10262
  • janickgers89
    #7302
    :D OHHHH! nyaktekerős mutatvány! :D Én végülis igazán nem figyeltem a bugokat a 10. kiakasztásnál sem.... :) Nagyon király játék!
  • Dzsiti999
    #7301
    Nekem a kedvenc bugom, az a Pofátlan Prince. Így neveztem el. Akkor van, amikor Sandwraithként mész, és eldobot a fejszét. Akkor a Herceg arca 90 fokkal el van fordulva, a helye ahol lennie kéne, az meg fekete :D
  • janickgers89
    #7300
    Wáááá! Durva lehetett! :D Hát akkor mind1! Kivégzem így őket, most speciel Spider sword-el! :D Azis jó!!! Nekem bug olyan volt a Two Thronesben hogy elrontottam a speed killt és az ellenfél beledobott a falba és leeestem a pálya aljára! A végén lepottyantam az ellenfél mögé! :DDD Durva mi?
  • szoli91
    #7299
    jha megolyan is van, amikor vennéd fel a waterswordot a játék végén jön kaileena kezében a karddal és odaadja neked és elkezdi magyaraázni hogyan tudod kinyitni a trónterem ajtaját:D (tornyok aktiválását), nekem nem volt, csak az egyik haver mesélte:D. Tudjátok ez az a jelenet, amikor a serpent swordot adná oda.
  • ffxi
    #7298
    Hoppá! Még egy búg. Azaz amikor Kájléna könyvtárán keresztül vissza megyunk a trónhoz van találkahely a brute és van amikor randink lesz vele és van amikor nem.
  • szoli91
    #7297
    de szerintem ezt csak a nagyon kukacoskodókat zavarja. Állítólag van egy olyan bug, hogy amikor a "normális" herceg lennél, akkor sandwraith vagy:D és pl, amikor mennél shahdeet kinyírni két sandwraithet látnál:D tod te vagy az egyik a másik pedig a másik:D De nekem még sose voltak bugok kivéve a kardost, de az nem számít
  • szoli91
    #7296
    ezt én is megnéztem, de csak akkor van amikor betöltöd azt a részt, de amikor bekerget és rögtön mész vissza akkor nem fogod ott alálni.
  • ffxi
    #7295
    Hatalmas búgot találtam a játékban. Amikor a jelenben vagy és karnyújtásnyira vagy ScorpionSword-höz, mert Dahakával fogocskázol megint. DE! Miután bekergetett az "időgépbe", elmegy és te visszamehetsz a Sword helyéhez. S ott van a kard, csak nemtod felvenni :)
  • szoli91
    #7294
    erre én is kíváncsi vagyok, régen próbálkoztam a felülírni néhány filét, akkor sem működött, meg megkérdeztem valakit hogy lehet-e azt mondta, hogy nem. Valószínű, hogy az a kép akkor készült amikor még a játék nagyon kezdetleges volt. Én meg láttam olyan képet hogy egy ellenség kezében volt egy eagle sword, meg a herceg kezében két eagle sword volt
  • ffxi
    #7293
    Cheat vagy trainer.
  • janickgers89
    #7292
    Pedig láttam képen hogy a prince egyik kezében az eagle sword a másikban a lion sword... .. és úgy osztotta a népet! Valahogy csak meg lehet csinálni! ...
  • szoli91
    #7291
    FFXI nincs zene ezer bocs, de azért megnézem, mert már nem tom mita nem jáccottam vele, Amúgy nekem is az eagle sword a kedvenc kardom
  • janickgers89
    #7290
    Nálam csak úgy néptelenedett el minden hogy már tocsogott a vér a lábam alatt a sok nyirbálástól..
  • constantin
    #7289
    Nálatok volt olyan hoyg minden ellenfél eltünt:
  • janickgers89
    #7288
    Hy! biztos nem lehet megcsinálni? Basszus, bezzeg az a kedvenc karodm! :S Na mind1! kÖFI
  • armageddon666
    #7287
    nem lehet megcsinálni.................. Ez egy ilyen TTTs work in progress szeru cucc...
  • janickgers89
    #7286
    Sziasztok! El tudnátok árulni azt jogy a WW-ben hogy lehet megoldani hogy végig az "Eagle Sword"-el kaszaboljak? Lehetséges mert láttam videóban és képen is! Lécci segíccstek! Köfi! :D
  • ffxi
    #7285
    Hmm, akkor érdekes.....
  • szoli91
    #7284
    nekem van zene
  • ffxi
    #7283
    Nálatok van zene, annál a brutnél, amelyik tüzeskutyákat dobál? Egész idő alatt kús volt nálam és ez idegesítő, külön ezért vissza is load-oztam, de semmi változás. Tök szar.
  • armageddon666
    #7282
    na WW az olyan (meg sot is) ami nekem is másolt... TTT meg SF ugyhogy eredeti... HL2 is eredeti.. HL is, IG2 is meg még van pár 1000Ftos játék is :D
  • Looooser
    #7281
    A szmájli az csak annyit jelent hogy dobjatok ki... szobából stb.. ez ilyen fórum és chat szöveg...
    ------
    Csirke... jó kérdés lehet hogy valami ultra gagyin másolt verziód van hogy mindig ilyen- és ehhez hasonló promlémáid vannak...
    Telepítsd újra ha ez fenn áll vedd meg vagy valaki másról másold le (ha nem másolt hanem eredeti akkor sorry és vmi hiba lehet a gépednek)
  • Csirke 013
    #7280
    csösztők!!
    mi kínja van már megint a wwnek???
    újra telepítettük a windószt és most kiírja a videokártya meg a tööbi mellé is hogy information not avaible
    mi csinájjak?
    telepítsem újra??
  • szoli91
    #7279
    én nem kértem
  • armageddon666
    #7278
    írtam valamit mert kérted :P
  • Looooser
    #7277
    jah... én a 3 közbe ww-ztem is :D

    Csak azért mert te kérted :D:D
  • szoli91
    #7276
    én most a harmadik résszel jáccok:D

    armageddon ki akarsz kickelni:D?
  • Looooser
    #7275
    szerbusztok... mivan elmegyek és kihal a szerver... ejnyebejnye nem játszunk a játékkal és nem írunk semmi érdekességet ... hát ilyet...
  • armageddon666
    #7274
    Voteban: szoli91 :P
  • szoli91
    #7273
    Valaki írjon már valamit!!! Mert nekem van egy sanda gyanúm, hogy ez a fórum már kihalt
  • Looooser
    #7272
    Nos mint a T2T forumban is írtam most OFF-olom magam 1-2 napra ne sírhjatok értem majd jövök pá
  • Looooser
    #7271
    figyu kontrolerrel még jobb az elrendezés... sőt egy ban van minden gomb...
  • szoli91
    #7270
    nem tom nekem a billentyűzet az tökéletes, meg legalább logikusan vannak elhelyezve a funkciógombok és nem kell a billentyűzet másik oldalára nyúlni.
  • constantin
    #7269
    Egy szóval sem mondtam hogy szar egérrel meg bill.-el az irányítás.Csak azt hogy gamepaddal más élményt nyújt és szerintem egy hangyányit jobb is.
  • Looooser
    #7268
    Én PS-en is játszottam vele sőt most is játszok... és tökéletes a kontroleller
  • armageddon666
    #7267
    na végre 1et ért velem vki :D mármint hogy nem nehéz billel!
  • szoli91
    #7266
    én nem próbáltam és nem akarom kipróbálni, mert szerintem az olyan, mintha nintendón(!!!) jáccanék. Meg hallottam, hogy ha gamepaddal jáccol, akkor az irányítás nehézkes, meg valmikor a herceg nem követi a gamepad mozgását. Ezt csak hallottam, úghogy marad a billentyűzet. Meg billentyűzettel nem is nehéz jáccani.
  • armageddon666
    #7265
    én is és sokkal... Szarab.... :D mondjuk ha fel-le-jobbra-balra (nem átlosan) mozgatom kart akkor sétál a prince... GÁÁÁÁÁZ...
  • constantin
    #7264
    Csá.Majd én teszek róla hogy ne haljon ki!!!Valaki próbálta már gamepaddal a játékot.Én igen és sokkal jobb mint billengyűvel meg egérrel.Teljesen más élményt ad.Próbáljátok ki.
  • armageddon666
    #7263
    :D erre nem válaszolnék. még tanulj! ;) amugy roni az haver azért mondom hogy jófej. mondjuk manapság vele sem beszélgetek...