10262
  • ffxi
    #6582
    Akkor milyen reklámszöveg szórták, hogy vissza kell menni múltba, hogy megváltoztassam a dolgaimat? Eddig síkon vok kívéve a SOT végén, amikor rohadt sokat visszatekert.
  • Marok
    #6581
    hy kösz a segiotséget má vissza mentem az időben és egy nagy terembe vook és ott kel ugrálni de az megyeget me má rájövök hogy merre kell meni egyelöre!!! de nagyon köszke
  • szoli91
    #6580
    És az Old Man azt mondja, hogy a Herceg nem kerülheti a sorsát vagyis azt hogy meg fog halni. Mert aki kiszabadítja az Idő Homokját, annak meg kell halnia. És még van egy násik dolog amiért meg kell neki. Az első rész végén visszatekerte az időt, hogymegnem történté változtassa az eseményeket, vagyis azt hogy kinyitotta a Homokórát, így létrehozta akaratán kívül Dahakát, aki megállás nélkül üldözi a Herceget, hogy megölje, Mert Dahaka az Idővonal őre, és ha valaki megszakítja az Idő normális folyását annak halállal kell lakolnia.
    Az Old Man azt is mondja hogy majd a Herceg találkozni fog az Idő Császárnőjével, ha visszamegy a múltba, meg ilyenek+ Nem kerülheted el a sorsodat
  • szoli91
    #6579
    Azzal a karddal megtod csinálni minden kombót a kézenpördülőst is beleértve. Shahdee a jó seggű igazából nem a vezetőjük, hanem neki az a dolga, hogy állítsa meg a herceget mielőtt az Idő Szigetére érne. Amúgy a vezetőjük az Idő Császárnője. Shahdee csak a Császárnő szolgája. Kaileenát (piros ruhás) én se tom mi a francnak kell megmenti, jobb lett volna ha Shahdee kinyírja, majd meg fogod tudni miért. Amúgy segít meg minden, de majd nagyot fogsz nézni.
  • ffxi
    #6578
    Még csak elején vok. Az kard van, amelyik a piros rucis adta nekem miután elmesélte, hogy kell bekapcsolni vmit.

    Télleg, ha már itt tarunk. SOT végén haza indul a herceg és megtámadtak, azok kik? És ki a vezetőjuk(jó seggű nő)? És miről beszélt a bölcs? Arról, hogy aki kinyította a homokot az meg fog halni és nem tehet ez ellen semmi? Hajótörés az időszigetén? Pirosrucis csajt mért kellett megmentenem?

  • szoli91
    #6577
    Sok sikert hozzá, ezeket jól lehet alkalmazni amikor egy tátongo mélység van és ezzel lelehet lökni őket amikor sokan vannak, és egymásnak lehet rúgni őket. Egyszóval maximális a szabadság!
  • szoli91
    #6576
    fogadjunk a rúgásfajtákat nem tod. Azokat is leírom hogy kell megcsinálni őket. Ezeket csak egyetlen fegyverrel lehet, amikor nincs másodlagos. az ellenség közelében lenyomod az E-t és átbucskázik az ellenfelen az ELLENSÉG FELÉ ESŐ IRÁNYGOMBOT NYOMVATARTOD+ EGYSZER E; E (NYOMVATARTOD)+IRÁNYGOMB(NYOMVATARTOD)+E;E+E;
  • szoli91
    #6575
    de neked már melyik kardod van? ha nem tod a nevét, írdd le hogy néz ki.
  • szoli91
    #6574
    Amúgy a kézenpördülős a legerősebb kombó. Azzal annyit tudsz kaszálni.
  • szoli91
    #6573
    Tom csak hozzáfúztem hogy tudom az egészet. Bocs hogy nem mondom el mert kicsit hosszú lenne, nem? én csak pörgőset mondtam amit kértél
  • ffxi
    #6572
    Ja és kösz!
  • ffxi
    #6571
    Miket beszélsz, hogy ez az össz? Egy csomó van a menüben!!!

    Csak az baj velem, hogy nemtom, h jól csinálom-e, ha onnan kinézem. Mintha nem is kombózna, vagy csak béna vok?
  • szoli91
    #6570
    Az tökmindegy milyen a másodlagos fegyvered, csak legyen és az a lényeg, ha nincs másodlagos nem tudod megcsinálni. Csak annál számít, hogy milyen fajta szerszámod van, amikor nyomva tartod az E gombot, az fegyverfajtától függően változik. De amúgy van kombó lista.
  • szoli91
    #6569
    Azt Eagle Sworddal és Spider Sworddal nem tod megcsinálni, csak a Serpent Sworddal és az azután kapottakkal. Sok kombó van amelyiknak az a vége. Leírom az összesett, mert minden létező kombót tudok. MOUSE1+MOUSE1+MOUSE1+E; E+MOUSE1+MOUSE1+E; E+E+MOUSE1+MOUSE1+E. Asszem ennyi de az elsőt használdd, mert azt könnyebb megcsinálni
  • ffxi
    #6568
    Számít a másodlagos fegyver a kombózásban? Mert 1xrűen nemtom azt a kombót, amikor kezére áll és pörget mint egy propeler.
  • Marok
    #6567
    kösz a ségitséget megprobálok tovább jutni
  • szoli91
    #6566
    Igen, nem vagy valami prince-es, csak szólok, hogy TE még sokszor el fogsz akadni. És két vége van a játéknak.
    Úgy lehet összehozni őket: összegyűjtöd az összes életnővelőt, nagyon el vannak dugva ezért mindig figyeljél mnden teremben. A másik, hogy nem gyűjtöd össze az összeset. Az előbbi a jó vége. Én még nem vittem végig, csak hallottam.
  • Marok
    #6565
    jah és ugy van hogy van az a pallo de onnan egy másik szobába megy ha barra meek és ott kell leugorni?
  • Marok
    #6564
    amugy a történetet ismerem és a SoT cdém eltörte egy pöcs gyerek mielöt játszottam volna vele!!!
  • Dzsiti999
    #6563
    Nem
  • szoli91
    #6562
    És hallod Marok, sztem a Sands of Time-mal kezdd, hogy értsed a történetet.
  • szoli91
    #6561
    És halljátok, akkor lehetek még Eagle sworddal vagy nem?
  • szoli91
    #6560
    Na, kicsinálod Madárembert, felfutsz a falon a kapcsolóra és bemész az ajtón. Falon futsz a zászlón lecsusszansz és kinyírod az őröket. Na lesz egy olyan oszlop amelyiknek az egyik oldalán van egy zászló. Oda felfutsz. És lesz egy olyan rész egyenesen, ahol falon futással el tudsz érni egy kiálló pallószerűséget és balra csusszansz és majd a másik oldalon valahol a pallószerűség végén ledobod magad. utána már csak egy szakadékot kell kikerülni, és nemsokára elérsz a múltba.
  • Marok
    #6559
    most találtam nagyon kira
  • Marok
    #6558
    jé nektek van 1 oldalatokí:D
  • Marok
    #6557
    asszem ez lesz a kedvenc játékom mármint a POP
  • Marok
    #6556
    és onnan le meek vann asszem 5 szörny azokat kinyirom és aztán fel meek megin 1 helyre ott van 1 és utána merre kell menni?
  • Marok
    #6555
    igy van egy jell fel kell futni a falon kinyilik az ajto ott átmeek és utána fön vook 1 helyen
  • Marok
    #6554
    a hollo után ha má átmentem az ajton!!
  • Black Hawk
    #6553
    majd mond meg azt is hogy pontosan hol. Mert így elég nehéz.
  • Marok
    #6552
    ott hogy van az a hollo ember és azon tul van egy rész hogy futnbi kell a fallon és aztán lehimbálozik a zászlon és ott kinyirok 5 szörnyit és merre kell meni?
  • Marok
    #6551
    hxy lenne egy kérdésem me még ujj WW és vagyok és elekadtam az elején tudtok sehiteni?
  • armageddon666
    #6550
    azok előzetes videok/képek...... nem lehet ezt megoldani.... de már beszéltünk errol: arra jöjj rá hogyan lehet TTTben előcsalni Special Map Load-t :D
  • szoli91
    #6549
    A Warrior Withinben van olyan, hogy egyszerre két főkarddal nyomulunk? Mert láttam egy csomó képen, hogy az Eagle Sword-dal(tudjátok ez a legelső fegyverünk és ezt vesszítjük el, amikor elsűllyed a hajónk a játék elején), és Lion Sworddal van ábrázolva.
    És még azt is szeretném megkérdezni, hogy az Eagle Sworddal fogunk még menni? Azután, amikor a Császárnővel megküzdöttünk a játék közepén és ketté törik a Herceg kardja? Mert láttama a free-form fighting-os videoban. Ez benne van az extra feature--> video galleryben.
  • szoli91
    #6548
    És van two thrones-os cracked?
  • Dzsiti999
    #6547
    A The Two Szarwashember-ben :D
  • ffxi
    #6546
    Hol lesznek ezek a poénok?
  • Dzsiti999
    #6545
    Öööö... Fogalmam sincs :D De számításaINK szerint 400 kép fölött lesz, és nagyon beteges. :D Az a jó :) EoT és FW stílus vegyítve lesz, vagyis lesz benne olyan sok idióta poén, mint az EoT-ban, és lesz benne jópár káromkodás, mint az FW-ben. Na jó, azért nem olyan sok káromkodás :D A DT fórumon lévő szavazásból az derűl ki, hogy a népnek az FW jobban tetszett... A fórumra betettem egy ízelítő képet, akkor jöjjön ide is :D (Tudom, van rajta egy írásbeli hiba, de javítva lesz)

    De ezt, most miért nem a TTT Topicba írtam? Mindegy :)

  • Broafka
    #6544
    én most nem veszekedtem, kikérem magamnak :-/
    semmi rosszat nem mondtam, csak mondtam hogy nekem tök mind1 hogy rock vagy metál, jó a zene és kész :)
  • armageddon666
    #6543
    NE VESZEKEDJETEK MÁR! nem unjátok?! most komolyan ez olyan gyerekes! béküljetek már ki!

    -------

    GT mikor lesz kész a Dö Tú Szar+vasember? :D