10262
  • szoli91
    #7262
    remélem, de én nem vagyok jó fej?
  • armageddon666
    #7261
    mint már párszor. majd jön 1-2 újreg. aztán összeveszés. aztán flém. aztán mindenki vs ujreg. majd béke, utána kihalás. utána előről......... már volt párszor ilyen. (ronihun, szoli92 megmég 1-2 ember a kettő között meg szoli után s asszem...)
    bocs ronihun :D azota jófej vagy meg normális :D
  • szoli91
    #7260
    ez a fórum kezd kihalni
  • Broafka
    #7259
    E-vel megfogod majd irányba lököd őket, szal nyomod az irányt, most nem tudom hogy nyilakkal, vagy WASD-al, de asszem WASD-al
  • constantin
    #7258
    Valaki tudja esetleg hogyan kell az embereket kilőni.
  • Looooser
    #7257
    de akkor is go gumi szobába kölök... ez egyáltalán nem illik ide nem kell ide...
  • Csirke 013
    #7256
    Félre értés ne essék nem én vagyok ilyen hülye hogy ezt kitaláljam(vagy mégi?)
    nem az én művem ez
  • Looooser
    #7255
    Aham meg értelek... biztos te is így készültél...
    mellesleg asszem a gumi szobát pont ezekre találták ki...
  • szoli91
    #7254
    szerintem inkább dumáljunk WW-s dolgokról, nem az ilyen költészeti meg IQ-s dolgokról
  • armageddon666
    #7253
    IQ 00 (duplanulla)... -.-
    [viccel]
  • szoli91
    #7252
    tök jó, igazi költő lehetnél:D
  • armageddon666
    #7251
    IQ 0... -.-
  • Csirke 013
    #7250
    If you want another brother, go to bed and fuck your mother
  • szoli91
    #7249
    gondo.lom ott jársz amikor már meg van a maszk és éppen visszafelé tartasz a kertben. na, ott úgy tudsz átmenni, hogy a forgó előtt van egy kis falr rész, oda felfutsz és space és mér a túloldalon vagy
  • Csirke 013
    #7248
    esetleg vmi képet mert nem igazán tom hogy hol jársz
  • doki11
    #7247
    és a forgó henger nem mozdul csk 1 helyben van !!!!! help
  • doki11
    #7246
    help! elakadtam nem tok átmenni egy csapdán forgó penge keréken bár megkaptam a robbantás képességet de mit kezdjek vele? ezzel kéne felrobantani vagy mi ?
  • szoli91
    #7245
    menj a felide és menj a leaírások részlegbe, ott begtalálod
  • armageddon666
    #7244
    klikk fenn a bannerra...
  • PhantomII
    #7243
    Hol lehet a végigjátszást megtalálni?
  • Looooser
    #7242
    basszus rendszer vissza állítást kellet csinálnom :( és most elvesszett 3 újj ww-s metnés és 2 ttt-s és most áááááá van... de nem baj újra meg csinálom :)
  • Thufirhawat
    #7241
    Hallottam már mástól is, lehet, az volt a baj, hogy majdnem a platform másik oldalán voltam, amikor bekövetkezett, és mire odaértem, már nem volt elég időm, visszaugrott a kis piszok, mielőtt elfogyott volna a hp-ja.
  • szoli91
    #7240
    kpézeljétek meg van a kékhalál probléma!!! Feltettem egy új ati drivert és megy kékhalál nélkül, amúgy azért raktam fel mert a TTT legelején is bejött a kékhalál:D:D:D:D de már megy minden:D:D:D:D:D:
  • Looooser
    #7239
    nem toom én simán legyűrtem...
  • Thufirhawat
    #7238
    Dahaka leveréséhez én használtam a vihar szemét, amikor már a párkányon lógott. Anélkül nem tudom, milyen comboval lehet elég hamar leverni az életerejét, hogy ne ugorjon vissza.
  • Looooser
    #7237
    Te egyáltalán játszasz a játékkal???? mert nem úgy tűnik... és a bruteknél látvány harc + rodeó fívőőőőr :D:D:D: DIKLOL.... és a griffet végig lehet vinni idő erő nélkül... kéne csinálni egy jó kis Prince partit hogy lássuk ki hogyan játszik :)
  • Csirke 013
    #7236
    ha már vissza fele fejlődünk dedósba akkor ezt is el kell mondani
  • Csirke 013
    #7235
    de ezeket e képességeket külön majd meg kell szerezni majd ha vissza mégy az egyik idősíkból a másikba akkor szoktál kapni ilyeneket
  • Black Hawk
    #7234
    ha röviden nyomod lasítasz
    ha védekezés közben csak lenyomod akkor gyorsítasz
    ha védekelés nyomva tartod a rbetüt akkor robbant egy nagyott maga körül.
  • doki11
    #7233
    azzalnem vissz meek az idöben?
  • Black Hawk
    #7232
    r betű
  • doki11
    #7231
    PC-n hogyan kell lassítani ?
  • constantin
    #7230
    Én sem lassítottam.Majd megmutatom miért.Röhejes lessz készüljetek.
  • Broafka
    #7229
    ez szerintem tök álltalános, szerintem mindenki tudta, vagy csak mi vagyunk tökéletesek
    mondom, én a WW-ben szerintem egyszer sem használtam időlassítást, jah de egyszer, amikor az egyik időtöltőt kellett megszerezni, és csak lassítással értél be a kis kapun
  • armageddon666
    #7228
    én tudtam de mondom én mindig belassitottam az időt és igy még mielőtt értemnyult volna meghalt
  • szoli91
    #7227
    én tudtam, és sose használok időlassítást, és sérülés nélkül kinyírom őket, mert úgy több a kihívás, meg látványosabb is.
  • constantin
    #7226
    Azt ugy tudtátok hogy lehet az óriások hátán ide oda ugrálni hogy ne érjen el.
  • Broafka
    #7225
    nah igen, mondjuk a Griffnél ott tényleg használtam időerőt mert azt máshogy nem lehet kicsinálni :-/ (sajnos) :(
  • szoli91
    #7224
    én csak ritkán használtam idő erőket a lassítást azt sokszor, tudjátok a főellenségeknél kivéve a bruteoknál, én inkább sand wraithként használtam a legtöbbet, mert a homok az állandóan termelődik és nem kell sajnálni:D:D
  • Looooser
    #7223
    lehet elrontják de van amikor jól jön... hidd el...
    amikor pl hót ideg vagy és csak menni van kedved nem harcolni na akkor... mondjuk kiadhatnának egy kiegészítőt amiben nm kell harcolni csak akrobatikázni és kibaszottul hosszúúú...