10262
  • Ry0K3N
    #9942
    Pingu ITT megmutatja hol vannak a life upgradek. Meg a kard.
  • Kazuma92
    #9941
    hö...:) ez vicces volt:)

    "- A 9 darab life upgrade-t" - "és hány darab van összesen" ?
    XD XD
    - Nem akarok senkit szekálni, de ez király volt!
  • Pingu
    #9940
    és hány db van öszesen?
  • Ry0K3N
    #9939
    A 9 life upgradet és a Water Swordot.
  • Pingu
    #9938
    egyébként mit kell öszegyüjteni a jó befejezéshez?
  • Pingu
    #9937
    elsöre nem látam hogy ugorni kell
  • Kazuma92
    #9936
    ok kösz a tippet! ezt még nempróbáltam ellene. Az a baj hogy visszanő az élete :@
  • Ry0K3N
    #9935
    anélkül? hát ha előbb ütsz akkor sikerül ^^
    Dahaka ellen használ a vörösbevadulunkmódot és csak üsd ahol éred mert nem védekezik így végig tudod sorozni és öröm nézni ahogy olvad lefele az életcsíkja
  • Kazuma92
    #9934
    eleinte én se tudtam hogy ugorni kell, de nekem anélkül is sikerült:)
    Amúgy most tartok Dahaka-nál (főellenségként normal módon) 3-szor próbáltam,és kurvanehéz!
  • Ry0K3N
    #9933
    Ja hogy az ugrást nem tudtad, ez alapvetőnek számít amúgy írja is hogy ugorj mikor először találkozol azzal a bigével.
  • Pingu
    #9932
    nah sikerült tiovább jutniom miután bátym leforditota hogy ugorni kéne mikor bige támad utána már simán ment
  • Pingu
    #9931
    enyi? kicsit jobb tanács nincs?
  • Ry0K3N
    #9930
    Odafigyelés időzítés gyakorlás kérdése az egész.
  • Pingu
    #9929
    Helo!

    Én még csak most keztem játszeni vele, annál a résznél tartok amikor megérkezün a szigetre és visszakerülünk a multba és Shahdee-t üldözük... egy teremben fut ellötnk át megy egy ajton ami bezárodik és a plafonon van a nyitó.A problémám azok az assasin bigék akik a gerendán mindig nekem jönek és "levesznek" a lábamrol hogy lhet azokat ugy knyirni hogy ne tudjanak lelökni? mert az 1. ilyet még nagy nehezen valahog leöltem de a melyik a kar elöt pallon van azzal nem boldogulok mindig lelök:( segtsen valaki
  • Kazuma92
    #9928
    nekem eredetibe van meg:P
    sztem előlről kell majd kezdened. De még csak ezután fog bepörögni a game :)
  • phoenix333
    #9927
    még 1 kérdés, a mentésekkel nem lesz gond mert elötte mentettem. vagy jáccam végig újra? :D
  • phoenix333
    #9926
    okés köszönöm ez jó hír.
  • Code92
    #9925
    rosszul lett megírva a dvd nekem is ezt csinálta ps2-n szedj le egy másik verziót írd ki és azzal próübáld, nekem sikerült és utáéna már jó volt.
  • phoenix333
    #9924
    Hali
    Elakadtam. Lehet béna vagyok nem tudom de már 3szor teljesen elölről kezdtem (ps2-őn nem tom számít-e). Tehát miután elöször legyőzöm Kaileena-t elindul felé a herceg robbanás földön.. ledől az egyik szobor... és töltés és utána mikor kész ott vagyok a játék elején lévő sziklákon lemegyek a tengerpartra a hajóroncsokhoz de nem történik semmi. ha a fel a várba megyek ott se történik semmi nem tudok előrrébb jutni.
    Valaki segítsen merre tovább?
    Köszi
  • Ry0K3N
    #9923
    Igen az nem proboléma csak időpazarlás. A legelső Crowmastert is ott szoktam hagyni a búsba had keménykedjen magával. Visszafele úgyis leütöm majd :D
  • Looooser
    #9922
    ott hagyni ellenfeleket? lol még ha a törött lion van nállam akkor is mindenkit kivégzek...
  • Kazuma92
    #9921
    á most felidegelt:D
    Nem ad élettöltőt, és rámjön 3 pokolkutya, 4 ninjaribanc, és 3 koponyafejes ratyi... (közbe 2 cm az életem) Inkább viszem normálon, nemvok még kész hardra...:) avagy : "hardon nemtudom megváltoztatni a végzetem"
  • Ry0K3N
    #9920
    Majd ha már kijátszod vagy 3-4x azután már nem is lesz az olyan nehéz :D
    Akkor már vagy az van hogy "Úristen már megint ezek." vagy "E-E hátraszaltó kapaszkodik felmászik otthagy megy tovább".
  • Kazuma92
    #9919
    néha olyan nehéz, hogy otthagyok pár ellenfelet:D
  • Ry0K3N
    #9918
    Már megtörtént ^^ 3x is.
  • Kazuma92
    #9917
    ok kösz. Most elkezdtem hard módba vinni, és csak annyit mondok hogy mindenki hardon vigye:) kegyetlen:)
    emlékeztek, régen mondtam h lehet hangproblémája van a ps2-es ww-mnek. vagy mégse? találtam egy videót http://youtube.com/watch?v=Gz6f_SO9UXU
    itt sincs zene harc közben
  • Looooser
    #9916
    Plazma kard a mistery cave végén az utólsó ajtó elött lenna a jukban,... hoki ütő a központi teremben a lenti Life upgrade bejárata mellett stb...
  • Ry0K3N
    #9915
    Rayman kesztyűje, elég jó a Knockback tulajdonsága azona részen mert csak megütöd a monsztát és mész tovább miközben az a földön fekszik így nem kell a törött kardal fél órán át gyilkolászni dobálni őket.
  • Ry0K3N
    #9914
    Csak kamuzott.
  • Kazuma92
    #9913
    végigtoltam már 2-szer, de egy ien rejtett fegyvert se takáltam :/
    egy fehér kesztyű???:D valami erőnövelő homokkesztű, vagy valami baromságkesztyű?
  • davidka003
    #9912
    Például mikor megöljük Kaileena-t, akkor Dahaka üldöz és azon a részen is van egy titkos fegyver. Egy fehér kesztyű. :D
  • Looooser
    #9911
    te is játszottál vele...
  • Kazuma92
    #9910
    vannak benne titkos fegyverek? hol?
  • Looooser
    #9909
    minden 100%-os kivéve a titkos fegyók amik rongálják a hangulatot
    de azokból is tudok 2-őt hol van
  • Brodie
    #9908
    és hogy találtad meg?? mert én a zanzarah-rólnéztem és ott nem írt 2-őt 3-at
  • somigabi
    #9907
    Már vagy 6x
  • Brodie
    #9906
    Egyébként megszerezte vki az összes képet?? Vagy 100%-osan vki megcsinálta??
  • SA2B
    #9905
    Nekem is normálisan ment a hang :)
    Egyébként végig nyomtam,és megkaptam az original befejezést,amiből folytatódik a T2T.
  • Kazuma92
    #9904
    Bocs, de már nem emlékszek pontosan rá :(
  • Brodie
    #9903
    Azért kössz! Megpróbálom megkeresni. De nem az ahonnan jövünk a portáltól?? Mert az fent van, és eddig én nem találtam mást.