8347
  • Breki33
    #7267
    KÖszi akkor úgy látszik ez nem megoldás.

    VIszont tökrte büszke vagyok, hogy a fifa-m most atomstabil

    simán cserélgetem a cipőket és jó marad

    JA a hang.ini-ket kipróbáltad?

    MIntha hoszabban énekelnének
  • sammy
    #7266
    Breki!

    Kipróbáltam a 2GK Juve kapusmezt. Nekem is fagy a Juve-Milannal.
  • bmffm856
    #7265
    ok. tárgytalan. sikerült. de azért köszi. :)
  • bmffm856
    #7264
    hello. valaki el tudná küldeni nekem a FIFA mania Olasz név, és a logo patchet? nem tudom letölteni.....köszi. hello. a címemet privátban küldeném.
  • Breki33
    #7263
    Igen ide 7207-es
  • Cucu13
    #7262
    a fórumba? Ide?
  • Breki33
    #7261
    Szerinted én hogy multizok? P
  • Breki33
    #7260
    Ezeket updateltem ugye tegnap és raktam be fsh-ban
  • Cucu13
    #7259
    Be raknák minden jó cipőt és labdát de akkor nem tudok multizni!!
  • Cucu13
    #7258
    Tők jó van Zöld be pirosba kékbe
  • Breki33
    #7257
    irc://irc.quakenet.org/fifahungary


    aki multiban akar játszani ezt írja be a böngészőjébe és entert nyomja meg
  • Cucu13
    #7256
    Ilyen labdám van csak sárgába!!
  • Breki33
    #7255


    lol
  • Breki33
    #7254
    Az új Roma mez ilyen?

  • Breki33
    #7253
    Oppá lopikálják a labdánk P

    klikk
  • Breki33
    #7252
  • Breki33
    #7251
    Egyenlőre ennyit tudok P

    Patch Audio 1.0

    Ciao Ragazzi ...io ci ho provato...ditemi se va bene....

    Copiate i tre file nella cartella Fifa2005/data/audio

    Fate prima un Backup così se non ve gusta l'audio potete ritornare a quello di prima.

    Hola a todos

    Ispanico




    ATTENZIONE: si avverte che la pubblicazione di questo files a proprio nome, oppure l' utilizzo di
    parte di questo è SEVERAMENTE VIETATO!!! Se volete pubblicare questo files chiedetemi
    prima il permesso!!!

    SIETE PREGATI DI RISPETTARE QUANTO SCRITTO SOPRA!!!!!!!!!! :-)
  • sammy
    #7250
    Az mit tud?
  • Breki33
    #7249
    majd kiprószálom, de mosz az új sound realistic izgat
  • sammy
    #7248
    Ez mind szép és jó, de kérdés, hogy mindezt úgy csinálja-e hogy utána nem fagy le a fifa.

    Mert végül is ezt eddig is meg tudtuk csinálni...
  • Breki33
    #7247
    fifaFS v.2.9

    fifaFS — gfxpak and impbig killer. Revolutionary console tool for dealing with FIFA file system (zdata_xx.big, zdata_xx.bh, fifa.fat) and just ordinary big files. High productivity and speed.
    Functionality:
    • adds files into zdata_xx.big's and ordinary big's
    • replaces files
    • extracts files
    • automatically rebuilds fifa.fat and zdata_xx.bh
    • compresses files and works with compressed big's
    • fetches values from registry (so you can determine FIFA installation folder)
    • works from scripts—you can replace hundreads of files at one execution time
    • decompiles and compiles FIFA file system (extracting all files from zdata_xx.big's and making new zdata_xx.big's from all files in specified folder)
    • fixes fifa.fat and zdata_xx.bh in specified location
    Patchmaker's choice!



    You don't need to bother about zdata_xx.big, zdata_xx.bh files or fifa.fat. The program updates all these files automatically. You just specify the file name which needs to be added, replaced or extracted—fifaFS will know which zdata_xx.big it belongs to.
  • GuRu
    #7246
    Nekem meg ez: Northampton, Espanol (2x), Dortmund, Roma, RealM!
  • Unicorn1979
    #7245
    Boavista, Blackburn ,Dortmund, MU, Juve eddig ez a sorrend nálam Careerben
  • GuRu
    #7244
    Elöször csak kisebb csapatokkal lehet játszani, de ha lejátszottál 1-2 szezont és "lesz némi hírneved" utána választhatsz a nagyobb csapatok közül pl. Real vagy MU...
  • Hyper Snake
    #7243
    Career módban miért nem lehet(v. csak én nem birok) játszani a Real Madrid-al v. a Manchester United-al stb. ???
  • GuRu
    #7242
    nincs mit :D
  • littleNorbi
    #7241
    Kösz a segígséget !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
  • GuRu
    #7240
    Career mód -> Opciók -> Transfer Market -> felsö sorban kiválasztod a liga nevét, alsó sorban a csapat nevét amelyikböl venni akarsz -> majd rákattintassz arra a játékosra, amelyiket meg akarod venni és elfogadod amit a gép ír. (Accept The Offer)

    Remélem érthetö :P
  • littleNorbi
    #7239
    Pontosabban !!!!!!!
  • Breki33
    #7238
    Ez nem éjszakai meccs?
  • Breki33
    #7237
    Játékban jól néz ám ki.

    Jajj erről a képről mindig az jut eszembe, hogy neki kéne állni BL gyepet csinálni :-)
  • Unicorn1979
    #7236
    Mi a hiba ?
  • sammy
    #7235
    Köszi, kipróbálom
  • The Hedgehog
    #7234
    a színátmenetet próbáld meg 16-bites színmélységű BMP-re optimizálni és ne 24-esre... talán akkor jó lesz! de ez marha nehéz mert 16-bitben csíkos lesz a legtöbb átmenet...
  • sammy
    #7233
    Nekem azért tetszik, mert nem tűnik nejlonosnak. A másik meg hogy nem szeretem, az ilyen "kilátszó mellizmos" mezeket. Utálom azt a template-et.

    Az alfánál sokat küzdöttem, és máig nem tudom, hogy lehet jó színátmenetet csinálni. Kicsit mindig csíkos lesz. Nincs valami ötleted?

    Itt a BL logo:



    Egyelőre nem akarom kirakni, mert még beta verzió, lehet hogy még alakítok rajta. Ráadásul még a csillag motívum benne van az alsó kiírásnál, úgyhogy még rámfoghatják hogy loptam a cuccot :))
  • Breki33
    #7232
    Linkelj be egy képet
  • Breki33
    #7231
    Sztem ez nem annyira kidolgozott, hiányzik pl a három csillag



    A BL-esnél egyről beszélünk csak én kicsit átvariáltam, pl a Canon sztem nagyon csúnya így nekem oda Eurosport kerult más formában, de az alfát kicsit elrontottam, de így a széle frankó szinátmenetes lett jobb mintha direkt olyanra akartam volna.

    Azonkívül én élesítettem a csillagokon a mezeknél már bevált módszerrel alapban kicsit homályos ugyanis sztem.

    Viszont ezek a csillagok jobban bejönnek nekem, ha vki tud adni rendes logo-t akkor kicserélem a nyomorított labdákat P

    Viszont a tiedet ki lehetne rakni a soccergamingra ha akarod és teljesen átalakítottad.
    Különben még úgy jársz mint én
  • Unicorn1979
    #7230
    szerintetek lehet hogy az FX 5600as kártyám nem kezeli annyira szépen a szineket ?
    vagy valami más hiba lehet ?
  • sammy
    #7229
    Én ezt a bayern mezt használom:



    A videokártya egy ATI Radeon 9600XT 1024x768-as felbontásban. Sajna a béna EA nem tudta megcsinálni, hogyha 1280x1024-re állítom a játékot, akkor abban a felbontásban fusson.

    Akkor lehet hogy nem egyről beszélünk? Én arra a BL popup patchre gondoltam, amit egy srác csinált a soccergamingen.

    Asszem ez az:

    Sztem nagyon ronda a BL logo a szövegek mellett
  • Breki33
    #7228
    Juvenel kidob és az elég nekem.

    Valószinű a többinél nem, de akkor semmi értelme, hisz jobb egy Juve 1GK-val mint így P