10262
  • Looooser
    #6782
    a kertben jó párszor (az a kedvenc részem a játékban)
  • Looooser
    #6781
    a Crow Mastert meg még a kertben meg öltem... és a játék elején kb 5-6 perc
  • Looooser
    #6780
    megnézem valami ősrégi szar... lehet azóta át alakult... mind1 homoktündér vagy szellem nekem oly mindegy...
    Most néztem a másodlagos kardokat... van két kard ami loool mert ha meg csapsz vele egy homokszörnyet életet kapsz :D a könyvtárba a Blade Dancerek-től vagy Assassinoktól lehet megszerezni nagy hullámos kardok :D és loool
  • szoli91
    #6779
    És Csirke a könyvtárban van egy életnövelő
  • szoli91
    #6778
    Nektek nem derenget valami, akkor amikor lejötettek a második toronyból és jött dahaka hogy elfogjon de helyette a homokrémet kapta el?Abból sztem egyértelműen kiderül ki a homokrém!(Legalábbis szerintem).
  • szoli91
    #6777
    Csirke 013, hát ez kicsit nagyon lehetetlen, hogy madárembert 2 hónap alatt győzi le a haverod a játék elején. Ez valami...valami nagyon durva:D Akkor a haverod nem tom mit fog szólni a gólemekhez, meg a császárnőhöz meg shahdeehez.
  • koosadam
    #6776
    Sreenshotot pls
  • Csirke 013
    #6775
    ost a könyvtárban vaok!
    felmentem az elsőszintre de onnan nem tudok tovább
    kihúztam a szekrényeket azon ugráltam valahova és egy párkányon vaok
    hova kell menni?
  • armageddon666
    #6774
    jó lesz az több mint 50%nak... az egy dolog hogy történetileg középen van de miután megölöd már kevesebbet ekll menned....
  • ssk3
    #6773
    Vettem egy gamepadot és próbálom vele a játékokat de ennél nem rezeg! Miért?
    Vagy ennél nem is kell?
  • koosadam
    #6772
    Nah igen amíg meg nem néztem a Stuckgameren a PoP WW végigjátszását néztem nagyot, hogy a hollóember az boss??????????? Nem is tudtam egészen tegnapig vazz
  • ffxi
    #6771
    És ugyan ez igaz TTT-re is :(
  • ffxi
    #6770
    Nem tudja vki, hogy mért késik a kép a hangtól átvezető videóknál(nem CG)???
  • koschwarz
    #6769
    hát akkor ne is folytassa, mert az a legegyszerűbb boss, ráadásul egy csomószor fog még vele találkozni, bár nem feltétlenül kell vele harcolni...
  • Csirke 013
    #6768
    csősztök!
    Én nagy nehezen de áttvittem a súllyos részt!
    amikor elkezdtem a játékkal jáccani mindenki azt mondta hogy nehéz játék ,és letöltöttem egy trainert és most használtam elöszőr!
    az egyik haverom 2 hónapja a legelején a hollló emberrel küzd!:D
  • koosadam
    #6767
    Az olyan 70% mondtam. Ezután rájön, hogy marhára elcseszett mindent, visszamegy és felveszi a "??"-t és kideríti az igazságot. Ekkor harcol egy videóban a "??"-lel és uána még 2db "??"-lel és end
  • ffxi
    #6766
    Hú bameg, hogy mekkora bakit levertem!!! Amikor sikerült a vízfüggönyön átjutnom, annyira örültem, h sikerült leesnem anélkül, h meghúztam volna azt a hülye súlyt. És akkor még1x kellett fogocskáznom Dahakával, mekkora buli volt XD
  • szoli91
    #6765
    Marok, a katakombákban az a lényeg, hogy bekell menni arra folyosóra, ahol Dahaka betöri a rácsot ott mész mész és elérsz egy lógó trapézt, amire ugorj rá és gyorsan rigaszkodj. Leereszkedik egy víszfüggöny, amin Dahaka ugyebár nem tud átjönni. Na van az a súlyféleség a falba és azt húzdd ki. Akkor az az emelvány amin állsz lefog süllyedni és a sír felemelkedik. Na mikor leértél ugyanoda visszamész ahol Dahaka betörte a rácsot. Itt két útvonal van. Ha ezt is megcsináltad mégegyszer meg kell ismételni. Majd ha ez mind megvan feltudsz mászni a sírra és mehetsz előre:D (Dahaka mindhárom úton üldöz)
  • szoli91
    #6764
    Ahol Csirke 013, amikor megölte a Császárnőt az a játéknak a fele, azaz 50%! Úgyhogy fiam, még a vége nagyon messze van. Még énse vittem végig. Sztem a WW kétszer olyan hosszú, mint a SoT.
  • Black Hawk
    #6763
    Marok küldte át a képet MSN-en és ott is kért segítséget. Én meg fogtam és felraktam ide hogy lássátok a konkrét pixeles tényeket.
  • koosadam
    #6762
    "ne nekem magyarázz hanem maroknak. én már 1000+1 éve végigvittem"
    Most ezt nem értem
  • armageddon666
    #6759
    igazad van :D:D:D milyen szotárad van loooser????? XD
  • Black Hawk
    #6758
    #6735 má bocs
  • koosadam
    #6757
    Hát sztem a The Mask of the Wraith az nagyon nem tündérmaszk de mind1, mert a Wraith alapból szellemet jelent És egy kicsit értelmesebb, hogy a szellemmaszktól lesz homoxellem és nem a tündérmaszktól jótündér azért ezt ne keverjük

    Ui.: Nem angolos vagyok de nekem is van szótáram
  • Looooser
    #6756
    Dá! ott jár. Most indul meg keresni a Tündér Maszkját (és nem szellemmaszkot ahogy koosadam írta :D mire jó egy szótár....)
    Na jó nem sértelek meg mert nem biztos hogy angolos vagy....
  • ronihun
    #6755
    A Sírkamránál jársz nem?
  • Looooser
    #6754
    De többet nem mondok mert banolni fognak!
  • Looooser
    #6753
    Lol én végom merre jár... 3 üldözés van ott.
    Just Be Coool srác lazán csináld ne idegből! és menni fog felmászol ás utána: SZÍVSZ!!!!!!!!!!!!!! Diklol
  • koosadam
    #6752
    Inkább te küldj egy képet a helyről ,mert az nem izgalmas, ha mentésekből élsz és ha lesz még ilyen rész? Mindig küldünk egy mentést? Találd fel magad és adj egy képet elmagyarázom.
  • Csirke 013
    #6751
    de akkor is lécca küldjeek egy mentést
    mert van egy hely az üldözésben aholnemtudok át menni
  • koosadam
    #6750
    Már nincs messze kb 70% körül járhatsz. Most szépen visszamész (az üldözés részek sztem nem vészesek) és felveszed a szellemmaszkot. Kiderítesz 1-2 dolgot és legyőzöd a főellenséget (nem akarom lelőni a poént) ennyi.
  • Csirke 013
    #6749
    mondjátok már meg hol járok!
    Elíndítottam az órát vagy mit ,vissza kellet menni ahhoz a nagy kapuhoz amikor bementem rajta ott volt a piros ruhás csaj ,verekedtünk megoltem ,utána jött egy hosszú video,pofázott vmit a herseg,töltött a játék azon a helyen voltam ahol a játék kezdetén a vár körül oszt utána üldözött dahaka!
    messze van még a vége?
    nem tudtok egyy mentést küldeni a dahakás üldözés után?
    MSN:[email protected]
  • Broafka
    #6748
    ha folyamatosan gurulsz akkor nem vesztesz életet a grifftől, amúgy meg még ha veszítek is, inkább veszítsek életet mint az ilyen unalmas megoldásokat válasszam
  • koosadam
    #6747
    Esélyt kapsz az életvesztés nélküli megölésre persze csak jelképesen, mert Sandwraithként életvesztés nélkül menni...háááát XD
  • Broafka
    #6746
    én is így csináltam, mármint én is gurultam nem csimpaszkodtam!
    abban mi a jó hogy ott unatkozol, azt semmi látványos szarság? :-/
  • koosadam
    #6745
    Jah és amúgy Kaileenah hardon ment vagy normalon vagy easyn? Egyikkel sem ciki viszont Kaileena legendásan kemény hard fokozaton úgy nincs is értelme nekiállni :)
    Amúgy én nem vok angolos tehát a www.dahakateam.uw.hu -n megtalálsz egy magyar nyelvű fordítást ;)
  • koosadam
    #6744
    Griff videó Itt a pacák egy kicsit hülye, mert mikor letámad a madár felülről akkor gurulgat. A könyebb megoldás, ha kimész a szélére és ott csimpaszkodsz végig ;)
  • koosadam
    #6743
    Arról szólt, hogy Kaileenát győzködi a Herceg, hogy nem kéne harcolniuk mert már egyszer megölte őt és meg tudják változtatni a végzetük. Nah ezt Kaileena nem hiszi el és indul a csetepaté. A végén Kaileena beismeri, hogy a Herceg képes megváltoztatni a végzetét. Ekkor megjelenik Dahaka és felfalja Kaileenát mivel most nem a Herceg van rossz Idősíkban. Az amulettet elveszi tőle és aki jól végezte dolgát megsemmisül. A Herceg meg" I have...changed my fate." És megy vissza Babilonba csaj nélkül de csak lángokat lát....
    Ez a befejezés attól rossz, hogy a Herceg elveszíti a "szerelmét" és az amulettet közben meg játszódik a T2T, de Kaileena nélkül :P tehát: KAMPEC BYE BYE HERCEG!!!!!!
  • ffxi
    #6742
    Most nyírtam ki k és 1 mukkot sem értettem az egész párbeszédből és azután se ahogy magába beszélt a Herceg. Lmagyarázná vki pls!!!??? THX!!

    Amúgy ez a rossz befejezés, mert csak 3 életnövelőt találtam. Mitől rossz ez a bejezés? Herceg életben maradt. Majd most másodszorra át kutatom minden sarkot és megnézem a jó befejezést.

  • koosadam
    #6741
    mondja ezt csirke 013 XD