10262
  • Csirke 013
    #6822
    na jó van ne basszatok már
    egyszer próbáltam mert alig volt élete a bokor princének
    oszt ment le és meghaltam
    most meg a griffel szenvedek mondjatok vmi tanácsot hogy öljem meg
  • armageddon666
    #6821
    eddig lehet hogy ráhibázott....
  • szoli91
    #6820
    De nem találod elég furának, hogy a játék elejétől fogva (nem az első idősíkváltóhelyre gondolok, hanem az utána lévőre) kapcsolgatni kellett ezeket a helyeket?
  • szoli91
    #6819
    Bocs, én általában csak a felső hszeket olvasom el. De most komolyan bocs.
  • armageddon666
    #6818
    én már sztem megoldottam neki :D (ha ott tartott ahol gondolom)
  • ffxi
    #6817
    HELP!! Hogyan lehet 16bit-esen nyomni a gémet???
  • ffxi
    #6816
    Egy képet ahol elakadtál, THX!!
  • armageddon666
    #6815
    lol ki mondja hogy gyökér spamelgetsz össze-vissza... nem fogod fel mikor neked irnak vmit.... azthiszed mindenkinél többet tudsz... mellesleg tök okos vagy hogy beirtad uazt mint én... mellesleg a sorrend nem változik... legalábbois több helyen olvastam a sorrendeket... nem hiszem el... hány éves vagy??? 10-12??? nem vagyok az aki kor alapján itél de ez annyira.... szal látszik hogy nem vagy 14+ ha meg igen akkor asszem van vmi gond ott belül... és hogy jössz ahhoz hogy gyökerezz??? belekötöttél multkor asszem loooserbe is vagy nemtom kibe... azért mert nem értetted meg mit mond... PFFFFF
  • szoli91
    #6814
    Nem hiszem, hogy ilyen gyökér vagy! Már vagy annyiszor kellett ilyet csinálni! De ha betöltöd újból meg újból a sorrend mindig változik! Ne éljél mentésekből, hanem próbálkozz! Nem muszály pont elsőre sikerülnie. Amúgy 24 megoldás van: 4*3*2*1=24 De nem értem mi ebben a nehéz. Amúgy már én is homokrém vagyok. Ez olyan LOL. Amikor néztem, ahogy átváltozik, úgy meglepődtem, meg majdnem LOLoztam LOL
  • armageddon666
    #6813
    LOOOOOL bokor :)
    huhh.. hol is lehetsz... ja igen! akkor azt szeretnéd hogy megynyiljon a portál? megfelelő sorrenben kell a gombokat megnyomnod. probálkozz! 24 variáció van asszem :D probáldd végig vagy nézz szét itt vagy itt a végigjátszásoknál.
  • Looooser
    #6812
    ha az erkélyes falfelé állsz a princel (az arca legyen az erkély felé) és a jobb alsó sarokban van az élet feltöltő!!!!!!
  • Csirke 013
    #6811
    na szóval a herceg felvette a maszkot és bokor lett belőle:D
    elvittem a mentő helyhez ahol vissza lehet menni a multba meg a jelen be
    ahol bekell kapcsolni a gombokat és feljön az a homok és ott azt nem tom meg csinálni
    egy olyan mentés kéne amelyikben vissza van menve a m ultba
  • armageddon666
    #6810
    hááát izééé menj az izéhez és az izével izéld meg XD nemnagyon értem hol vagy :D
  • ffxi
    #6809
    THX skacok!!
  • Csirke 013
    #6808
    végre én is azzal a bokmor ízével megyek
    de elvittem a mentőhelyig és nem tom elindítani azt az izét hogy vissza menjek a múltba
    vki nem tudná azt megcsinálni és át küldeni a mentést
    msn:[email protected]
  • armageddon666
    #6807
    van a forgatható kar. na azt ugy kell forgatni asszem hogy egy hid képződjön az 1ik kapuhoz (nem olyan hogy fel ekll ugrálni) ezután vmelyik oldalt le kell ugrálnod és ott lesz az életnövelő. de ha nem erre az oldalra kell akkor a szemköztire tekerd.
  • ssk3
    #6806
    asszem hogy jobb oldalt lent!
  • ffxi
    #6805
    Itt állítólag van egy életnövelő, de hol??? THX!!



  • szoli91
    #6804
    Bocs, de ha olvastad volna a legutolsó hszemet, akkor látnád hogy nem olvastam el amit írtál
  • armageddon666
    #6803
    NINCS 3. befejezés!!!!!!! szted ha lenne a titkos fegyverekkel akkor nem tűntették volna már fel legalább 1000 honlapon???
  • szoli91
    #6802
    Bocs nem olvastam el:D A központi teremben van egy éeltnövelő. AZt úgy tod elérni, hogy addig dforgatod a kart amikor nem jön elő semmi. És m,ajd lefelé tudsz menni.
  • szoli91
    #6801
    Én eddig minden életnövelőt megtaláltam! Asszem már csak egy kell és annak toma pontos helyét. Ezt megtalálod a játék elején, de még nem tudod elérni. Ahhoz kell majd a nagyon dögös scorpion sword. És nincs harmadik vége. Ezt nem tom ki mondta. Mert én csak kettőt tudok. Ha van harmadik lehet hogy az, hogy megtalálod a titkos fegyvereket. tudjátok ezek a kesztyű, flamingó, hokiűtő, meg világító zöld kard stb.
  • Bugz
    #6800
    Jo.
    De mi a 3. lehetőség?
    Merre kell menni?
    Me nincsenek azok a mozgo oszlopok középen igy nem tom h merre menjek. :S
    kössz
    csá
  • koschwarz
    #6799
    ja nem a végére gondoltam, persze hogy 2 befejezés van,

    hanem valaki kérdezte, hogy a központi teremből merre menjen, én arra értettem
  • armageddon666
    #6798
    pontosan :D pls irjátok be hogy miket mond :D kiváncsi vok rá de én ideges vagyok mikor üldöz :D
  • koosadam
    #6797
    Visszafele beszél angolul
  • Looooser
    #6796
    mit kell hallani mert nem értettem
  • armageddon666
    #6795
    nem szeressem Dahakat! ijesztő lyvel :D (vagy forditva :)) de ha ráértek probáljátok ki hogyha üldöz és motyog vmit akkor forgassátok vissza az időt és füleljetek :D
  • koosadam
    #6794
    Amikor van két félkör alakú "ágykeret" ahol Dahaka feje felett kell elmenni ott ne menj be a betört részbe, hanem juss át a másikra és arra lesz...
  • Csirke 013
    #6793
    hol van a könyvtárban élet növelő?
  • koosadam
    #6792
    Amúgy egy élettöltővel aranyos dolog a könyvtár :D
  • Looooser
    #6791
    Horda csak két vége van még ha be mész az extra features-ba és ott a bidáoknál megnézed csak két végvidinek van hely!!!!
  • koosadam
    #6790
    Lál én is előről kezdtem és most tartok annál, hohy kinyírtam Kaileenát+megvolt a 3 dahaka üldözés és eddig megtaláltam vagy 5-öt :/
  • koschwarz
    #6789
    én már elég régen toltam végig, de azt hiszem van egy 3. lehetőség is

  • Csirke 013
    #6788
    Életnövelő ?
    hol van az a könyvtárban?
    amúgy sztem nekem a játék az általatok"rossz"befejezéssel fog befejezödni.mondjuk ezt jól megfogalmaztam de sztem azért mert eddig csak egy életnövelőm van
  • koschwarz
    #6787
    télleg jó segge van, majd a szemem, amikor az ingame videóban premier plánban mutatták a seggét
  • Bugz
    #6786
    Hi!
    Én most ott tartok h vissza kéne menni oda ahol legyöztem Kaileena-t.
    Bejött az a video h a Kaileena meg a másik csaj beszélget.
    És nem tok lemenni, mert nincs jo helyre tekerve a mozgo lépcsők, amit ott középen lehet tekergetni.
    Merre menjek?
    Ahol a waterworks van vagy a kerthez?
    És azon belül merre?
    kössz
    bye
  • koschwarz
    #6785
    há nem egy mezei ellenfél
  • koosadam
    #6784
    Jó segges LOL nah ezt sem a hivatalos oldalon olvasta De nekem tetszik, leválthatjuk :D
    Mostantól Shadee=Jó segges!
  • ffxi
    #6783
    Gondolkozzatok!!!! Hát nem vmi nincs rendben? Ha már az első madáremberhez ért, akkor a hajós csatát le kellett volna keverni a jó seggűvel és az nehezebb mint a madáremeber. Vagy a srác nem ismeri a space gombot.