10262
  • Dzsiti999
    #7502
    Nem vagyok discos, mint egyesek. De nem jött össze... Muhaha... :D
  • Broafka
    #7501
    ajh, rég voltam bent...
    ajh, nem is leszek bent sokáig :-/
    VIDEÓ, VIDEÓ, VIDEÓ, mint a hülye gyerek, nem hiszem eeeeeel! pedig hiheted, itt aaaaaaa: VIDEÓÓÓÓÓÓÓÓÓ
    szánalmasű
    senkit sem érdekel
    ez a tipikus olyan ember aki imádja ha nézik, nem bír meglenni anélkül hogy valaki ne lássa milyen master!
    GT javaslom hogy menj el egy kocsmába, vagy egy discoba és szerezz magadnak egy csajt, talán kevésbbé leszel ilyen kocka :-/
    részvétem...
  • Thufirhawat
    #7500
    Azért azt vettétek, hogy az RoT rohadást is jelent? :D
    Egyébként még mindig a kedvenc "filmjeim" közé tartozik a katakombákbeli videó. Kicsit úgy hat, mint pl a towering Inferno. Vagy az Omen. Vagy úgy általában... amikor még tudtak ilyeneket csinálni
  • Looooser
    #7499
    RoT, RoT, RoT, RoT, RoT, RoT, RoT, RoT, RoT, RoT, RoT, RoT, RoT, RoT, RoT, RoT, RoT, RoT, RoT, RoT, RoT, RoT, RoT, RoT, RoT, RoT, RoT, RoT, RoT, RoT,
    -Az idő sötét oldala-
  • Realtibi
    #7498
    jolvan ezt csak feltettem
    amugy nem vok kezdö
    vagy 6x vittem végig ebböl 2x hardon ugy hogy nem a 2. befejezést csináltam
    majd 7. re hardon meg a második befejezés lesz
  • armageddon666
    #7497
    Nooooooooooooooooooooo!!!!!!!
  • Dzsiti999
    #7496
    Nem tudsz megtéríteni... Én maradok Lájt szájder.. Muhahahaha :D
  • armageddon666
    #7495
    Te meg ne érts 1t GTvel! térj át a sötét oldalra! hagyd el RoT-t és csatlakozz a sima időlassításhoz!
  • szoli91
    #7494
    Én veled értek egyet Dzsiti ;) Én az időlassítással alig mentem valamire, szal az nagyon gyenge. Meg láttam azt a videót és nagyon király volt;)
  • armageddon666
    #7493
    nemtom. nekem azzal nem nagyon ment...
  • Dzsiti999
    #7492
    Ja... Még anno Easyn meg Normalon időlassítással csapkodtam. Aztán egyszer a haverom mondta, hogy jobb a Ravages of Time... Hát, szerintem jobb is :D (Amúgy azért videozok, mert még valaki nem hiszi el ;))
  • armageddon666
    #7491
    menj má' a videlyóiddal! amugy a 2 lassitás olyan hogy nem tud felugrani. [only Easyn gamel]
  • Dzsiti999
    #7490
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Őőőő... Én meg hardon levertem Ravages-el, és nem tudott felugrani. Erre mit mondtok? :D (Van róla videom, ha kell, adok ;))



    A Ravages of Time sokkal jobb a Dahaka ellen...
  • armageddon666
    #7489
    én meg 2 lassitással (ami 2 homok a rot pedig asszme legalább 3 homok) levettem Dahaka életének több mint felét... szal erről ennyit.
  • szoli91
    #7488
    érdekes, nekem pedig annyit lesebzett. nekem kb egy ravages of time levette dahaka életének a negyedét
  • armageddon666
    #7487
    probáltma... spykernek van igaza. boccs
  • szoli91
    #7486
    én amikor azt mondtam hogy ravages of time, akkor az tapasztalatból volt, Dahakánál igenis sokat sebez, ha nem hiszed el, akkor próbáld ki. És Dahakánál az időlassítás a rossz választás.
  • koosadam
    #7485
    Neeem a Ravage of Time xar csak akkor jó ha sok kis ellenség van vagy oylan "csajok". Nagyon nagyon kicsiket sebzel úgy.
    Ha rám hallgatsz Realtibi én azt javaslom, hogy mikor Kaileena lelöki akkor rögtön időlassítás (még akkor is mikor futsz és lehetőleg addig NE használj homokot) és utána az összes homokkal áljál rá úgy hogy a normál időbe mé véletlenül se kerüljetek soha. Így szinte 100%-ban megölöd.
    Azelőtt meg (a körbe körbe futás se rossz dolog :D) kerülj el mindent és mikor a te nézetedből jobbról balra suhint a csápjával akkor gurulj neked jobbra. Csak arra figyelj, hogy mindig elugrál előled és ha távol kerül, akkor mindig a földbe küldi a csápjait ameddig oda nem érsz...
  • szoli91
    #7484
    dahaakát ravages of time-mal lehet a legjobban szétszedni (JOBB KILL+EGYSZER R), na és ha szükséged van homokra nyugodtan menjél távol tőle, amikoréppen a földből nyomja ki a csápját, akkor fussál egyhelyben körbe és sose nem fog eltalálni;) (tapasztalat), ezt nekem egy másik gyerek tanácsolta a dahakateam fórumán és ténysleg bejött ;), és ha a kapaszkodás után felugrik, akkor rád akar ugrani akkor gurulj el és amikor megint csápol fussál egy helyben körbekörbe;)
  • wantonly
    #7483
    Én rögtön odaszaladtam és kaszaboltam, folyamatos időlassítással, közben egyszer távolabb mentem feltöltöttem magam homokkal, majd vissza. Ha igy csinálod szinte meg sem tud sebezni. Ha pedig leesik az aréna szélére, ott szintén az időlassítással könnyedén ki lehet végezni.
  • Looooser
    #7482
    ha nagyon kezdő vagy akkor az időlassítást javaslom...
    amúgy meg sose menj távol dahakátol!!!!! mert ha Kaileena lelöki az aréna szélére barmold szét a fejét... ha egy k8icsit bele tartozol a haladó csapatba mint ahogy én is akkor ATTAKOLD MINT ATTTOM
  • Realtibi
    #7481
    bakker én dahakát nemtudtam megölni igaz csak 1x probaltam

    valami trükk nincs??
  • wantonly
    #7480
    Igy van ez, ha az ember belemelegszik, nem is nézi az órát. :D

    Azóta sikerült végigvinnem, a végén nem is volt olyan nehéz legyőzni Dahaka-t. Bár elsőre elbénáztam, de második nekifutásra már könnyen ment.

    Ez ez egész játék egyébként nagyon-nagyon jó volt, lassan neki is állok a folytatásnak. :)
  • koosadam
    #7479
    02:29-kor nem csodálom :DD
  • szoli91
    #7478
    akkor ügyes vagy, remélem tudod hol van :D
  • wantonly
    #7477
    Köszi szépen a segítséget, közben már magamtól is rájöttem, úgylátszik túl kómás voltam már éjjel a gondolkodáshoz. :)

    Az életerősítőket már majdnem mind megszereztem (már csak az utolsó hiányzik).
  • szoli91
    #7476
    és szerezd me az összes élettöltőt, ha nem találtad meg akkor leírom, hogy hol találod őket ;)
  • koosadam
    #7475
    Amikor rajta állsz a kövön felfelé futsz a falon és mikr elérte a "csúcspontot" akkor ugrasz és utána még egyet így odakerülsz a széléhez
  • wantonly
    #7474
    Hello!

    Én még csak most viszem végig a játékot, de elakadtam segítség kellene..

    "Megjelenik a Dahaka, és bedob minket az ajtón. De nem tud lejönni, mert vízben vagyunk. Menjünk tovább, és
    egy ismerős helyen találjuk magunkat. Felfele kell menni, ahol a Herceg elbújt a Dahakától a játék elején. Ott
    menjünk fel, és ugorjunk a múltba."

    Ezt írja a végigjátszásban, de én ott nem tudok felmenni akárhogy próbálom!
    Van ott egy kő darab arról próbálok feljutni, egy darabig megy a falon, aztán elugrik nem kapaszkodik fel..

    Mit csinálok rosszul? :(


  • Csirke 013
    #7473
    így szoktak ki halni a fórumok hogy amikor jönne egy jó téma senkinek se jut eszébe semmi és.....
    ezzel a topiccal is ez történt:(
  • Looooser
    #7472
    na jó csak vicceltem a hajam azért növesztem hogy látványosabb legyen a head banging a koncerteken.. a zöldes berna kesztyű a mázli kesztyűm ez meg most csak a hepp ért készült
  • szoli91
    #7471
    én nem vagyok az, csak fan, tetszik és kész, ennyi
  • Broafka
    #7470
    ajhh, fanatizmus? őrület? függőség? ÁÁÁÁ, vigyázz, támad!!! ÁÁÁÁ, az őrület beborítja az agyát!
    Vége van, nincs menekvés, ÁÁÁÁ

    Úristen, én azért ennyire nem vagyok függő, vagy igen? :-/
  • Looooser
    #7469
    jah a tökéletes PoP-s külsőre megyek csak a szakállam nem akródzik nőni :S
  • Csirke 013
    #7468
    szoli neked a ttt az kisjutalom??
    akkor én meg Teréz anya vok tudod:)?
    én olyan mittoménre gondoltam amit majd megtucc hogy mi lesz ha csinálsz képeket:P
  • szoli91
    #7467
    Jha a és Looooser, tisztára úgy nézel ki, mint a SoT-os Prince, láccik, hogy teljesen rákattantál
  • szoli91
    #7466
    nmekem tudod milyen jutalom kellene? a TTT eredetiben ha megveszed nekem (amit nagyon kétlek), akkor csinálok egész elképesztőket ;)(de azért nem olyanokat)
  • Looooser
    #7465
    mint msn-en írtam nekem nem kell jutalom én partiarc vok aki mindig kapható baromságokra
  • Csirke 013
    #7464
    Good job
    és amit a jutalomról mondtam ne számíccsatok egy nagy valamire
    csak egy kisebb vmire ami kötődik valahogy a princehez
    és csak akkor kapjátok meg ha leírjátok a címetek!
    (postán küldöm)
  • Looooser
    #7463
    Hát itt van 1-2 kép csak az a gond hogy kicsit homályok lettek...