10262
  • szoli91
    #6502
    De két végigjátszásban is úgy láttam higy a kertit veszik előre.
  • szoli91
    #6501
    Én is
  • Broafka
    #6500
    tökre mind1, asszem én a mechanikus tornyot aktiváltam először
  • szoli91
    #6499
    Amikor a tornyokat kell aktiválni, a történet szerint melyiket kell elsőnek: az Óratornyot, vagy a Kertitornyot?
  • szoli91
    #6498
    Szasztok! Ugye amikor elsőnek megküzdünk a Császárnővel az a játéknak a fele? És hogy lehet legyőzni, mert nagyon nehéz:-(
    És úgy írjátok, hogy Császárnő, mert ha másképp írjátok nem lesz meglepi azoknak akik nem jutottak el odáig;)
  • szoli91
    #6497
    Szasztok! Ugye amikor elsőnek megküzdünk a Császárnővel az a játéknak a fele? És hogy lehet legyőzni, mert nagyon nehéz:-(
  • Broafka
    #6496
    szerintem rosszul töltötted le!
    szvsz hiányzik egy fájl, vagy csomag!
  • ffxi
    #6495
    Ha vki találkozott ezekkel kérem segícsen. THX!!
  • ffxi
    #6494
    Na! Ilyen sorrendben jönnek az ablakok!










  • ffxi
    #6493
    FX5200 ráadásul fut rajta a TTT is. Ha az fut, akkor itt vmi más próbléma lehet.
  • Black Hawk
    #6492
    milyen a videó kártyád?
  • ffxi
    #6491
    Meg volt 77.77-es és ugyanaz a hiba :(((((
  • Looooser
    #6490
    Pako00 Nekem van trainerem 1szer kipróbáltam FOS!!!!!!!!!!

    És van hozzá kód még a game elején kel mozogni a princcel és akkor jönbe..... lol de nem tudom hogy mik azok a mozgások.....
  • pako00
    #6489
    csak kiakarom próbálni már végigjátszottam.
  • Black Hawk
    #6488
    szerintem itt rajtad kívül senkinek nem kell a rohadt trainer. KERESGÉLJÉL.
  • Black Hawk
    #6487
    frissíts drivert.
  • pako00
    #6486
    Csákány mijen honlapon van trainer.
  • ffxi
    #6485
    PLS!!
  • ffxi
    #6484
    Pedig megfelel a gépem a játékhoz.
  • ffxi
    #6483
    HELP!! Amikor elindítom a gémet megkérdi "Used safe mod?" És akár igen're, akár nem're megyek ez jön ki!!! THX!!

  • Broafka
    #6482
    én ilyeneket nem akarok használni, engem az a SoT-os kód féleség érdekel
  • szoli91
    #6481
    A princehez nem kód van hanem trainerek. Ezek hasonlóak a kódokhoz csak nem azok :-D KEress a mayagr princeww-és oldalak között és bizti hogy találsz olyat amelyen van trainer. Asszem van olyan hogy kifogyhatatlan homok, végtelen időlassítás, sebezhetetlenség, satöbbi. Sok sikert hozzá. :-(
  • Looooser
    #6480
    Én is találtam egyszer egy kódot ps-re SoT-hoz de nem működöt......
  • Broafka
    #6479
    nálam nem működik ez a sands of time-oös kód, valamit rosszul csinálok?
  • Looooser
    #6478
    Asszem van WW-s Lézer kardos képem is körbe nézek......
  • Black Hawk
    #6477
    naon komoly:D
  • Looooser
    #6476
    Lánc fűrész
  • Looooser
    #6475
    Broafka!
    Nem! Én a kamera gombokat állítottam át.... a telefont még nem tudtam ki próbálni csak a láncfűrészt amin nagyon flash csak nem berreg kiv akkormikor eldobod
    Szigi!
    Ha az Optionsban a nem toom melyik menüpontban beállítod hogy tutorials-okat mutassa (tood amik kiírják a játék elején hogy mit csinálj- hogy mozogj stb) és azután szétversz egy ilyet látod hogy mit ír ki....
    De ha akarod lelövöm a poént.....
    azt fogja kiírni hogy: New Artworks Unlocked ami annyit tesz ki hogy ha a fő menüben bemész az extra features be akkor meg tudod nézni a képeket-videókat... ezért tanácsos mind a 44 db kincses ládát felütni.... hogy miért is? azért hogy minden ilyen fasza témát láthass!!!!!!
  • Szigi
    #6474
    jah csak ennyi:(

    És hogy lehet több életet szerezni?:)
  • armageddon666
    #6473
    széttöröd és kész. a menüben képeket kapsz
  • armageddon666
    #6472
    asszem igen... de még nem probáltam igy :D
  • Szigi
    #6471
    Hali
    Ha vki tudná hogy mikre jok azok a dobozok amit szét kell ütni és sárgán világit azt hogy lehet "felszedni"?vagy mit kell vele csinálni?
  • Broafka
    #6470
    megváltozik a kombináció, ha mondjuk a 'c'-t (mint elengedés, leesés) 'f'-re változtatom?
  • armageddon666
    #6469
    ok de ezek olyanok hogy ha végigviszed akkor megkapod őket.....

    Broafka:
    Kezdjünk új játékot és amikor Farah szobájának balkonján állunk, tegyük a következőt: nyomjuk le és tartsuk nyomva az X billentyűt, majd nyomjuk meg (egymás után) az alábbiakat: Space, bal egér gomb, E, C, E, Space, bal egér gomb és C.

  • Looooser
    #6468
    TTT-hez 3 kód van:
    Easyn még nem toltam végig.... ahhoz nincs meg
    normál módon vidd végig a játékot! és ugyan abban a profilban indíts új játékot a telefont kapod mint másodlagos fegyver ha megnyomod az "ESCAPE"-gombot(esc gyengébbeknek vagy pause menü) folyamatosan: fel fel le le bal jobb bal jobb fel le fel le Enter
    Hardonmódon vidd végig a játékot! és ugyan abban a profilban indíts új játékot a láncfűrészt kapod mint másodlagos fegyver ha megnyomod az "ESCAPE"-gombot: fel fel le le fel le le le fel fel jobb bal jobb bal
  • Broafka
    #6467
    és mi a pontos kombináció, ezt azért kipróbálnám :P
  • armageddon666
    #6466
    Feből arra emléxem hogy ujjáték (SoT) és mikor az erkélyen vagyunk akkor nyomkodni kell gombokat és be a teleportba vagy mibe (mintha rendesen kezdenénk gémet) és akkor olyan lesz mint a classic (2D-s) de 3Dben meg (legalábbis én lámi voltam) nem lehet továbbjutni miután megvan a kard......
  • koosadam
    #6465
    A SoT-hoz van egy a többihez nincs....
  • Broafka
    #6464
    nincsenek kódok, se a TTT-hez
    a SoT-ról nem tudok
    bár ha armageddon szerint ahhoz van kód...
  • Broafka
    #6463
    aki nem ismeri hogy hol vannak az élettöltők, vagy hogy akkor adja a jó véget, az biztos mindig a rossz végével kezdte
    én is azt csináltam végig először