369
  • Gabesz amd64
    #169
    Nem p2 rotyyi!De még szaggat rajt a Jazz Jackrabbit is bakker!
  • Gerry
    #168
    P1-es gépek kiválóak routernek, kell bele 2db hálókártya, egy switch, meg egy Linux alapú router software, kb 60MB az egész, és gyorsabb meg jobban konfigurálható mint a legtöbb boltban kapható belépő szintű hardware-es router.
    Egy ismerősöm már nem egy ilyen ketyerét csinált, és nagyon jók vele a tapasztalatok.
  • CoolStuff
    #167
    Ne írd le a p1-eseket, még egy jó pár éve örültél volna nekik...
    Majd 2 év mulva a p4-eket is így fogjuk rugdosni!
  • efter
    #166
    a gépemen otthol!
  • CUCLI
    #165
    nálunk szutyok kis P1esek vannak. arra pont jó ,hogy szétverjük.
  • CoolStuff
    #164
    Hol van róla fénykép???
  • efter
    #163
    mijen gépek azok a sulis masinák? mert a fényképen elég trének néznek ki! at-s házak? valami p1es szutykok lehetnek, bár valamejiken elég jól ment a games amit a sima nyomott!
  • Gabesz amd64
    #162
    mi is a suliba a cd-rom-mal kinlodtunk úgy,hogy a tálcán van egy luk oda beraktunk egy műanyagpoharat azt majdnem a motorja besült mert erőlködött egy kicsit a CD-rom!
    A haver meg folyton veri a billentyűt de az eléggé birja!
  • CUCLI
    #161
    nah, ki mit vert szét? mi egy CD-romot rommá zúztunk suliban pl. kézileg kihúztuk majd vissza. egyre gyorsabban és gyorsabban. nem bírta a köcsög hehehe
  • Gabesz amd64
    #160
    az is úgy fog járni mint a bill. sőt rosszabbul :-))
  • Punker
    #159
    az egér még új :)))
  • Gabesz amd64
    #158
    Hát persze!Majd pont rád fog hllgtni akit már egyszer kitiltott!
  • CUCLI
    #157
    lyóóóóó vettem
  • efter
    #156
    ki vagy te itt, hogy üdvözölsz a ringbe! legközelebb ugyis te leszel kitiltva! majd megsugom a borgnak hogy figyejjen rád nagyon! aztán Danger Warning TILT!
  • Gabesz amd64
    #155
    Ja és EFTER!üdvözöllek újra a ringben!
    De most szépeket irogass! :-)
  • Gabesz amd64
    #154
    Majd egyszer ebbe bele fogsz rokkani! :-)
  • Gabesz amd64
    #153
    Hát ja!A semmit tevés az jóű!
  • efter
    #152
    Szevasz Komám! képzeld tudom hogy kell hejesen irni a szavakat,csak poénból irok mindenhova "j"-t! amugy azért szoktam rá,mert mikkor smst szoktam irni akkor egyszerübb az "ly" hejett "j"-t irni mert csak egy karakter!
    amugy meg tök mindeggy hogy mijennel irom mert megérted,vagy neeem??
  • CUCLI
    #151
    !!LOL!! vajon müxik még? szerintem ez még működő képes cucc
  • CoolStuff
    #150
  • sniper
    #149
    A mai billentyuzetekkel az a baj, hogy csak 1 "kontaktlencse" van a gombok alatt, eccer rabaszol, es kihullik mind. A regi angolokon rendes gumilapbol voltak kiontve ezek, ha kette rugtad, akkor is tokeletesen uzemeltek. Enyem pl 3 darbban volt, csak a foliareteg tartotta ossze, megse volt olyan hogy ez vagy az nem m1...
  • CoolStuff
    #148
    Láttam, nagyon ász!:D
  • CUCLI
    #147
    nézd meg a kedves kis linket cool..
  • CoolStuff
    #146
    Császtok!
    Mi folyik itt?:D
  • CUCLI
    #145
    nem megy? nem vágom mi a gond! vagy csak idéztél?
  • Takezó
    #144
    :D NATO .223 takes care of error messages
    the permanent way :D
  • CUCLI
    #143
    kedves kis szájt. nézzétek meg mert giga LOL
  • duracell89
    #142
    amúgy eddig
    -2cd író
    -1 winyó
    -3floppy meghajtó
    -kb.30 floppy
    -kb.20cd
    -kb.3-4 egér (görgös, most optikai van és az egyszerűen nem akar eltörni, akárhogyi baszok rá)
  • duracell89
    #141
    csá
    az én régi cd íróm már kb. 5 éve, és átlagban minen 3. cd-t elbasz. na azokat hasznájuk poháralátétnek.
    akkó lepődnek meg a vendégek, mikor azok kerülnek az asztarra, általába nem tudják mit akarok velük
  • Borg
    #140
    Ne itt pécézzétek ki szegényt, mert csak flame lesz belőle:)
  • Zetorg
    #139
    soxor bukott :D
  • stone
    #138
    Nem is ez a lényeg, hanem hogy múltkor azt írta ha jól emlékszem hogy Coostuffal egy suliba jár. Coolstuff 14-18 körül van ő meg beírta 18-25-nek magát.LOL
  • Zetorg
    #137
    ezt már én is észrevettem :D
  • CUCLI
    #136
    efter. hány éves vagy?
    találtam pár lol cuccot. nem kötekedek csak szólok:
    nem mijen hanem milyen
    nem hej inkább hely
    ja és pálya nem pája.
  • efter
    #135
    te tényleg gáz ha nem adnak semmi melót,csak ülsz a gépelött és már aztse tudod hogy mijen oldalt nyiss meg mert már mindent unsz! na de azért hatalamas a net ugyhogy van mit felfedezni! most üritettem a vinyot mert már nem volt hej rajt annyit töltöttem! ugyhogy most szabad a pája megint márcsak valami jókis warez oldal kéne oszt jócakát.
  • efter
    #134
    én is észrevettem hogy meg lehet unni,én már fél éve unom,de inkább ez mint fizikai meló!
  • efter
    #133
    ja és ojankor szokott előfordulni hogy szétverjük néha a gépet ha tul sokszor irtanak le bennünket!
  • efter
    #132
    óóó,de jó is az a függéés!! főleg mikor minuszok repkednek kinn,mi meg egy garázsba nyomjuk a CS-t meg a half life-ot meg a call of duty-t! szal a keze lefagy az embernek meg a viz is befagy a géppe de mi csak irtjuk egymást,és ordítunk mint állat!! na szal ajánlommindenkinek, jo kis feszkó levezetés!
  • BaLeeX
    #131
    Sorstárs. :)
    Na jó azért nálam nem ennyire rózsás a helyzet csak most, hogy a főnök nem lesz itthon egy hétig...

    Csak a netet is meg lehet unni elég hamar. :(
  • efter
    #130
    ja és persze töltöm az adatot ezerrel! ojan szintem lefogom a sávszélességet hogy aki melletm akar netezni az inkább kitépi a haját me lassu a nyet!