10262
  • Csirke 013
    #6740
    a griff tünt el ?
    biztos madárinfluenza
  • Sheke
    #6739
    bazeeg a herceg lázas :D
  • koosadam
    #6738
    + tudod egyátalán ütni vagy csak ő téged? :D Bocsi de még mindig fexem a padlón a röhögéstől :DD EZ NAGYON MORBID EZ NEKEM IS KELL! :DD
  • koosadam
    #6737
    LÁL
  • Broafka
    #6736
    nem neked mondtam, de a te képeden volt adott :)
  • Black Hawk
    #6735
    ne nekem magyarázz hanem maroknak. én már 1000+1 éve végigvittem.
  • Broafka
    #6734
    lol
    szívás :P
    mondjuk, látod a szemeit, szóval meglehet csinálni
    ha a szemek felemelkednek akkor gurulni kell folyamatosan és akkor nem csap el, ha meg leszállnak akkor homok erővel kell robbantgatni
    hát jah, bug, de meglkehet csinálni...
  • Black Hawk
    #6733

    ez küldte és ez bizony bug
  • Broafka
    #6732
    igen, benyomtam, de nem történik semmi :-/
  • koosadam
    #6731
    X-et sry :)
  • koosadam
    #6730
    Indítasz egy tök új gamet és ott állsz Farah szobájának balkonján. NEM MOZDULSZ! Ekkor lenyomod a V-t és lenyomva tartood míg beütöd a betűket
  • Broafka
    #6729
    nekem ez nem működik, csinálnál egy print screent hogy hova kell állni, mert én már mindenhová álltam, beálltam a függöny mögé, de akkor vagy belekardozott az indítóba miközben nyomtam a kódot, vagy nem történt semmi :-/
  • Marok
    #6728
    és hogy ő látta
  • Marok
    #6727
    aha és a haver azt monta bugos mert ott 1 grif van vagy mi
  • ffxi
    #6726
    Hol? Aréna szerű helyiség?
  • Marok
    #6725
    a szörnynek
  • Marok
    #6724
    csak a piros szeme látciik ha az a szeme
  • Marok
    #6723
    jah és a Sands Wraithel vook
  • Marok
    #6722
    hello azt szeretném kérdezni hogy van 1 nagy hely ahova le meek és ott van 1 láthatatlan szörny azt muszáj megölni vagy nem kell ha nem akkor mit kell csinálni?
  • koosadam
    #6721
    Semmit:)
    Ezt a pályát nem lehet megnyerni. Ez egy tét nélküli rész, egy egyszerű poén a készítőktől :)
  • Looooser
    #6720
    De nem took onnan el jutni sehova csak megkapom a kardot meg bejutok a terembe a sok pia közé..... ott mit kell csinálni?
  • koosadam
    #6719
    Elpirultam, ne ennyire
  • szoli91
    #6718
    De lettám egy csomó játékbeli screenshotot, amiben minden helyszínen eagle sworddal ment. Ezt nem lehet valahoigy megcsinálni?
  • Looooser
    #6717
    És hogy lehet tovább jutni mert két zsák utcát találtam meg megtaláltam a kardot és az ajtót de nem történt semmi
  • Looooser
    #6716
    Many THX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Heretic
    #6715
    Akkor valaki elküldeni az exe-jét, hogy hátha azzal van bajom?! [email protected] előre is THX!!
  • koosadam
    #6714
    Amikor új játékot kezdesz Farah szobájának balkonján be kell futni a függöny mögé. A kód beírásához nem menj még be, hanem nyomd le és tartsd nyomva az X-et és nyomd meg ilyen sorrendbe ezeket a gombokat: Space, bal egér gomb, E, C, E, Space, bal egér gomb és C! Ekkor kinyílik a Prince of Persia 1 (1979) pályája. A pályán el van rejtve egy kard és egy szoba, ahol a Készítõk fotója látható
  • Looooser
    #6713
    az jó :) mármint hogy megtalálod őket.....
    És tudtommal csak a SoT-hoz van kód.... csak nem tudom miaz...
  • szoli91
    #6712
    És nem tud valaki egy olyan kódot amivel meglehet választani, hogy melyik főkarddal mehetünk?
  • szoli91
    #6711
    tudom, hogy nem a kertben van első életnövelő. az első ott van ahol shahdeet kinyírom, én azt mondtam, hogy a kertben lévő első életnövelő, mert ott kettő van. És amikor a megküzdöttem a császárnővel 6ot találtam. és már a börtönben járok.
  • Looooser
    #6710
    tutkó saját szocpol..... ja és szoli91 nem a a garden ben van az első élet növelő csak segíte ;)
  • armageddon666
    #6709
    nekem is crackelt de én már végigvittem szal egyéni probléma...
  • Heretic
    #6708
    Hali! Annyi kérdésem volna, hogy csak a crackelt game-nél nem látható a kapcsoló a water& gardennél amivel a vizet meg lehet nyitni??
  • ffxi
    #6707
    THX!!
  • koschwarz
    #6706
    egy-két helyre többször is visszatérsz, tehát ha nem vettél észre valamit, akkor még van esély, de nem mindegyiknél...

    ha kaailinával is már verekedtél, akkor asszem 2-3-nál többet kellett volna találnod, de nem emléxem pontosan.

    tömören: kaailina tudja, hogy a herceg eljön, hogy elpusztítsa az idő homokját, és hogy őt is -mint az idő úrnőjét- megölje, ezért akarja a herceget ő megölni előbb. elvileg neki ez a sorsa, ezt akarja elkerülni. aztán...folyt.köv.
  • ffxi
    #6705
    Na jó! Nem leírásból fogom kinézni az extra életet, de ha nem veszem észre, akkor ugye van még esély, hogy újra bele botlani? Vagy újból kell elkezdeni a gémet? Eddig 2-t vagy 3-t találtam és ott tartok, h kinyírtam Kailínát, pedig nem akartam mert -em.

    Amúgy mért kellett küzdeni vele, a párbeszédból úgy vettem ki, hogy neki is oka volt sorsán megváltoztatni. Ennél többet ne értettem. Magyarázzatok L!! Köszi.
  • szoli91
    #6704
    én is megtaláltam mindet eddig. most ott járok ahol egy főgólemet kell kinyírni. ne mondjátok el hol vannak a továbbiak, mert én akarok rájönni:D
    Nekem az volt amelyiknél nagyot néztema ami a kertben volt elsőnek. tudjátok, amikor le kell ugrani egy pallóra. Meg ott ugyanúgy elvan ott dugva egy artwork. Ennél nagyon nagyot néztem.LOL
  • Looooser
    #6703
    Egyáltalán nincsenek eldugva az életnövelők..... játék közben simán megtalálom őket... 2-őt tudok biztosra..... az egyik a központi forgó teremben a másik meg az utolsó...
    Nem lövöm le én se... És egész jó az ötlet amit Armageddon adott :D
  • szoli91
    #6702
    Milyen pitiség? Most neked az a bajod, hogy tom, hogy két vége van és hogyan lehet elérni őket, mert valaki kérdezte?
  • koosadam
    #6701
    naugye :)