10262
  • Looooser
    #7462
    Én ilyenekben benne vagyok csak az a gond hogy egy hónapja töröltem ezeket a vidiket mobilomból... :S szal majd csinizek új vidiket... addig majd rakok be pop utánzásos képeket...
  • szoli91
    #7461
    jha, azt szívesen vállalom, de inkőább majd később
  • Csirke 013
    #7460
    én nem piff puff dirr durros hercolós ,elugrós,pörgős,forgós,Chuck Norriszos jelenetre gondoltam
    hanem pl.:egy szerencsétlen 2 lépéses falon futás vagyfalról elugrás vagy mittudom én
    Jelentkezőket jutalomban részesítem
  • szoli91
    #7459
    szerintem te nem vízkarddal fogod hátba szúrni, hanem egy vízágyúval, hogy pontosítsunk és képzeldd el, hogy nem akarok mégegyszer gipszes végtagokkal mászkálni
  • Csirke 013
    #7458
    ennyire beszariak vagytok na??
    majd ha jön dahaka oszt megöl visszapörgetem az időt oszt hátba szúrom a Watersworddal
    na gyerünk van itt vki olyan aki nem Félős:D?
    Nem hiszem hogy van rajtam kívül:D
  • armageddon666
    #7457
    ha meg én csinálnék princes dolgokat asszem elszivna a Dahaka XD
  • szoli91
    #7456
    én nem csinálnék prince-es dolgokat, mert annak a vége biztos végtagcsinttörés lenne
  • armageddon666
    #7455
    én már a rólam készült fényképeket is cenzurázom nemhogy hülyét csináljak magambol XD amugy összeszarnátok magatok a 170cm-emtől! (meg a 38,5 kilómtól :P) XDXDXD
  • Csirke 013
    #7454
    ez most nem tom hogy jön ide de én meg a haverom vagyunk a 2 legpopmániásabb kölök a világon ha ketten összekerülünk annak csak pop a vége
    csináljunk egy játékot ezen a fórumon hogy aki még ennyire pop mániás rakjon fel a netre a képet vagy aká videót hogy (akarja) utánozni a Princet
    ok?
    elégbaromság de....:)
  • blur55
    #7453
    jó volt a ww nagyon. de ebben a videóban olyan szövegek is elhangzottak, amik a játékban nem voltak benne... azért tudom, mert most toltam végig. már megint :)

    honnan vannak azok a szövegek?
  • szoli91
    #7452
    sztem a TTT trailere a legjobb. a SoT- az benne van a WW-ben csak nem lehet külsőben megnézni. a WW pedig megvan. De nem tudjátok hogyan lehet leszedni őket, emrt regelni nem akarok
  • armageddon666
    #7451
    Azt is megakartam kérdezni hogy a TTT Tt alatt milyen zene szol csak nem akartam 1más után 3 hszt irni :D
  • Broafka
    #7450
    ezek közül mindegyiket láttam, csak a WW-set nem, az se rossz, de a leg filmesebb az a Sands of Time!
    a TTT is nagyon zsír, főleg az a zene ami alatta megy, megvan nekem is, kicsit szebb minőségben, mármint a videó, de az a zene az nagyon zsír! amikor megtámadják a hajóját
  • Broafka
    #7449
    ez egyébként benne van a WW videói között, nem?
  • armageddon666
    #7448
    Prince of Persia: The Sands of Time Theatrical trailer
    Prince of Persia: Warrior Within Theatrical trailer
    Prince of Persia: The Two Thrones Theatrical trailer

    Érdemes megnézni őket ;)
  • armageddon666
    #7447
    PoP-SoT Theatrical trailer
    Pls vki mondja meg milyen zene megy alatta! (CoD3 trailer alatt is ez meg. (letölthető CS2HU-ról))
  • szoli91
    #7446
    szerintem a filmből nem lesz semmi, mert vagy 3 év rajta ülnek
  • Looooser
    #7445
    Mi azért reménykedünk...
  • blur55
    #7444
    megint felraktam a ww-t, nem kellett volna mert kedden vizsgázom, és nem tanulok megint semmit sem...

    egyébként sok videót lehet látni ezekről a falonfutásokról, esésekról, kiváncsi vagyok ha tényleg lesz pop film, raknak-e belőlük be párat, mert ugye ugy lenne "igazi" - bár nem fűzök a filmhez nagy reményeket
  • Looooser
    #7443
    Oksa értem
  • Csirke 013
    #7442
    hát ez már nem a tvben volt hanem a netről töltöttem le vmi videót és
    ott az volt hogy egy falon futárban egy lépés az egy animáció rész
  • Looooser
    #7441
    hát ezt =| nem de ha végig gondolom van annyi... a különféle ugrálások falfutások csapások lépések gurolások a ww-ben a gondolm + a free from figting system és a ttt ben + az SK...
  • armageddon666
    #7440
    Láttam én is :D
  • Csirke 013
    #7439
    Ki szokta küzölletek nézne a Discovery Channelt??
    van egy olyan műsor hogy How it's Made?(Hogyan csinálják?)
    ma a radiátor meg még pár tárgy és főfogásnak a videójátékok voltak benne
    és a Prince OF persia The sands of time készitését mutatták!!!
    amúgy tudtátok hogy a sotban a hercegnek összesen 520 különféle animációja van??
    a wwben ez már 640re emelkedett
    a tttben pedig 780!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • szoli91
    #7438
    hát, jha. megnyugtatok mindenkit, hogy nem lehet kicserélni a kardokat a játékban. Ugyanis töröltem a teljes MAINS mappát (persze csináltam róla biztonsági másolatot), és akkor is ott volt a kard a hátán (sajnos)
  • armageddon666
    #7437
    Nah! ok.. azt kihagytam... de nem pl.. Csak Víz meg Scopion Sword. Ez a 2 tud falat átzuzni.
  • szoli91
    #7436
    de meglehet, pl vízkard
  • Csirke 013
    #7435
    Csősztök !visszatértem azért nem írtam mert vettünk gitárt és egész nap azon zúzok,meg hát szal a ww is állat is egésznap ezt a 2 dolgot nyomom
    Szal én úgy csináltam hogy először minden videót átmásoltam tttből a wwbe
    de nem a video mappát ha nem eggyenként a fileket
    és még volt egy fájl és annak az átmásolása tette lehetővé hogy mennyek a dark princel a wwben de sajna annak már nem tom a nevét tán a tttben pop3data a neve

    Ui.:ne másoljátok át a audio(zene) fájlokat mert az nem jó a wwbe
  • armageddon666
    #7434
    A lézerkard a legjobb!!! Scorpion Sworddel egyutt :D (mondjuk mással nem is lehet megszerezni...) bármivel csapok 1 utéstől meghal az ellenfél...
  • szoli91
    #7433
    meg még annyit, hogy a fénykard az egy sz...r Mert azzal életveszélyes a harc, ugyanis, amikor vágsz vele, akkor csökken az életed, főleg sand wraithszel a legéletveszélyesebb, szerintem a legjobb titkos fegyver raymen kesztyűje
  • szoli91
    #7432
    én egyszer próbáltam a főkardok fájlait felülírni de nem sikerült. letudod írni pontosan hogy kell? PLEASE!!!!!Mert én eagle sworddal akarok jáccani
  • Looooser
    #7431
    azt úgy tudja hogy ugyan azokat az adatokat átírja mindegyikbe... csak akkor nem lessz mega faltörő képessége... nézzük mi van még... a igen át írhtnád az összes másodlagos fegyvert a plazma kardra :D érdekesebb lenne a játék :)
  • szoli91
    #7430
    ez is kihalófélben van?
  • Caleb OoOff
    #7429
    És hogy csináltad azt hogy kicserélted a Prince text-jét a Dark Princére?
    Melyik fájlt írtad felül melyikkel?
  • koosadam
    #7428
    Azokat sehogysem lehet már csomó mindenki próbálta megnézni őket... :/
  • szoli91
    #7427
    Nem tudja valaki, hogy a WW videóit hogyan kell megnézni? mert binkplayerrel nem megy
  • szoli91
    #7426
    onnan tudnád, hogy kicserélted a herceget a sand wraith-t és dark prince-t. de azért leírhatnád hogy csinálod ;)
  • Csirke 013
    #7425
    hát akkor azt
    nemtom mivan de így nekem naon fasza a ww:D
    szoli honnan tudnám?:D
  • Broafka
    #7424
    mondjuk ez evidens szerintem hogy nincsen speedkill, meg nincsen lánc, nem programot írtál!
    hanem csak textúrát cseréltél szerintem
  • szoli91
    #7423
    figyu, akkor te megtudod csinálni, hogy örökké egy kardot használhass a ww-ben (pl eagle sword), tod soha nem kapsz újat vagy mindig ugyanazt. Please mondd el hogy kell!!!!!!!!!!!!!!!!!