33
    #7039
    nincs

    most feltöltöttem az első 10 zdata úgyhogy megyek mirc
  • GuRu
    #7038
    Msn-ed nincs?
  • Breki33
    #7037
    Ha jövök a mircen leszek.
  • GuRu
    #7036
    valaki multi?
  • examinee
    #7035
    Sziasztok! csapat db filet vagy olyan filet hol találok a jatekba ami tartalmazza az összes csapatot?
  • GuRu
    #7034
    Breki nem jössz multizni?
  • Breki33
    #7033
    elég az exe-t törölni
  • Breki33
    #7032
    De ne így a rotario-oját használd és a BMP-t írd át.

    Úgy hótziher, hogy működik a MIke-d
  • Falconer
    #7031
    oké, thx!
  • GuRu
    #7030
    Szerintem, nyugodtan töröld ki az egész FIFA 2005 könyvtárat... Biztos, hogy nem fogja érzékelni a játékot, utána tedd fel újból. Egyébként nekem is van amikor kilép multibol, de olyan is van, hogy csak simán single-be is kitesz az asztalra. Szóval töröld ki az egészet máshogy úgy sem fogod tudni letörölni...
  • Falconer
    #7029
    Na vazze
    Reinstallálni akarom, mert nem megy a multi, ráklikkelek az uninstallra, és egyszerűen kilép
    Nem akarja uninstallálni
    Most mi a francot csináljak?
    Ha meg kitörlöm rendesen, akkor meg attól félek, hogy akkir is azt hiszi, hogy fel van rakava, és csak play gomb lesz
    Lécci help!
  • sammy
    #7028
    Na kipróbáltam a Nike-t meg egy Aerow-t is. De ahogy azt gyanítottam is, nem műxik. Kivág a desktopra a meccs előtt.

    Sztem amíg valaki nem ül le, és nem csinál új .o fájlokat (lehet hogy elég csak átszerkeszteni a 2005-ösöket), addig nem fogunk tudni az alaptól eltérő textúrarendszerű labdákat berakni.