10262
  • Black Hawk
    #6462
    Én is ezt mondtam simán végigvittem még ha 1. -re nem is a jó vég jött ki.
  • szoli91
    #6461
    Ehhez a játékhoz mi a francnak kéne kód? Sztem ez olyan király hogy nem is kell hozzá, remélem nem is csináltak hozzá. :-P
  • pako00
    #6460
    Csak kiakartam próbálni amúgy már végigvittem a warrior within-t.
  • Black Hawk
    #6459
    azé mi is tartjuk itt a frontot:D
  • Black Hawk
    #6458
    Nincs kód ha van akor sok sikert hozzá. nem értelek titeket ez egy kurva egyszerű játék minek kell kód?
  • armageddon666
    #6457
    ehez a gémhez stem nincs kod... Sands of Timehoz van és akkor egy classic feelingu minigémet kapsz ahol nemtok továbbjutni XD
  • pako00
    #6456
    csákány honnan lehet leszedni kódokat.csk kiakarom próbálni őket.
  • Black Hawk
    #6455
    Akkor már ketten vagyunk mert a haverom baszik visszhozni a lemezemet azt még a TTT is el akarta kunyerálni de bátran kiröhögtem és bemutattam neki.
  • armageddon666
    #6454
    én is itt vagyok csak nagyon-nagyon rég jáccottam ezzel gammával igy nem naon tudok segiteni....
  • Black Hawk
    #6453
    Egyedül tartod a frontot?
    Gratulálok nekem már annyira felhúzták az agyam hogy inkább hagyom a francba mielőtt kis felkiáltójeleket kapok én is?
  • Broafka
    #6452
    szerintem megint nem fogja mutatni, ha nem megy akkor: jobb kill/ kép megjelenítése aztán frissítés (F5)
    na szóval, megtaláltam azt a tetves ajtót aminek ELMÉLETILEG kikéne nyílnija miután megszerzed a scorpion swordot és megölöd a Raidereket
  • szoli91
    #6451
    De amikor nyomjátok az iránygombokat azokat is tartsátok nyomva minden esetben mert anélkül nem műkszik. (kiv. az E+E-nél.)
  • szoli91
    #6450
    Bocsesz, az pontot adott, hogy leírtad hogy az iránygombokat kell nyxomni m az E-t. Megtom csináni az összeset. Aki nem tudja őke megcsinálni leírom hogyan kell: E+E; E+AZ ELLENSÉG FELÉ IRÁNYGOMB+E; E(NYOMVA TARTANI)+ELLENSÉG FELÉ IRÁNYGOMB+E.
  • Broafka
    #6449
    jah, az e+e-t azt szerintem mindenki tudja :)
    mondom, nem tudok mondani neked semmi nagyon, mert én sem tudom őket nagyon megcsinálni, próbáld azt hogy E+W+E vagy ilyeneket
  • szoli91
    #6448
    Amúgy tudom az összes létező kombót csak a rúgásikat nem mert abból van 5 is sztem én pedig csak egyet tok az az E+E
  • szoli91
    #6447
    Nem tudnál leírni néhány rúgás kombót végül is? Meg nem tom láttam a freeform fighting videóban tudjátok benne van a játékban a a video galleryban. ott a herceg meg fogja hátulról a csávót és nem tom elengedi és egy csomóan lezuhannak, meg van egy olyan hogy áturgrik a feje fölött és a két lábáva ljó erősen megrúgja, de azért jól jönne néhány kombó:D
  • Broafka
    #6446
    hát igazából én sem tudom nagyon a logikáját, szal megfogod az ellent, és asszem 'space' + egy irány, szal w, a, s, d
    de lehet hogy 2X e, nem tudom, kicsit nehéz irányokba rúgni az ellent, nagyon még nekem sem sikerült, de próbálgatni kell ;)
  • Broafka
    #6445
    nem erre gondolt te :D
    én vágom mire gondolt, majd leírom
  • koosadam
    #6444
    Nemtom összesen kb 60-80 féle kombó van így felsorolni elég nehéz lene de a kedvencem a BE+BE+E+E+E (BE= Bal Egér). A mélybelökés az ha az ellenség felé mész és nincs nálad bal kezes fegyó akkor rohansz oda majd 2x E gomb.
  • szoli91
    #6443
    Szasztok! Nem tudja valaki, hogy a Warrior Withinben hány rúgás technika van, tudjátok amikor az ellenséget a mélybe lehet taszítani. És valaki mondja már meg, hiogy azokat higyan lehet megcsinálni. Előre is köszi.
  • koosadam
    #6442
    XD A PoP sorozat így van: Sands of Time--Warrior Within--The Two Thrones
    Tehát ez a 2. része a játéktrilógiának
  • matkovec
    #6441
    ez most mejjik resz? a harmos utan jott ki?
  • koosadam
    #6440
    XD köszi valami másra számítottam de mind1 a válasz: Azért van csak egy Kaileena+felirat mert a bal oldal nekem kaileena elejéig tele van ikonokkal :P Nem látszana belőle semmi de át lehet tenni őt kivágással ide-oda :)
    Ui.: Azóta Kaileena átcsusszant a jobb oldalra nem középen van :P
  • matkovec
    #6439
    bocsika rosz hejre irtam az a Prince 3 mos nal van
  • Broafka
    #6438
    nem tom, én nem tudok róla hogy a WW-nél lekéne huzogatni a kábelt
  • matkovec
    #6437
    sziasztok meglehet kicsit hujen fog hangzani a keresem de nemnagyon van kedven lehuzogatni a kabelokat a cd es dvd meghajtokrol nincs valakinek kornyezet vedob mocere a szamomra ? elore is koszike
  • Broafka
    #6436
    ezt te csináltad? :)
    szerintem rakjál bele egy kicsit több Kaileenát, úgy akkor talán kinéz majd valahogy, na meg valami hátteret is...
  • Broafka
    #6435
    hát ez elég silány/gyönge
  • armageddon666
    #6434
    khm.... nem tévedtél kicsit el?
  • koosadam
    #6433
    Egy kis ez megfűszerezve egy kis azzal sztem elég pofás kis háttérképet alkotott remélem nektek is tetszik...nem kellett hozzá nagy tudomány :D
    Kaileena háttérkép
  • szoli91
    #6432
    Bocs már megtaláltam:-D Láttam egy korábbi leírást:-D
  • szoli91
    #6431
    Szasztok! Nem tudja valaki, hogyan lehet a mentéseket kivenni a játékból? MErt nekem a POPWWProfiles mappában nincs semmi, csak egy SafeProfile.DAT nevű fájl. Please help!!
  • Broafka
    #6430
    megszerzed az összes élettöltőt!
  • Broafka
    #6429
    ez nem az a topic!
    ez WW nem TTT
    oda írjál!
  • waszlavik
    #6428
    Üdv midndenkinek!

    Most a The Two Thrones-al játszok, de neten olvastam, hogy 2 vége is van a Warrior Within-nek.Én arra lennék kiváncsi, hogy mi a másik befejezése?! És mit és hogyan kell csinálni, hogy másképpen legyen befejezve?
    Nekem úgy lett vége, hogy Dahaka a csajt öli meg nem engemet.
    Mi a másik vége?
  • EnigmaHarlequin
    #6427
    Sziasztok van egy fájdalmam nagyon béna vagyok és nem tudom meg mi lesz a végkifejlet nem tudom, hogy az az aranyszínű valami az utolsó főgenya? de szerintem igen meg cssinálom a belevágásokat abba az arany színű bizz baszba ami a tornyok tetején van és molesztálja az íjjas kiscsajt igen ám lebontja a falakat amiket krülgetve megkell őt a levegőben szurkálni ez is megtörténik de amikor a lebontott falakból lépcsőket és rudakat épít amiken fel kell hozzá himbálozni háát aztsehogy sem bírom megcsinálni mennék én föl de szétkap a gömbjeivel van valakinek valami taktikája ezt a részét mgoldani a főgenyának? Nem tudom ugye ez után több mókát már nem talál ki hogy kiterítsen mert az is hogy eddig eljut az ember néhány sandjébe belekerül előre is köszi:D
  • Dzsiti999
    #6426
    Na jó... Ez már komolyan fájt. De adok mindenkinek egy tanácsot: Kapcsoljátok be a tutorialokat a játékban, majd szótározzátok ki!! Szerintem sokkal egyszerűbb...
  • pako00
    #6425
    Csákány elakadtam amikor megkapok egy kardot de nem az idő császárnőjétől hanem egy terem közepére érek és miután fölveszem őrök jönnek.Egy bedeszkázott repett téglánál vagyok mitkell csinálni????????????
  • Black Hawk
    #6424
    bazdmeg legyél már egy kicsit önnáló
  • Broafka
    #6423
    mindenki azzal a szaros résszel bajlódik?
    ölj meg mindenkit, majd keresd meg az ajtót