10262
  • Looooser
    #6862
    nekünk is ösze kéne végni egy ilyet
  • szoli91
    #6861
    E za video nagyon nagyon lol:D
  • ronihun
    #6860
    LoL!:DMit kell segíteni?
  • Csirke 013
    #6859
    segíjjetek már lécaa
    itt egy hülye videó a valóságaban akarják utánozni a princet
    http://www.youtube.com/watch?v=WeeYdMfZ84Y&search=prince%20of%20persia
  • Looooser
    #6858
    nothing :D
  • armageddon666
    #6857
    thx :D
  • Looooser
    #6856
    szoli mentsd ki a mentéseid és ri instal windows utána meg a ww-t is :)
    csak egy tipp.
    a Flash szót csak úgy toom elmagyarázni hogy példát mondok rá és abból megérted.
    Hawerom tudatmódosítókat szed (könnyü drogok) mind1 és egyszer mikor így betépett azt hitte hogy valami norvég városban van és halandzsa nyelven beszélnek hozzá és ö is úgy beszélt vissza (sikerrel :D).
    Nos a Flash-elés valami poén vagy brute téma beképzelés érzékelés remélem így már tiszrtul a kép
    a Flame szótárilag lángot jelent amúgy meg passz :D
  • armageddon666
    #6855
    szoli - SPAM... pls ne... elsőre is láttuk... és gondolom sejted hogy a válasz NEM...
  • Csirke 013
    #6854
    csősztök!
    bazze ez nem igaz a sandwraithal vagyok,elkellett menni hogy megnézni hogy hogy vitatkozik a a piros meg a fekete ruhás csaj és akkor mutatja hogy a throne terembe mennyek vissza
    már minden felé mentem de sehogy se tudtam eljutni oda!
    ez azért van mert miután megnéztem a vitát eljöttem gey helyről és nem tudok vissza menniii!
    könyörgöm küldjetek már egy mentést,mert ha itt nem tudok tovább jutni akkor vagy a gépet baszom szét vagy a játékdvdjét
    msn:[email protected]
  • szoli91
    #6853
    Na, tudna valaki privátüzenetbe küldeni egy screenshotot a Warrior Within főmappa tartalmáról? PLS PLS PLS PLS
  • Black Hawk
    #6852
    szvsz ez félrement.
  • scheri
    #6851
    ITT A CRACK!!!

    http://www.gameburnworld.com/dl/dl.php?file=PrinceOfPersiaTheTwoThronesv1.0NoDVDFixedexeEng.rar


    Próbálta már valaki?
  • Black Hawk
    #6850
    Hogy képzeled: 5 percben megemlítjük hogy hogy kezdődött aztán 1,5 óra hentelés azután vissza Babilonba ott 10 perc hentelés és happy end?
  • szoli91
    #6849
    nem tudna valaki beszúrni egy screenshotot a POPWW főmappatartalmáról?
  • Sheke
    #6848
    mé nem azé de sztem ez lett a legjobb prince of persia ebből lehtne filmet
  • armageddon666
    #6847
    aha :D de az már elmult.... már nem vagy new-reg :P XD
  • ronihun
    #6846
    Én mit csináltam?Ja a vezekedésre gondolsz?
  • szoli91
    #6845
    Valószínüleg kitröröltem egy fájlt ajáté mappájából. Betud valaki szúrni ide egy sreenshotot a a POPWW főmappatartalmáról? Az se baj ha nem küldtök.
  • Black Hawk
    #6844
    Én is csak viccelek mert én ilyen vicces srác vagyok.
    ....Mikor csináltam ilyeneket?
  • armageddon666
    #6843
    lál :D nyugi csak viccel :D bár elején te is (asszem te) csináltál ilyeneket :D szal igazán nem kor hanem new-regség kérdése :D
  • Black Hawk
    #6842
    Csak hiszed
  • ronihun
    #6841
    Én is 14-nél fiatalabb vok mégse vok ilyen nyomi!
  • szoli91
    #6840
    a flash sztem valami olyat jelent, hogy nagyon de nagyon jó és kösz a suzómagyarázatot meg a linket.
  • armageddon666
    #6839
    velem nem fordult elő :P
    az amit csinálsz :P:P
    SPAM - Kéretlen üzenet asszem
    de itt megtod nézni. SPAM
    de ha már itt tartunk
    Flame
    Flash
    ezek mik? :D (mindent én sem tudhatok)
  • armageddon666
    #6838
    sztem Windows reinstall lesz belőle :D
  • szoli91
    #6837
    És most fordult először ilyen nagyon durva! Máskor semmi baj nem volt. Igaz néha kivágott a desktopra, de az sztem mindenkivel előfordult már.
    És armageddon mit jelent az "spammelés"?
  • szoli91
    #6836
    Aha. De looooser nem tudod most tényleg hol a hiba? Tod a kékhalálosdinál. Le is ellenőriztem a vírusírtóval, de nincs vírus a gaméban meg hiba sincs. Bocs hogy itt gyökérkedek:D, de nagyon fontos. Vagy ha nem műkszik hoplnap se kiszedem a mentéseket és újra rakoma gamét.
  • armageddon666
    #6835
    pfff... :S a liftes rész az qrva nehéz :D én mikor eloszor SoToztam a Fathernél akadtam el a lift viszont elsőre sikerült :) 2.dszorra fater konnyen ment lifnél meg feladtam mert sehogysem ment XD WWt meg 1szer vittem végig mert nem szeretem Dahakas üldözéseket... felmegy a vérnyomásom :)
  • Looooser
    #6834
    a jobbik az attól kérdez akiről tudja hogy tud {tőlem :D} és megfogadja és úgy is csinálja... de nefélj mert annak az unokatesómnak a bátja (évvel idősebb nállam)... húúú az túl tesz szoli91-en és shadowseye7-en is... két hétig szenvedett a SoT ban a liftes résznél mikor át mentem mondtam neki nyomd már meg az jobb egér gombot és tards lenyomva én erre megnyomtam a az r billentyűt és voilá kijött valamelyik homok erő és egyből ment nekei ELSŐRE szal' vannak gyökerek...
  • szoli91
    #6833
    Aranyosak vagytok. Csak megjegyzésképpen a telepítés simán ment. Talán valami vírus az oka.
  • armageddon666
    #6832
    nem szolom én le mert tom hogy van köztük sok normális (én is az voltam :P) csak hát netre nem ők jönnek általában hanem a.... SELEJT! :D
  • Looooser
    #6831
    és armageddon kérlek ne szóld le a 12- osokat mert az unoka tesóm elsőre megértett mindent amit mondtam neki hogy-hogyc csináljon :D:D:D:D:D és ő csak 10 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  • Looooser
    #6830
    Puncikám lehet hogy amikor másolták neked a gémet elbasztak valamit avagy telepítéskor bénáztál...
    de mekkora flash :D jött a Griff... és kékhalál

    És annak aki a gombokkal baszakodik egy rövidke tipp:
    nyomd végig a négy gombot megnézed melyiknél jön a homok ez idáig tiszta nem ha meg van az elsző benyomod megkeresed a másodikat ha véletlenül nem találnád meg meg nyomod újra az elsőt és keresed tovább... ha megvan a második már csak kettő közül kell választanod ha elbaszod. újra megnyomod az elsőt, majd a másodikat és végül nem azt amelyikkel elbasztad hanem a másikat és márcsak az utolsó megmaradttat kell megnyomnod. HA megyomod akkor VOILÁ nitva a teleport ám lehet bug-od is. amitől nem látod hogy a teleport nyitva de látod hogy a spirálba megy minden "homokfolyó" akkor odaállsz a spirál közepére és teleportál a gém magától...mellesleg amikor sandwraith-tal vagy sűrübben van víz... iszol nem mentesz és vissza mész ahoz a részhez ahol elakadtál.
    ne légy ekkora PLZ! mert csak eljutottál idáig és csak ment valahogy!!!!!!!
    sorry a szájbarágásért de nem tudtam máshogy írni ja és agy kis szöveg amiért lehet banolnak:

    szoli egy nem is inkább egy nagy csoportosulás!!!!!!
  • szoli91
    #6829
    Nem igaz!! Én arról beszélek hogy akkor bejön a kékhalál!!! Tudod van egy hibaüzenet kék háttérrel!!!!!!!!! És nem tok továbbmenni emiatt!!!!!
  • armageddon666
    #6828
    sztem simán végigolvasta... nem értem a kérdésed... te beszlsz össze-vissza... végigolvastad amit irtál?
  • szoli91
    #6827
    És figyelj te végig olévastad amit írtam?
  • szoli91
    #6826
    Tudod mi a poén? Hogy te vagy a sand wraith! És mondom amikor mimegyek arra részre ahol a prince körbenét és szárncscsattogást lehet hallani, akkor bejön a kékhalál, érted? Nem tudjátok mi a baj? már vagy 3szor próbáltam és mindig bejött. Please help!!!!!!!
  • ronihun
    #6825
    Milyen nagy poént?Jött a Griff!Nem nagy poén az!
  • szoli91
    #6824
    És valakinek volt olyan hogy ilyenkor mejött a kékhalál?
  • szoli91
    #6823
    Nekem most nagyon nagy segítség kell!! Már megtaláltam a maszkot, és a Sacred Cavesben járok a múltban. Na, megyek Prince-cel egy nagy térre, ahol körülnéz és szárnycsapkodást lehet hallani és itt zutty...bejön a kékhalál. Nem tudjátok mi a gond? Eddig semmi baj nem volt, most meg amikor elértem a nagy poént íme ez.