10262
  • Kazuma92
    #9902
    Annál a helynél, én télleg úgyemlékszem hogy : Van egy ajtó. Van egy hely, ahova fel lehet menni! (a kameranézettől nehezen lehet észrevenni) És van a hely ahol bezárt az ajtó ("dahaka betöri a betont" helység)
    U.i: Valamennyi hibája mégis van sztem a PoP WW lemezemnek, mert most csináltam meg azt a helyet, ahol az órák közt kell ugrálni (jó hosszú rész) és csak akkor adott be normálisan hangot, amikor egy nagy dög jött ellenem.
  • tyatyus
    #9901
    igy van
  • Brodie
    #9900
    és nem tudnán pontosan megmondani h hol?? Próbáltam egyébként sokszor de mindig ugyan ezt csinálta:(:(:(van egy ajtó egyébként de onnan jövünk amikor mi vunk a homokszellem
  • Kazuma92
    #9899
    akkor lehet h semmi gond nem volt, csak én hiányoltam néha... de most elkezdtem 2.-ára normál fokozaton, és jobban élem mint amikor elsőre vittem.
    Brodie: Valahol kell lennie egy 3. járatnak : van az a hely, ahonnan érkeztél... van az a hely ahol Dahaka bezúzta a betont, és még kell lennie egy ajtónak vhol. én így emlékszem.
  • marci9507
    #9898
    aha.most ahogy igy mondod nekem is néha elhallgatott a zene és csak az ilyen komolyabb ellenségeknél.tehát ha ilyen kis genyok jöttek ott nem volt zene.
  • Ry0K3N
    #9897
    Onnan már nem fogsz tudni visszajönni köszönhetően egy bugnak én is így jártam. Néha nem enged megkapaszkodni ahol a Dahaka kiütötte a falat. Marad a restart és a reménykedés hogy ezúttal jó lesz.
  • Kazuma92
    #9896
    tehát ha 1-2 kis ártatlaan szardarab leggyengébb ellenség eléd került, beadta a metált?
  • tyatyus
    #9895
    nálam nem volt ilyen gond
  • Kazuma92
    #9894
    lehet hogy nincs is semmien probléma: most kérdeztem haveromat, hogy hogyan futott neki PC-n a hang. és azt válaszolta, hogy néha elment (ritkán), és csak horda harcoknál jött be a háttérzene. (tehát ha 3-4 kisellenség jött, akkor nem jött be zene neki se.) ez nálam is így van. nálatok is?
  • tyatyus
    #9893
    hali pontosan nem tudom hol jársz,már rég toltam a játékot de ha tennél fel képet sokat segitene.és akkor tudnák segiteni
  • Brodie
    #9892
    helo
    lenne egy kérdésem:én meg akartam szerezni az összes képet(minden ládát összetörni) és egy oldal szerint már meg volt az összes de volt olyan amit nem írt de megtaláltam, ezért a vége előtt körülnéztem vissza arraa helyre ahol megöltük Shahdee-t és ott találtam egy ládát a felvezető lépcső aljánál:D, de onnan már nem tok visszamenni ezért mentem tovább ahogy az elején (romok nélkül) eljutottam a portálig visszamentem ahol először láttam Dahaka-t és innen nem tok továbbmenni!!! Tudniillik innen el kell jutni a ahhoz a helyhez ahol kitörte a falat de amikor odaugrok nem akar megkapaszkodni és leesik:(:( Milliószor próbáltam és nem csinált mást... az lenne a kérdésem h máshogy is el lehet jutni valamerre?? Bármerre csak visszataláljak a központi terembe!
    előre is köszi!!
  • marci9507
    #9891
    hát akko nem tom mi a baj. csak ennél a lemezzel van ien problémád?
  • Kazuma92
    #9890
    eredeti lemez, sajnos nem csippelt a ps:(
  • marci9507
    #9889
    hát ha másolt akko nem mindegy hogy milyen minöségüt veszel.én a verbatimot ajánlom neked vagy a tdk-t
  • Kazuma92
    #9888
    tehát a "friss alig használt" lemez elbaszódhat? de ezt hogy lehet megelőzni?
  • Looooser
    #9887
    naná hogy megtörténhet... hidd el sizo jó ebben ő biztosra tudja
  • Kazuma92
    #9886
    azóta végigvittem, és a játék kb 35%-ától volt rendesen hang, csak az elején nem (najó néha szarakodott, de az rövid volt). Amúgy ez télleg megtörténhet?:D
  • SiZo91
    #9885
    lehet túlmelegedett a lemezed XD miközben még "alakítható" formában volt, összekuszálódtak a lemezt alkotó moluekulák és az adatok is összekuszákódtak rajta és lehet emiat nem megy a hang XD megoldás: vedd meg újra a játékot XD
  • Kazuma92
    #9884
    amikor először harcolsz kaailena ellen akkor nagyon gyenge, viszont ha nemszerzed meg a vízkardot, és a játék végén kaailena ellen harcolsz, ott azért már erősebb. Nekem legaláábbis ígyvolt:)
  • rublinszkiakos
    #9883
    egyépként az a csaj aza kaailena vagy ki nagyon erős nem? phhuu de ez semi dahaka egy pillanat alat leteritete a csajt 5- öt szöre sikerult legyőzni
  • Kazuma92
    #9882
    a lemezen egy karc sincs, nem koszos, és csak a prince of persia csinálja semmi más! (rddig csak ez csinálta)
    de a kábellel mit lehetne tenni?
  • The Protector
    #9881
    A hang konzolon akkor akadozik meg szaraxik ha rossz a kábelod vagy KOSZOS VAGY KARCOS A LEMEZED.És ez tuti mert nekem xboxom van és a koleszban koszoslett 1 csomó gamem és nehezen tölt be és a hang szarakodik.
  • Kazuma92
    #9880
    sztem is kurvajó de... most ps2-n megint szarakodik a HANG! rájöttem, nem csak a háttérzene szenved. hanem az egész játék hangrendszere haldoklik nálam... nemvolt a kardomak se hangja, az ugrásnak se, és az ellenfél se ordibált, és a recsegő hang se volt hallható az akadájoknál... istenem mi a faszt csinájjak már ezzel?...
  • valkoadam
    #9879
    és nem tom hogy de elöször warior withneztem az a legjob legvéreseb és legehezeb játék:D sokat kell gondolkodni xD
  • valkoadam
    #9878
    nem tom az a 2%xD
  • Kazuma92
    #9877
    nekem a warrior alapba egy kicsit nehezebb:D
    mert amíg a sand of time-ba csak 1-2 harc izzasztott meg, addig a warriorba a harcon kívül, néha az ugrálás is kurvanehéz. Én legalábbis ígyvagyok vele
  • davidka003
    #9876
    Ennél a Sands of Time-ra gondoltam.
    A Warrior Within az tényleg könnyű.
  • Kazuma92
    #9875
    sztem könnyű. legalábbis nekem az volt. nekem a sands of time-ba 1-2 harc volt nehéz
  • davidka003
    #9874
    Akkor nehéz a játék szerintem, mikor Farah ellopja a tőrt és nem tudjok használni az idővisszapörgetést.
  • Kazuma92
    #9873
    de mé nem csinálod meg azt az utolsó 2 %-ot?:D nemnehéz pedig
  • Kazuma92
    #9872
    ha elviszed 100%-ig, akkor végigvitted...
  • valkoadam
    #9871
    haljátok a sand of time ki játszátok 100%-ra akor mi lesz mert én mindig 98% játszom ki :) nem tom miért:D
  • Kazuma92
    #9870
    PC-n tolod? vagy konzolon?
  • whowho
    #9869
    jeeeeeeeeeeeee!!!!! megvan a második is. Csak rosszul értelmeztem.
  • Kazuma92
    #9868
    végigjátszást nem ismerek, de nem is akarok használni.
    at a 2. életnövelő nem a "jungeles" időtérben van ahol először nyírtuk ki a hollós embert?
  • whowho
    #9867
    ok; kösz, a végigjátszás alapján meg tudom őket találni; az első megvan de a másodikhoz hogy jutok el?? a végigjátszás szerint fel kell jutni a tetőre(mégis hogy?) és ott lesz; de esélytelen oda feljutni
  • Kazuma92
    #9866
    én azt olvastam hogy akkor kapsz water swordot, ha megszerzed az összeset. Ha kell akkor keresgélj, úgyis tudsz összevissza bolyongani a térképen (szép munka lesz ha megtalálod mind). A végvitelhez nem muszály, de az alternatív befejezéshez kell. Ha nincs meg a water sword, akkor nem az igazi történetbeli befejezés lesz, hanem egy másik (ami sztem rosszabb)
  • whowho
    #9865
    nem lehet más oka?
  • whowho
    #9864
    és 9 life upgrade van; nekem 5 van a 9ből
  • whowho
    #9863
    az nem jo
    nekem csak 5 van; de lehet h nem tévedsz, mert középen 9 jel közül csak 5 ég a másik 4 nem