8347
  • Rudee
    #7787
    Futtatásba írd be.
  • Scrat
    #7786
    Bocs, lehet hogy csak fáradt vagyok, de a dxdiag-ot hol is kell keresnem?
  • gercse
    #7785
    de arrol nem hallottatok még hgy ott az áruházban kibontjázok a cuccost és megnézitek? szerintem észre se venné senki,mi a multkor szemüveget csortunk de azt könnyü
  • The Hedgehog
    #7784
    hehe :)
  • Rudee
    #7783
    Én véletlen otthagytam a boltba, de ha bemész érte biztos odaadják. Nyugodtan hivatkozz rám.
  • The Hedgehog
    #7782
    :D ezjó!
  • BearCy
    #7781
    Hali. Van itt valaki aki megvette a FIFA 2005-öt de nem játszik vele neten? Az e-mailben elküldhetné a reg code-ját a [email protected]. Előre is THX.
  • The Hedgehog
    #7780
    Vedd meg a boltit :) najó vicc félre! valami gondja lehet a hangkártyáddal a cuccnak! Bevallom még nem találkoztam a problémával... de nézd meg a dxdiag beállításait és ott bütyköld meg a hangot hátha...
  • Rudee
    #7779
    Én csak olyanról hallottam, mikor sehol se szól a zene.
  • Scrat
    #7778
    Nah????

    Mivan????

    Behalt ez a topic?
    Valaki válaszoljon a problémámra plz!!!

    Thx.
  • Scrat
    #7777
    Hi all!

    Találkozott valaki olyan problémával hogy felrakom a game-t és nem szól a zene a menüben. (full install) A játék közben nem beszél a kommentár, de a töltésnél megy a zene. Ja és az elején az EA SPORTS logónál sem mondja a srác az igét.
    Mi lehet a gond?

    Haveromnál ua a verzió perfectűl müxik. 5let?

    Thx.
  • laci béla
    #7776
    sziasztok
  • vizoo
    #7775
    csak a kezdő 11-ből és a 7 cserejátékosból álló "squad"-ból tudod összerakni a csapatot :) de taktikát tudsz változtatni :))
  • vizoo
    #7774
    Nem... :)
  • Taranov
    #7773
    Azt hiszem nem.
  • joe69
    #7772
    megoldhato az valahogy, hogy a direct ip jateknal ne a default squadokkal jatsszunk?
  • vizoo
    #7771
    irc.quakenet.org
  • vizoo
    #7770
    irc.qukenet.org :)) fifa.hu multiplayer.hu szobák :)) wotb.hu szoba :))
  • gabber_saviola
    #7769
    akkor az lesz, thx
  • vizoo
    #7768
    Miért nem nézel fel vmi irc szerverre? :) Tele vannak Direct IP-n játszó emberekkel :))
  • gabber_saviola
    #7767
    hi all!
    szoktatok online meccselni?
    mert idén is megyek a wcg-re és kéne valaki akivel gyakorlok!
  • zizzenet
    #7766
    Nagyon szeretném exportálni a játék zenéjét, vagy valahonnan letölteni, megszerezni. Van egy FifaX Music Changer, tudom, de annak két hibája van az exportálást illetően:
    1. mono lesz a zene, másrészt
    2. kicsit sercegős, mintha bakelitről szólna.

    Van valakinek valami ötlete. Előre is köszönöm.
  • Dgzt
    #7765
    M.A.D. megadnád azt a cseh oldal címét? megnézném úgy a játékot, ha jobb úgy
  • vizoo
    #7764
    Ne keverjük a kupa és a bajnokság fogalmát. Ha vki fifázik legalább ezzel legyen tisztában... :)) Nem feltétlenül az első/utolsó három kerül alacsonyabb vagy magasabb osztályba. Ez országonként és osztályonként változik. Függ az osztályban szereplő csapatok számától is. A BL-ben viszont csak és kizárólag első osztályú csapat indulhat. Kivétel azt az abszurd esetet, ha egy csapat megnyeri a BL-t közben viszont kiesik a saját bajnokságában az első osztályból. De asszem ezt nem kell ecsetelnem mekkora esélye van... :)))

    Jó játékot mindenkinek. :))
  • M.A.D.
    #7763
    Én már 1 hónapja a FIFA 2005-nél a cseh oldalról letöltött hard-gameplay-jel nyomom a disztaiát. Iszonyat jó, reális és nehéz.
  • Taranov
    #7762
    Na kipróbáltam az UEFA CL 04/05 demóját... hát nem tűnt túl meggyőzőnek, de majd meglátjuk.

    A 2005-öt is elővettem újra, de mostmár még nevettségesebbnek tűnik, hogy Davids és Verón helyett más néven, de ugyanolyan nemzetiségű és kinézetű játékosok jöttek csökkent képességekkel.
    Ez olyan, mint egy sci-fi, visszatérnek a játékosok következő életükben :D
  • Taranov
    #7761
    Én még ki sem próbáltam, de mindjárt megteszem.
  • The Hedgehog
    #7760
    szögletnél nagyon nincs szabadságod...
    ezt szerencsére már az UEFA CL 04/05-ben kijavították ahogy a demót néztem!
  • Taranov
    #7759
    Meg az is zavar engem, hogy szögletnél túl könnyen lövök gólt. Ha meg direkt kihagyom, az olyan, mintha direkt vesztenék (ha épp vesztésre állok)
  • Taranov
    #7758
    Ja igen, a lövéseket elfelejtettem mondani, de én is ezt tapasztaltam.
    Meg néha tévedhetne a bíró, meg mondjuk a kapu 30 méteres körzetében egy kicsit pöröghetne a játék, mert túl lassú szerintem.
  • The Hedgehog
    #7757
    nekem következő a bajom a játékmenettel:

    - a saját csapatom AI-je borzadály, szinte nem fognak embert, szoros emberfogásról nem hallottak
    - az általad említett indítások
    - esetlen és előre scriptelt szituációk (lerántás mindíg ugyanolyan és ugyanaz a végkimenetele)
    - lövések nagyon gyatrák, ha meg betanulom őket akkor vannak olyan pontok ahonnan bármikor gólt lövök
  • Taranov
    #7756
    Ja értem!
  • Taranov
    #7755
    Lehet, de én besértődtem, mikor megvettem télen a Stamot és nyáron már vissza is vonult. Meg az is idegesített, hogy a kahn-t pl. soha nem tudtam megvenni, mert hamar visszavonult.
    Magával a focis részével meg az a bajom, hogy nem tudok jól megindítani egy embert, mert mindig állnak védők a 16-oson, nem lehet jó nagy sprinteket levágni, és aztán egy jó csellel átverni a kapust.
    Az ellenfél meg soha nem tör előre, mindig passzolgat.
  • The Hedgehog
    #7754
    na én ezért hagytam abba és inkább PES4-ben nyomom a karriert! FIFA-val max pár meccset nyomok meg ugye a magyar kiegészítőt tesztelgetem!
  • Breki33
    #7753
    Hát pedig a 2004-nél ezerszer jobb
  • The Hedgehog
    #7752
    Ő az ECC(BL) és az EFA(UEFA) kupákra értette a dolgot.
  • Taranov
    #7751
    Én a karrierem 5. évében elszomorodtam, hogy 6 híres játékos ment el a csapattól, akikért nagyon sok pénzt adtam, és jöttek helyettük noname-ek.
  • Taranov
    #7750
    Egyetértek. Nekem sajnos a 2005 nem bejövős. A 2003 és 2004-gyel többet bírtam játszani.
  • Taranov
    #7749
    Ha megnyered a nemzeti bajnokságot, miért ne jutnál fel?
    Az első három feljut, nem?
    Az első osztályból meg az utolsó három visszaesik a másodosztályba.
    nem?
  • The Hedgehog
    #7748
    nem rossz ez, de azért számomra nagy csalódás volt...