10262
  • doki11
    #7182
    help ! elinditom és kéri a play lemezt pedig beraktam !crackeltem! na most mi van?
  • Looooser
    #7181
    és megvan melyik az a vidi amelyikben azt írják hogy urald ellenfeleid stb stb.. extra features utolsó sor balról a második videó... asszem azt alapból meglehet nézni...
  • Looooser
    #7180
    pont kedvem támadt játszani :D 1. plussz élet után egy ből a 4 ediket maj a 2 odikat :D szerinted jól tolom? :D:D:D:D
  • szoli91
    #7179
    én is úgyszoktam
  • szoli91
    #7178
    jha tom
  • Looooser
    #7177
    elveszi a fegverét sőt ha jól tolja még a fejét is levágja és akkor nem érdekli hogy mennyi a hp-je azu ellennek...
  • szoli91
    #7176
    nézdd emg a kombó listet, asszem kétféle módon lehet ellopni a fegyverüket, egyik az amikor lenyomodot az E+C (nagyon gyorsan a C-ét), ezt csak akkor amikor még nem sárga, tehát ez egy fajta fojtogatás, na és ha már sárga az ellenfél elég csak annyit, hogy E+C
    Van egy másik, ez a SPACE+C+C, ezt is csak akkor használdd, amikor már az ellenség kellőképpen lesérült, mert hiába szúrja hasban nem tudja elvenni a fegyverét
  • Csirke 013
    #7175
    amúgy hogy lehet ellopni az ellenség fegyverét
    én eddig csak annnyit tudtam hogy ha meghalnak ott lesz a fegyverünk a holtestüknél melyik gomb az vagy mi?
  • Looooser
    #7174
    és most ahogy megnéztem a THEATRICAL TRAILER-jét a ww-nek rájöttem hogy emiatt a bemutató miatt szerettem bele a játékba...
    és az extra features ben van egy vidi ami a free from fightin systemet taglalja na bban van az alább írt szöveg :)
  • Looooser
    #7173
    általában grabbolom őket ellopom a fegyverüket és saját fegyverükkel ölöm meg őket vagy nem is tudom hogy melyik pop-és vidi volt az amelyik ilyet mondot hogy urald az ellenfeleid legyen fegyvered a világ stb... na én azokat használom ki :D:D:D
  • szoli91
    #7172
    ez kevés
  • Looooser
    #7171
    Ügyesen gyorsan frappánsan... asszem ennyi :D és a többiek?
  • szoli91
    #7170
    na, mondok egy témát, hogyan szoktatok harcolni a ww-ben, pl, sima katonák ellen, bossok, meg még mit tudomén:D
  • Looooser
    #7169
    de akkor mondjatok vmi témát... vagy kérdezzen vki vmit....
  • Looooser
    #7168
    jah lehhet.. kicsit perverzek vagytk mefg elfajzottak na jó én beszélek???
  • szoli91
    #7167
    nagyon LOL
  • armageddon666
    #7166
    lehet hogy álom volt de hát a kardja el lett lopva meg a tőr is :D szal ez sztem olyan álom volt hogy hercegünk bevágta felyét aztán ott képzelődve történt meg XD (viccc) na jolvan sztem hanyagoljuk ezt a témát :D ez is PoP meg WW de azért ;)
  • Looooser
    #7165
    a T2T 7 héttel a ww után van... igen rajta van az a piros de csak mint díszítő elem, azon felül teljesen más felszerelés. új mágnes öv stb. a herceg hányszor vissza tekerhette orgazmus közben XD.. és constan tin jól mondja már a w-végén is jó képet vág amikor Kaileena hát... tudjátok.. én is szeretném a egy olyan maca...
  • szoli91
    #7164
    nekem már ebből elegem van:D, és constantin, asszem a t2t a warrior within után két héttel kezdődik és nem hiszem, hogy odáig:D, én maradok a saját véleményemnél, és a sotos kekszhez anniyt fűznék hozzá, hogy az egy álom volt, nem megtörtént esemény, és aramageddon menjiben különböznek a ww-s és a t2t-és ruhájuk, mert asszem a hercegen még mindig rajta van az a piros izé a derekán. csirke küldöm a mentést.
  • constantin
    #7163
    Te jól vagy?Van fantáziád?Biztos hogy volt kefélés.Hajóban egymásnak esnek azt Babilonig dugnak.Nézd meg a Prince kielégült felyét a játék elején azt gondolkodj.
  • armageddon666
    #7162
    jah mi történt utána? hisz TTT már ugy kezdődik hogy más ruhályuk van XD
  • Csirke 013
    #7161
    szoli lécca a mentést küld el
    [email protected]
    a vízkardosat!
  • Looooser
    #7160
    jajj már kölök használd a fantáziád... szerinted utána mitörtént????
    mellesleg ha mindent ugyanúgy csinálsz akkor eljutsz oda...
  • szoli91
    #7159
    de nekem amikor a legvégén visszamentem a kertbe, akkor levolt zárva az ajtó, és a kekszhez annyi tennék hozzá, hogy rajtuk volt a ruha, és sztem ha rajtuk van akkor teljesen lehetetlen a keksz
  • Looooser
    #7158
    csak az a lényeg hogy jó időben jó helyen legyen és bejárható az egész map akár hányszor...
  • Looooser
    #7157
    és bocs nem tudtam csak írtad hogy meg van a mentés aztán azt hittem hogy vki küldött...
  • Looooser
    #7156
    miért ne? az oltar of bloodhoz is vissza juthat (ahol meghal shadee) csak elhúzza az oltárt és megvan... akerthez is bármikor....
  • Looooser
    #7155
    látstzik hogy szüz vagy mert nem tood (nem szivatásból) hogy ha olyan szevedélyes csókok és ölelgetések után egy párocska szeretkezni szokot mellesleg amikor Kaileena letérdelt amikor a Herceg először megcsókolja a vidiben biztos nem azért hajol le hogy a herceg cipőfűzőjét bekösse... ;)
  • szoli91
    #7154
    és sopi, szinte az összeshez visszatudsz menni. kivéve a végén a kertben az elsőhöz, meg ahol shahdeet megölted, ehhez a kettőhöz nem tudsz, meg ami a börtönben van. de ha ezt a hármat megszerezted, akkor elkell menni a mechanikus toronyba ahol aktiválni kellett, és kertbe is ahol megint aktiváltál, a központi termebe, a southern passagebe, van a fortress entrance-ben egy kis rács, megmég visszatudsz menni a könyvtárba
  • szoli91
    #7153
    nem kaptam mentést elmentem az egyik haveromhoz és ott megcsináltam a griffes dolgot, ő meg szépen kiírta nekem a mentést és ott hon jáccottam tovább. amúgy nem félek kimondani azt szót csak elég furcsa egy fórumon, de figyelj, ott tuti nem volt keksz, mert a hercegen és kaileenán rajta volt a ruhájuk, meg aztán az is fura, hogy kaileena hátulról:D ott csak szimplán ölelgették meg csókolgatták egymást

    És a fejlesztőkenk annyia a szernecséjük, hogy a vízkardos végét választották eredeti végnek, mert ha nem az lett volna, akkor biztos, hogy elégettem volna a lemezt, meg töröltem voln a gépről
  • Looooser
    #7152
    igen de ahogy megnézed nem kap senki semmilyen mentést
    asszem max szoli kapot egyet neki de neki kékhalála volt szal csit
  • sopi
    #7151
    nem azért deahogy megnézem ezeket a hozzászolásokat nem én vagyok az egyedüli aki mentést kér...akkor itt elég sok "csalo" van nemde?
  • Looooser
    #7150
    akkor moss szemet...
  • sopi
    #7149
    ok nem láttam :)
  • Looooser
    #7148
  • Looooser
    #7147
    #7120 számú hsz-emet olvasd mán vissza!!!!!!
  • sopi
    #7146
    na kapok mentést? vagy mondjátok azt hogy : nem. akkor legalább megnyugszok. :)
  • Looooser
    #7145
    mit? Hogy bazdmeg?
    nem azt!
    Bazdmeg kártmen!
    Nekem nebazdmegolj bazdmeg! <--- South Park 4 ever (ja és Kaileena;))
  • Looooser
    #7144
    szolikám csak nem félsz kimondani azt a bizonyos sz-betűs szót???
  • Looooser
    #7143
    sopi én reagáltam :)