10262
  • Caleb OoOff
    #7422
    hé! küldjétek már el azt a mentést ahol a víz kard már a princnél van
    erre a címre: [email protected]

    KÖSZ!
  • Csirke 013
    #7421
    hát a videókat teljesen átcsináltam szal a wwben vannak a ttt videói
    meg vmit elbasztam a rendes prince nekem most a ttts Prince
    a SandWraith meg a darkPrince
    a dark princnél nem lehet használnmi a láncot...
    Nincsen speedkill:(
  • Looooser
    #7420
    na ez engem is érdekel mesélj csak....
  • Broafka
    #7419
    jah, meg hogy miket, és mi lett a végeredmény :)
  • szoli91
    #7418
    írdd le milyen please!!!!!!!!!!!!!!
  • Csirke 013
    #7417
    :D
    úgy jáccok most a wwvel hogy a tttből pár filet átmásoltam a ww mappájába nekem így naon teciik:D
  • Looooser
    #7416
    Viszont azt a freefromfighting systemes vidiket megkéne csinuzni...
  • Looooser
    #7415
    uhhh... TIK te se vagy egyszerű játékos...
  • szoli91
    #7414
    ez komoly? nem is tudtam, hogy dahakánál lehet védekezni :D
  • Looooser
    #7413
    igen lehet... tood jobb egér gomb mivel a vízkard vannállad automatikusan hárít mint ha rendes ellen harcolnán és mivel a dahaka nem szereti a vizet elviszi a csápját..
  • szoli91
    #7412
    lehet védekezni :O ?
  • Looooser
    #7411
    Hard on nekem elég volt egy lassítás és megöltem... amíg nem löki le addig naon sok végekezést javaslaok...
  • szoli91
    #7410
    használdd a ravages of time-ot vagy lassíts, szedegesd fel a homokgömböket ha kevés van. majd lesz olyan, hogy kaileena lefogja dahakát lökni szélra és ott fog kapaszkodni, na itt nyomj be egy csomó RoT-ot, és ha ügye vagy akkor az előtt fog meghalni, mielőtt felugrana. ravages of time : HOLD RIGHT CLICK + TAP R
  • ffxi
    #7409
    Víkard nélkül nem harcolhatnék vele, Jobb tanács kéne.
  • koschwarz
    #7408
    SPOILER


    vízkarddal, ügyesen
  • ffxi
    #7407
    HELP! Hogy kell kinyírni Dahakát?
  • Looooser
    #7406
    viszont hátránya is van a heg ott marad, mivel a kozmetikai is ugyan olan tetkó szaval úgyanúgy bele "vésik" a bőrbe szóval lesz hege(mónia)
    Bocs a beszólásért
  • Looooser
    #7405
    najó nyaljatok be csonting... :D
    én is azon gondolkozom amin te Broafka.. csak eztet tenni fel...
  • armageddon666
    #7404
    De fasza tetkó
    [vicces kedvében van]
  • ffxi
    #7403
    Itt vok az alternatív befejezéssnél és nemtom kinyírni Kájlénát
  • Broafka
    #7402
    he Loooser, jó a tetkód :P:P:P
    amúgy meg HENNNAAAA
    de azért jó a tetkód :PP
    én amúgy valami sárkány féleséget akarok majd később, amikor kicsit idősebb leszek, egy olyan kozmetikai tetoválással, ami annyit jelent hogy 5 éven belül lekopik, és 5 év alatt simán megunod :)
    szal szerintem az zsír
  • Looooser
    #7401
    DE EZ NEM TETKÓ SZOLI AZ ISTENIT!!! EZ CSAK AEGY HENNA!!!!!
    millka sorry a kiabálásért
  • szoli91
    #7400
    gondoltam hogy a herceg karján van ez a tetkó Nem vagyok hülye
  • Looooser
    #7399
    és tök büszke vok
  • Looooser
    #7398
    igen ez az én karom és nem tethó hanem ugyan az mint a hercegé csak barnával és nem feketével azaz henna
  • szoli91
    #7397
    ez a te karod? zsír a tetkód
  • Looooser
    #7396
    ja igen :D volt szombaton Fóti napok... voltak hennások :D:D:D:D itt az eredmén (1024/768)
  • szoli91
    #7395
    LOL, jó nem tudtam márt rájuk írni, akkor azt mondom hogy LOLszámok
  • Looooser
    #7394
    nem hüleségek... én szeretem azokat is ...
  • szoli91
    #7393
    jó tudom, én még a jouneyt sem sorolnám oda,de 90% hard rock, igaz vannak benne ilyen hülyeségek, mint a journey:D
  • Looooser
    #7392
    Hát nem toom én a Voodoo-t és Spiralt nem sorolnám ezekhez a kategótiákhoz..
  • szoli91
    #7391
    aha, biztos szerintem a godsmack nagyon jó, nem tom honnan veszitek, hogy lightos, mert szinte mindenhol a hard rock kategóriába van sorolva (valahol meg metal meg heavy metal:D ami sztem nem az) szerintem akkor ti nagyon heavy metalt hallgattok
  • Looooser
    #7390
    de a maxikat is nézd...
    mellesleg asszem a DT oldalán és a Zanzharán is fennt van szöveg nélkül az I Stand Alone és a Straight Out Of Line is... Mellesleg a Klippje is kurva jó az I stand Alone-nak mármint az eredeti a skorpió királyos nézzétek megg szerintem pont össze illik a PoP-világgal ott is szabják stbk... szal lol :D
  • szoli91
    #7389
    a godsmack- faceless albumán megtalálod, én Ingyen letölthető legális letöltést nem tok csak pénzért
  • szoli91
    #7388
    nem 8 album van, hanem 5, ha a changest beleszmáljuk, mert az válogatás lemez (DVD):
    Volt eredetileg az All Wound Up ebből lett a Godsmack album: tehát 2
    Awake -II-
    Faceless -II-
    The Other Side -II-
    IV -II-

    + Changes (válogatás, szal ez nem olyan album)
    Akkor az all wound up és godsmack ugyanaz tehát 6
    album
  • ffxi
    #7387
    Nem, nem! Tévedtem, azt a számot, amlyeikben ének is van és meglehet nézni a videók között. Tök vagyányan van össze vágva az a videó és ment a szám. Olyan Metallica-s volt. Na, az kell nekem.
  • Dzsiti999
    #7386
    Az I Stand Alone és a dahakafutás zene ugyanaz. Nekem csak a szöveges van meg. Ugye a dahakafutásban szöveg nélkül megy... Mindegy.

    Áj Sztend Ölón
  • Looooser
    #7385
    Godsmack szövegek innen megnézheted kb hány album van ,de segítek 8... igen nekem is kicsit gyengus a sok Bullet For My valentine, korn és Aiden után... És az All Wound Up egy válogatás lemez... BitComet még a nem túl törvényes megoldás...
    ----
    És szoli most még én sem took segíteni, mert az én oldalam is csak készülőben van...
  • szoli91
    #7384
    vagy az i stand alone-ra gondolsz? azt asszem torrenttel letod szedni, de a dahakateamen az száz hogy fent van
  • szoli91
    #7383
    vagy a dahakteamről vagy innen. rámész a letöltésekre-->zene-->ráklikkelsz a ww-re és ott válogathatsz