10262
  • szoli91
    #6902
    De figyi, megmondod kb mikor leszel otthon? tod hogy tudjam mikorra várható
  • szoli91
    #6901
    nem nagy sztem 1-2mega
  • ffxi
    #6900
    Ha otthon lennék, akkor is gondolkodtató lenne, mert dial-up'om van. Ha nem nagy, akkor elküldöm.
  • szoli91
    #6899
    jha tényleg! de figyi ha hazamész átküldenéd? és mikorra mész haza?
  • ffxi
    #6898
    Nem azt mondtam, hogy nem vok otthon???
  • szoli91
    #6897
    Várjatok, ffxi neked fel van rakva a játék, mert ha igen szívesen elküdhetnédas a filét. Már két napja nem tok jáccani vele, a filé még a lomtárban sincs
  • szoli91
    #6896
    kösz
  • ffxi
    #6895
    Küldj neki privitet :D
  • szoli91
    #6894
    nem tudjátok hogy loooser mikor lezs fent?
  • armageddon666
    #6893
    Sorry... én sem... nincs föltelepítve :D
    mellesleg jobb ha érdekel hogy spam mert bármikor kaphacc büntipontot...
  • ffxi
    #6892
    Sajna nem, nem otthonról netezek.
  • szoli91
    #6891
    Email címem: [email protected]
  • szoli91
    #6890
    jajj de jó végre valakik!! nem érdekel hogy spam, de áttudnád küldeni emailben a POP2_uk.psd nevű filet?
  • ffxi
    #6889
    Kezdődik :)
  • armageddon666
    #6888
    LoL ne kezdd megint...

    ---===|.::SPAM::.|===---
  • szoli91
    #6887
    Azt nem hiszem el hogy 3 órán keresztül senki nem jön fel a fórumra!!! És please Looooser a POP2_uk.psd file-t küldd el eamailben!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • szoli91
    #6886
    -
  • szoli91
    #6885
    És Csirke013 sztem gyere fel ide. Itt találsz jó végigjátszást a Leírásokban.
  • szoli91
    #6884
    Looooser, akor elküldöd e-mailben a POP2_uk.psd fájlt?
  • Csirke 013
    #6883
    nem csak megnéztem a vitát és eljöttem egy helyre és nemtudok vissza menni arra a throne roomba
    segíjjetek please
  • Csirke 013
    #6882
    amúgy ezen a www.youtube.com on lehet jó videókat keresni egész jó prince of persias videók vannak
    lécca seggíjjetek már mer már naon unam ezt a prince of persia részt hogy nem tok tovább jutni rajta
    MSN:[email protected]
    ha nem segítettek akkor legalább partnernek vegyetek fel
  • ronihun
    #6881
    De te úgy írtad mintha videóba kellene valamt segíteni!
  • Csirke 013
    #6880
    jó van!bocs!
    de sztem nem én vagyok az első aki anyázott ebben a topicban
    na most nem akarom szidni roni hunt de akkor is elég lusta lehet hogy nem tud vissza olvasni 2 hózzászólást
    és még egyszer bocs
  • Looooser
    #6879
    Szolinak kivételesen van valmi agya is ehhez!
    -=Hát igen a mi tanításunk=-
    Milyen gyorsan felnőnek...
  • szoli91
    #6878
    Szerintem a megoldás: vagy lejjebb veszed a grafikát vagy veszel egy új video kártyát.
  • constantin
    #6877
    Hy srácok.Kérlek ne rontsátok el ezt a topicot anyázással meg hülyeségekkel.De nem is ezért vagyok itt.Tegnap feltettem ezt a játokot és elindult.A kártyám egy gf2nél 2x 3x gyengébb.De jól megy csak az a gond ha kilassítom az időt akkor ilyen szines szarok lesznek a képernyőn,de csak akkor.Szal nem tudjátok a megoldást véletlenül?Köszi előre is a válaszokat.JÓ JÁTÉKOT MINDENKINEK
  • szoli91
    #6876
    Igen psd a kiterjesztés ahogy látom a képen szal looooser felőlem küldheted. Az életemet mented meg vele!! És looooser, ha valamikor is piszkáltalak, akkor mindet visszaszívom. Tök rendes vagy! Nagyon köszi
  • Looooser
    #6875
    .psd fájl és az fontos!!! szal ha kell mailozom

  • armageddon666
    #6874
    szoli már megnyugodott :D (nem nagyon étettem hszed ) most Csirkére jött rá de ő eddig normális volt szal hátha... hátha nem lesz vele gond
    szoli: POP2_uk-nak mi a kiterjesztése? mert nem biztos hogy az a gond. ha vmi file hiányzik 1bol kikéne fagynia. probáldd először egy korábbi mentésről.
  • szoli91
    #6873
    Megvan melyik fájl nincs meg! a POP2_uk!!!!!!!!!
  • szoli91
    #6872
    Kösz looooser nagyon köszi!!!!!!!!!!!!!!! Végre itt egy rendes gyerek!!!!
    nagyon köszi
  • Looooser
    #6871
    gyerekek megoldottam a szoli témát 1 időr 40 percembe került 1 óráért ált 6000-ret számolok fel most itt van 40 percem... ki fogyja ezt nekem kifizetni????
    meg van a megoldás!
    Ne írjatok be faszságot,
    néha gyakoroljatok önállóságot!


    ez legyen a mottónk
  • ronihun
    #6870
    Nem vagyok én ideges!Csak lecsitítottam!:D
  • armageddon666
    #6869
    nana! nem igy kell ezt ronihun ne lássa hogy felhuzott tod csak okosan! (ha jönne modi ne te légy a hibás)
  • ronihun
    #6868
    Fogd be te pöcs Láma!
  • armageddon666
    #6867
    tánk yó :D de most komolyan Csirke... eleve ezt a smileyt nem kéne használni... + tényleg ha visszaolvasod hszed tökre mintha a vdeóban kéne segiteni vagy mittomén... aztán: kivagy te hogy anyázol? aztán ki kötelez rá minket hogy segitsünk? (Shadoweyes7 feeling) és roni pajtást ne pöcsözd...
    reg dátuma: 2005. 08. 18.
    nem is vagy annyira uj de látom a korod (14-18) és regelési dated ellenére elég sötét tudsz lenni... kérem emberek(?) mi van itt? ellepték mára a fórumot az őrültek???? nem.. nem is őrült.. BUNKÓK! na ezt ebben a hszben nem taglalom tovább... majd vki folytatja ha akarja... vagy majd én egy másik hszben...
  • Looooser
    #6866
    Lots of Laughing = LoL asszem én is egy véleményen vagyok Armageddon barátommal! ;)
  • armageddon666
    #6865
    LOOOOL hát kérlek... bunkókám... tod előbb tanulj meg fogalmazni... ugy veszem észre a H5N1 pszihésen is kihat a madarak viselkedésére...
  • Csirke 013
    #6864
    bazze az anyátokat segítsetek már
    leírtam már nem igaz hogy te roni hun pöcs nem tudsz vissza olvasni 5 hozzászólást
  • szoli91
    #6863
    Jha:d nagyon cool lenne:D:D:D