10262
  • Broafka
    #7222
    soha nem használtam egyszer se időerőket, csak legelőször amikor kipróbáltam, de már akkor nem tetszett, tökre elrontja a játék hangulatát, pfúúúj
  • Looooser
    #7221
    De jó neked :P Nem toom én csak a poén kedvéért használok 1-2őt ha már tényleg szüség van rá.. pl menthetetlen a hejzet akkor betolok egy Vind of Fate.et vagy egy Ciklont osz utána osztás van :D:D:D
  • Broafka
    #7220
    nekem sikerült, azt lassítás nélkül megszereznem :)
    amúgy utálom használni az időerőket, használok visszapörgetést, meg lassítást ha mindenképpen kell, amúgy nem nagyon használom
  • Looooser
    #7219
    ott mindig időt lassítok és úgy nem nehéz :D úgy is wraith ként megyünk... szal a homok az folyton jön :D
  • szoli91
    #7218
    nekem első végigjáccásra két artwork láda hiányzik, de már az egyik megvan, az asszema könyvtárban van, de nem vettem fel, mert nem volt kedvem harmadjára a mentéseimet kiírni
  • armageddon666
    #7217
    én nem találtam meg az összes ládát XD azt nem néztem vjban... meg volt néhány hely ahol nehéz megszerezni a ládát... (pl mikor szakad le a padlo amin állunk és ott a láda...)
  • Looooser
    #7216
    én is magamtól jtszottam végig másodjára is és akkor megszerváltam az összes élet+-t és csak utána néztem végig játszást a ládák miatt
  • szoli91
    #7215
    ezt azért csináltam, mert akkor hallottam egy haveromtól, hogy ha összegyűjtöm az összeset, akkor ki jön az eredti vége, és meglett az eredmény, de amúgy zstem aki jáccott a sottal az biztos tudta higy van a játékban life upgrade
  • armageddon666
    #7214
    végülis énis végigvitem de az élettöltőket azokat végigjátszásnak köszönhetően találtam meg.
  • szoli91
    #7213
    én minen életbövelőt magamtól találtam meg elsőre
  • Broafka
    #7212
    én is végig vittem, köszönet magamnak :D
    na jó, nem egozom, de én nem köszönöm senkinek, én egyedül vittem végig
  • armageddon666
    #7211
    1 éve énis végigvittem köszönettel neki...
  • constantin
    #7210
    Végig vittem a princet úgy,hogy minden élettöltőt megszereztem.Köszönet szoli91-nek aki segített.
  • szoli91
    #7209
    tom kinek írtad, csak látom, hogy azt mondod hogy "szal végy fel msn-re... és küldöm is", én itt arra következtettem, hogy az életnövelőkről beszélsz, és nem olvastad el amit írtam:D
  • Looooser
    #7208
    de én doki11 nek írtam... :D:D:D
  • Looooser
    #7207
    de ha felső képre rkattintottál volna kidobott volna 1 oldalra ahol a végig játszásban le van írva az összes hely kiemelve!.... ÖNÁLLÓSÁGOT GYEREKEK! KIS ÖNÁLLÓSÁG GYAKORLÁS!!!! bocs a kiabálásért...
  • szoli91
    #7206
    de már leírtam hol vannak az életnövelők:D:D
  • Looooser
    #7205
    szal végy fel msn-re... és küldöm is
  • Looooser
    #7204
    szal végy fel msn-re... és küldöm is
  • constantin
    #7203
    Köszi szoli91.Sokat segítettél
  • Looooser
    #7202
    Hát dokikám nem ment el... tényleg csak egy kicsit nagy a fálj a küldéshez...
  • Looooser
    #7201
    megy az anyag (ebben a percben is küldi :))
  • doki11
    #7200
    csak kettöt találtam itt
  • doki11
    #7199
    nekem dvd-n van meg ([email protected])
  • szoli91
    #7198
    életnövelők:
    1. ott van ahol Shahdeet megölted és ahol van egy vérfolt a padlón ott azt az oltárt ellehet húzni, ott van mögötte az leső.
    2.ez ottvan ahol elsőnek megküdöttél madáremberrel[crow master](jelenben), és amikor ide visszamáész a múltban, akkor találsz egy kis rácsot+ egy kapcsolót valahol a lépcső alján, ezután lassítsd be az időt, fel a lépcsőn és gurulj be a rácson.
    3. Ezt a central hallban találod, csak akkor, amikor már Kaileena odatta a serpent swordot, a terem közepén elforgatod a kart, addig, amíg a homokóra terem felé vezető folyósó ajtaja és a kar közöztt nem keletkezik egy "híd". na majd valahol letudsz ugrálni a lent lévő ajtóhoz.
    4. Ez az óratorony activation roomjában van, ahol egy brute(gólem) dobál spike beastekkel(azokkal a robbanó szörnyekkel), amikor belépsz abba a teremebe, akkor mejél balra és ott lesz egy sérült fal, és csináldd úgy, hogy dobja oda a spike beasteket.
    5. Ez a kertben található, amikor elkell tekerni egy kart, hogy tovább tudjál menni és a másik pedig lecsukódik (ezt a helyet onnan lehet felismerni, ahol a háttérben látni egy hajót), berontasz a kertbe és ott, ahol véget ér a korlát, ott leesel mész tovább, bemész az ajtón.
    6.Ez is a kertben van, az aktiváló résznél, ott ahol felkell menni eltekerni egy kart, hogy follyon ki a víz (ezt majd egy video mutatni fogja), na van két hely ahol fellehet mászni az élettöltőhöz.
    7.Ezt a börtönben találod, ahol ki kellett nyírni a főbrute-ot, csak az emelti részén. ott van két bezúzható fal, az egyik mögött van egy ajtóm, a másik mögött pedig egy kapcsoló. Menj be a kapcsolóhoz, fuss a falra, időlassítás men ja másik bezúzott falhoz és irány az ajtó mögé.
    8. Ezt a könyvtrában találod, ahol ilyen körféle dolgokon kell egyensúlyozgatni, amikor eléred a másikat, akkor már látható egy "másik út", és odaugrálsz.
    9. UTOLSÓ!! Ezt a southern passageben találod, ahol Shahdeet üldözted és lecsukódott mögötte a kapu. Hogy kinnisd fel kellett mászni a legtetejére. újrta csináldd meg ugyanezt, csak amikor látsz egy rozoga rácsot, mögötte elhúzhtaó ládával, akkor azt kitöröd elhúzod, falonfutás ugrás, felfutsz a kapcsolóra, időlassítás be az ajtón
  • doki11
    #7197
    szólj ha elküldted
  • doki11
    #7196
    [email protected]
    dvd-n van
  • constantin
    #7195
    Valaki le tudná írni csak úgy nagyjából hogy hun vannak az élet feltöltők?
  • constantin
    #7194
    Halott embereketlátok.
  • szoli91
    #7193
    nincs magyarítás
  • boiy
    #7192
    Hali!

    Valaki nem tudná nekem megszerezni a Prince of Persia Warrior Within magyarosítását.Kérem aki tudna nekem segíteni küldje el mailben hogy honnan tudom leszedni.A címem:[email protected] Köszönöm
  • armageddon666
    #7191
    va negy mini-image a gamecopyworld-on. azt szedd le és mountold
  • Looooser
    #7190
    jah lehet rossz a cracked..
    dobj ide egy mailcímet és kűdöm a jót...
    és tutkó hogy a hármas cd-t raktad be mert én is szoktam ilyen bakit elkövetni hogy nem azt raktam be XD
  • doki11
    #7189
  • szoli91
    #7188
    tök mindegy hogy rakod fel, nekem fullon van felrakva és megy, akkor nem tom mi a problem, sztem rossz a cracked
  • doki11
    #7187
  • doki11
    #7186
    nem az baj hogy full-on raktam fel a gépre és ne minimunon?
  • doki11
    #7185
    2 újra raktam és már inditottam ujra
  • szoli91
    #7184
    sztem indítsd újra gépet vagy rakd újra megint az egész játékot
  • doki11
    #7183
    Please insert the Prince of Persia play disk.