10262
  • ffxi
    #7382
    Azt a számot, amikor Dahaka kerget honnét lehet leszedni?
  • Dzsiti999
    #7381
    Nemhinném... Használj egy ccleaner nevű progit a cookie törlésére...

    De ne offoljunk
  • szoli91
    #7380
    nyugi nem negatív értelemben, csak azért kérdezem, mert vannak olyan oldalak, ahonnan nem lehet törölni és regeltél utána állandóan jönnek a hírlevelek, ez csak egy példa volt, tudom, hogy ti nem küldtök:D, és tegyük fel, hogy törölsz, akkor a cookie-k eltűnnek?
    szerintem regelek, mert nagyon tetszik az oldal
  • Dzsiti999
    #7379
    Negatív, vagy pozitív értelemben? :) Gondolom negatív (már megszoktam).

    Tudlak törölni a DT-n. De ma mára lépek, másik helyen is kell fórumozni...
  • szoli91
    #7378
    jó, tudom, hogy amit most csinálok az chat
    dzsiti, ha a dahakateamen regisztrálok, akkor majd lehet rgisztrációt törölni? ezt csak úgy kíváncsiságból kérdezem
  • szoli91
    #7377
    dzsiti te óriási nagy segítség vagy
  • szoli91
    #7376
    IGENNNNNNNNNNNNNNNNN, a video hibás , mert megállllllllllllllll és kilép innen is
  • szoli91
    #7375
    köszi, lehet hogy regelek az oldaladon, de nem bizta:D
  • Dzsiti999
    #7374
    GeForce 6600Dzsiti :) [PCIE]

    Nah, nézzük csak:
    - a dahakateam.UW.hu-n van 5 mega szabad hely -> nem fér fel
    - a dahakateam.ATW.hu-t meg törölték, mert kevesen látogatták (az volt a tárhely)
    - az amaganyoshos.uw.hu-n van 10 mega hely a videoim miatt, de ha azokat is törölném akkor lenne max 55 mega
    - a dahakateamforum.fw.hu-n meg fájlimites 4 mega (asszem) lehet egy video, vagy törlik
    - más oldalam nincs

    bocs

    (Amúgy, meg úgy lehet megtudni, hogy tényleg a video hibás e, hogy kívülről megnézed Bink Video Player-el... asszem http://radgametools.com)
  • szoli91
    #7373
    és dzsiti a dahakteamre feltod nyomni a P3C_060.bik nevű video fájlt (úgysimán ahogy a játék mappájában van), mert nekem amikor megölöm a vizírt állandóan kilép, sztem hibás, tudom, hogy ez TTT-s dolog , de muszály leírni
    a fájlt megtalálod a
    \Prince of Persia T2T\Video\Cine\ mappában
    és légyszi hétfőre (2006.05.22-re) feltod rakni a dahakteamre? Nagyon fontos lenne, mert nagyon kíváncsi vagyok a végére és végig is szeretném vinni
  • szoli91
    #7372
    milyen videó karid van, mert nekem csak az az egy nem valami jó
  • Dzsiti999
    #7371
    Fraps. (Nálam asszem majdnem 13 percet ment egy (kb) 4,68 gigás fájlba.)

    Röviden: Kell hozzá egy erős gép, és nem fog szaggatni.

    Tömörítés: Rányomsz VitualDub-al (asszem az a progi neve) egy DivX kodeket, majd valami videoszerkesztővel kisebbre mented... Nem nagy cucc :D

    Jah, és még anno (kb 1-2 hónapja) készítettem egy TTT Speedrun-t, ami 68 giga lett (csak), de lenyomtam ezzel a technikával 1 gigára... ;)
  • szoli91
    #7370
    aha értem és te a videókat milyen progival csinálod? frapsal? mert láttam a dahak ellenes videódat, nagyon zsír:D
    én ma csináltam ww-ben egy kb 3 perces vidit aminek a mérete 2.13 GB GIGABYTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! és ráadásul rohadtul szaggat, te hogyan csinálod hogy ne szagasson és elég kicsi legyen a mérete?
  • Dzsiti999
    #7369
    Az All Wound Up-ot újították meg (vagy mit csináltak vele), és abból lett a Godsmack album ;)
  • Thufirhawat
    #7368
    Úgy-úgy :)
  • szoli91
    #7367
    pedig sok helyen úgy írják, hogy heavy metal, meg metal.
    Szerintem csak simán hard rock
  • szoli91
    #7366
    szerintem egyáltalán nem lightos, pont tökéletes
  • Csirke 013
    #7365
    ha így belegondolok tényleg kicsit lightos mert ezért kicsit durcább zenét hallgatok
  • szoli91
    #7364
    ezt hogy érted hogy langyos? túl lightos?
  • Thufirhawat
    #7363
    rengeteg fan-írás, teória, etc leledzik az interneten, lehet, hogy ezek valamelyikében találka ki egy kreatívabb játékos.
    Godsmack nekem egy kicsit langyos (félreértés ne essék, nem úgy langyos, mind George Michael, csak a többi zene mellett az, amit hallgatni szoktam -Graveworm, The Haunted, Agalloch, Brujeria, etc- ), de tagadhatatlan, hogy az I stand alone, a játék adott szakaszához nagyon is passzol.
  • szoli91
    #7362
    én All Wound Up albumról nem is hallottam, én godsmack, awake, faceless, the other side és a IV albumról hallottam de lehet hogy IV album az All Wound Up
  • Looooser
    #7361
    nem blöfföltem... olvastam vmilyen PoP-s cikkben, csak miattatok újra végig jáccottam a játékot éss végig olvasta - elemeztem a szövegeket ott nem mondják sehol de mondom vhol olvastam....
    Godsmack - All wound up, Faceless, Other side albumok meg vannak és mindegyik szám kur vajó...
  • szoli91
    #7360
    nekem az összes
  • Csirke 013
    #7359
    nekem K*rvára teccik a kedvencem az I Stand alone meg az I am fucking hate you
  • szoli91
    #7358
    akit érdekelnek princeofpersiás dolgok azok jöjjenek fel ide nagyon jó dolgok vannak rajta
  • szoli91
    #7357
    kinek tetszik a godsmack zenéje?
  • szoli91
    #7356
    biztos
  • ffxi
    #7355
    Blöfföltél Loooser?
  • szoli91
    #7354
    én se láttam/hallottam/olvastam róla hogy haragudnának e rá az istenek
  • armageddon666
    #7353
    de mond már meg hol van rola szo hogy haragosak kaileenara az istenek?! mert én sehol nem hallottam/láttam/olvastam eddig...
  • Looooser
    #7352
    De add pont azt amit mondasz.
    jah de nekem van egy toriám, amit a T2T fórumban elolvashatsz... :D
  • Thufirhawat
    #7351
    Csak istenek létezésére se ad konkrét jelet
    Bár, ha így belegondolok, ha sacrifical altar van (ahol ugye másodízben kerülünk szembe Shadeeval), akkor isteneknek is lenniük kell. Vagy legalábbis kultusznak, de ha a Dahaka is előkerült valahonnan, akkor más term.feletti hatalmasságok is lehetnek.
  • Looooser
    #7350
    Igen használja és ezért lesz úgy mond "gonosz" egy ideig mivel magasabb rendű mint egy ember és van képessége vmi természetes természet felettit irányítani... és mivel arra használja a képességéthogy magát mentse azaz öncélúan használja a képességét ezért lesznek rá az istenek haragosak ezt ő észre veszi és meg változik... és T2T-ben ő már csak a múltat meséli... 1épként ésre vettétek, hogy a WW az az egyetlen rész amit nem mesélnek és a "jelenben" játszódik? mert a SoT-ot maga a herceg meséli Farah-nak a WW-t nem mesélik, és a T2T-t pedig Kaileena meséli nekünk..
  • Thufirhawat
    #7349
    Csak azért mondtam, mert elég necces definiálni, hogy pontosan mi is a magasabb létsík :)

    Kaileena igenis játszik az idővel. Konkrét példája, hogy az idővonalon látta, hogy a Herceg fogja a végzetét okozni. És meg is próbált a sorsa elkerülésére játszani. Pl elküldte Shadee-t egy hajónyi katona oldalán, hogy végezzen a Herceggel, mielőtt az elérhetné a szigetet.
    Viszont arra utaló jeleket, hogy az úgymond istenek haragudnának rá, nem találtam. Dahaka barátunk is csak akkor kapja fel a vizet, mikor kedvenc vörös ruhás hölgyeményünket csellel rábírjuk, hogy használja a portált, így az idő homokja más pontra kerül az idővonalban.
  • Looooser
    #7348
    nm szívesen máskor is :)
  • ffxi
    #7347
    Így már nem olyan homályos a story :) Kösz!
  • Looooser
    #7346
    mert az istenek így is haragudnak rá vmi ért... valahol mondják a ww-ben asszem
  • ffxi
    #7345
    Nem vágom, ha Kájléna az időkirálynője, akkor mért nem tudott "jáccani" vele, hogy elkerülje sorsát?
  • Looooser
    #7344
    hát nem toom szerintem... mindegy
  • Thufirhawat
    #7343
    Maradjunk annyiban, hogy más síkra.