10262
  • Broafka
    #7542
    hmm
    hallod, akkor te ritka egy lusta és szemét alak vagy!
    mennyit könyörögtem neked csezd meg, még dogák előtt is, csesztél segíteni
    ne mutatkozzál be ISTEN, mert még a végén leváglak :)
    isten, mi? :P
    ahogy az egyik "haverom" mondaná: "Isten nem létezik! Csak én!"
  • Looooser
    #7541
    AZ EGYMÁST VALÓ BASZTATÁTS TE menj és aztán go a gép elé és mer ha nem lesz!!!!! mert én isten vagyok!!!!!!!
  • szoli91
    #7540
    milyen játékot?
  • Looooser
    #7539
    mé veszed el a játékunk? :P
  • szoli91
    #7538
    térjünk már át a WW-re mert ez már unalamas
  • Broafka
    #7537
    egy szót se szóltam :)
  • Looooser
    #7536
    XD van benne valami de legalább újra fellendült...
    -----
    És brofi ne kötekedj :D mert ezek réglerágott csontok!!!! :D
  • szoli91
    #7535
    az már régen volt, akkor amikor újreg voltam mostanmában nem szoktam segítséget kérni. Eddig annyi volt szerintem, hogy a WW kékhalál (rájöttem az orvoslására), meg még annyi volt, hogy hibás volt a TTT utolsó előtti videója és kértem hogy linkeljék át (de már az is megvan)
  • armageddon666
    #7534
    ponttosan :D sztem ti összebeszéltetek és hogy fellenditsétek a topicot bejöttete egymásnak ugrani XD
    Black Hawk: már vártam mikor mondja ezt valaki XD
  • Black Hawk
    #7533
    LoL
    Bagoly mondja.
  • Broafka
    #7532
    tök jó, 1 hülye 100-at csinál, most már egyikünk se ír a topikba, de ti még mindig ezen rágódtok :D
    végülis, nézzük a jó oldalát, legalább megy a topik :P
  • szoli91
    #7531
    engem általában az szokott idegesíteni aki minden adandó alkalommal segítséget kér .
  • Looooser
    #7530
    XD
  • Looooser
    #7529
    igen engem mindenki hülyesége!!!!!!
  • koosadam
    #7528
    Pl Dzsiti azt nem szereti, ha valaki WAREZ-ol lehet, hogy Broafka meg a kockákat nem szereti :P Nem vagyunk egyformák mindenkit más irritál...
  • Black Hawk
    #7527
    *Benéz*
    *Visszaolvas*
    *Kiröhögi a két srácot*
    Na ez a vita is szánalmas volt csak azt nem értem minek kell fikázni valakit aki szeret gépezni.
  • szoli91
    #7526
    és pontosan hol lenne a fórumtali? Mert ha Pesten, akkor rám ne számítsatokMert az túl messze van és nem engednének el vonatozni egyedül.
  • koosadam
    #7525
    Nah Spyker bácsi megjött hittérítőnek ez a beszéd :D Ilyenkor baromi büszke vagyok magamra :)))
  • Looooser
    #7524
    Én ott leszek :D
    És arma ne félj... már utálnak :D:D:D
  • armageddon666
    #7523
    Fórumtali: 2007.02.31. :DD jöjjön el mindenki aki tud XD

    meggyőztél Spyker... nem szólok többet bele... nem akarom hogy utáljanak. panaszkodni meg nyugodtan :D max amig irnak pl. MSNen addig elmegyek gamelni azt néha Winkey és aham. 1t értek. igazad van. XD
  • Looooser
    #7522
    gyerekek... végigolvastam ezt a veszekedést full PRO és KONTRA :S asszem nem kéne fórum talit szervezni mert ha Brofi és GT jönnének ott egy igazi élet-halál csatát látnánk... Light vs Dark, White vs Black, Good vs Bad stb stb :D:D:D
  • Dzsiti999
    #7521
    Azért, mert a császárnő maga a homok, és, ha meghal, akkor válik azzá. Akkor pedig létrejön az időhomok a homokórában, elmegy Azadba, kinyírja a Vezírt, stb... Az a célja, hogy a múltjában az Azados esemény NE történjen meg. ;) Amúgy a rosszabb befejezésben is lenne homok, ha a Dahaka nem enné meg.

    Máshogy nemtom elmagyarázni...

    Érdekesség: A homokórában gyémántkövek vannak, és az akkor válik homokká, ha időhomok van a közelben.
  • blur55
    #7520
    egy dolog nem világos a WW-ben, ezt mondja már el valaki. mikor a herceg először végez az empressel, miért nem sikerül neki?
    miert lesz homok?

    és még valami: kellene az a kép, ami töltéskor jön be. azt ki tudná nekem szedni valaki nagy méretben?
  • koosadam
    #7519
    Huhú TV kikapcs megy a brazíl szappanopera...marha értelmes
    De ettől függetlenül feléledt a topic. Armageddon egy jó tanács: ne állj be közéjük, mert vagy utálni fognak mind a ketten vagy mind a kettő neked fog panaszkodni (szoli91)-> Nekem is megvan az a 2 ember közül akit megöletnék meg van olyan is akinek éljeneznék, de nem teszem és sztem te se dett mert ez a kettejük "harca" semmi jogod(unk) nincs beleszólni
  • armageddon666
    #7518
    ha majd took irni vmit oda is akkro beirom csak most nem jut semmi eszembe ;)
  • armageddon666
    #7517
    :D ez már fáj XD... ez majdnem olyan jó mint TTT Media Center patch XPhez XD (bocsi szoli ez kellett...) néha jókat röhögök a flémeken... de azért ez mégis tulzás. Broafka, ne zavarjon Dzsiti egója. Dzsiti, khm... szal igen ide most nemtok irni semmit XD
  • Broafka
    #7516
    mi tagadás, én se voltam még egyszer se diszkóban, legalábbis olyan kifejezett diszkóban, de nekem nincsenek is csajozós gondjaim
    LOOOL
    hogy honnan veszem, várj:
    "Majd akkor mondj valamit, ha phpzel egész nap, és játékot szerkesztesz, ja és ha végigjátszod a 3 PoP-ot egymás után maximum 13 óra alatt hardon."
    nekem ez éppen elég, vegyük csak ki a szavakat: EGÉSZ NAP; TIZENHÁROM ÓRA
    nah, szerintem a nagybetű mondatkezdésnél fórumban, meg chatben, nem hiszem hogy olyan komoly helyesírási hiba lenne 1
    2, én nem helyesírási hibáról beszéltem, hanem fogalmazási hibáról :P
    3, EZ ÍGY IGAZ, nekem is vannak furcsa mondataim nem tagadom, de oltani csak így lehet, és ha nem tudja valaki megvédeni saját magát, akkor lehúzhatja magát a WC-n, nem kell hogy megvédjék, és az se kell hogy engem megvédjenek
    HONOR: hogy megtudjam magam védeni akár szóban, akár fizikálisan
    GLORY: ha sikerem van
    kell még valami?
  • szoli91
    #7515
    nekem linkelhetsz ;) (hogy ne legyen fikázás belőle, küldd privátba;) )
  • szoli91
    #7514
    LOOOOOL! Ez kegyetlen volt gyerekek :D Amikor elolvastam az egészet, tisztára röhögtem. De most tényleg, mi a baj abban, hogy Dzsiti jó a PoPban? Szerintem ennek az összeveszésnek semmi értelme nem volt :D:D de attól még jó volt. Én diszkóba nem is mentem soha és nem is fogok, mert elég sok durva dolgot hallottam már. És azt sem értem, hogy mi a baj abban, hogy videót csinál. Legalább van bizonyítási alapja.
    Broafka: azt honnan veszed, hogy Dzsiti egész nap a gép előtt ül? Te ott ülsz mellette és nézed mit csinál, vagy mi? (szerintem amikor Dzsiti írta, hogy egész nap, az túlzás volt). Meg szerintem ne gyere a helyesírással, mert nem szoktad nagy kezdőbetűvel kezdeni a mondatot (:D), meg hát neked is szokott lenni néhány furcsa mondatod (ez nem azt jelenti, hogy nekem nem szokott lenni)

    Ezt most mellékesen: erről a fórumról hogyan tudnak bannolni?
  • Broafka
    #7513
    ugyan már, csak az egód ne lenne akkora mint az egész Föld gömb!
  • Broafka
    #7512
    hmm
    nem tom, úgy válaszolnék, meg nem is :)
    na jó, azért mégis
    szóval, más dolog csajozni, és más dolog szerezni egy barátnőt :)
    barátnőt szerezni kicsit hosszadalmasabb dolog, és tovább is tart a kapcsolat, csajozni pedig lehet egyszer is
    Búra, kocka, nem mind1, Gépbuzi és kész :D
    és hogy a kérdésedre válaszoljak, azért szólok be neki állandóan, mert akkora az egója hogy nem igaz, Superman-ként az lenne az első dolga hogy mindenkinek elárulja hogy ŐŐŐŐ, igen ŐŐŐŐ Superman, bármit megtenne hogy egy hős legyen, egy átkozott EGO barom
    csak egyszer látnám hogy arról beszél hogy: de király volt tegnap az a buli, kicsit másnapos vagyok, de nagyon jó volt
    de nem, mit látni nála: De király volt, 2 óra alatt végigvittem ezt és ezt a játékot, nem hiszitek? VIDEÓT?
    szvsz
  • Dzsiti999
    #7511
    Jó, de azért vannak olyanok is, akik kíváncsiak rá. Nem véletlenűl kérdeztem meg, hogy akarjátok e nézni. De ha nem kell, akkor nem linkelek: vettem az adást :D
  • armageddon666
    #7510
    LOOOOL!
    Ti aztán qrva jól elvagytok...
    Amugy olvastam hogy diszkoban nem érdemes csajozni mert oda a pasik csajozni mennek a csajok viszont kikapcsolodni és NEM pasizni :D szal ott inkább koppanni lehet plusz elméletileg töb pasi van mint csaj. (még életemben ne mvoltam diszkoban csak olvastam.)
    Búra fej. Ez úlly nekem :D nem Kocka? na mind1. azért sztem megnyugodhatnátok. direkt nem személynek mondom hanem többeszámot használok mert nem akarok egyikőtökkel sem összeveszni... nade megkockáztatom mert ez azért már picit durva... (legalábbis ugy hogy 1ik pillanatrol a másikra vesztetek össze...)
    Broafka: miért kell mindig beszólnod Dzsitinek? sztem ezt abbahagyhatnád. most ha jó PoPba az miért baj? az meg hogy menjen csajozni... majd megy ha majd akar. bár honnan veszed hogy nincs még csaja? lehet hogy van :D
    Dzsiti: te meg ne gyere mindig a videóiddal meg hogy milyen pró vagy. különben is szvsz nem az a lényege a játéknak hogy hány másodperc alatt visszük végig 10* hardon... ÉLVEZNI kell a gémet.
  • Broafka
    #7509
    és tanulj meg fogalmazni is:
    "nem pedig arról, aki privátban nem tudják elmondani a dolgait."
    segítek:
    nem pedig arról, aki privátban nem tudja elmondani a dolgait.
    vaaaaagy:
    nem pedig azokról, akik nem tudják elmondani privátban a dolgaikat.

    szívesen!
  • Broafka
    #7508
    most is reagálsz rá lol!
    1, én is php-ztam már, nem is szeretem nagyon, de ez senkit sem érdekel, épp úgy az hogy te php-zol-e vagy sem
    2, pont erről beszélek, hogy egész nap a gép előtt ülsz, nem mész el sehova csak: GAME, GAME, GAME, GAME, GAME, és nem lehet elégszer leírni
    3, wow, mit akarsz, hogy istenítsünk? 13 óra alatt hardon, aztaaa, nagyon menő vagy, leborulok előtted, óóó, hogy szakadna ki a szemed a helyéről :D (hülye búra fej!)
    4, próbálj már kiállni magadért Búra fej :)"Szerintem meg a WW-ről kéne beszélni, nem pedig arról, aki privátban nem tudják elmondani a dolgait." + "Ne aggódj, nyugodtan fikázz, nem fogok regálni."
    ez annyira tipikus
    amúgy én nem azt mondtam hogy diszkózz, csak ha egy kicsit is eltudnál ragadni a gép elől (amit nem tudsz) legalább annyit érezhetnél hogy álltalában egy diszkó, vagy a bulizós helyek olyanok hogy egy fiúnak a beugró (jaj neharagudj, gyengébbek kedvéért: beugró=belépő) 1500 Ft, míg a lányoknak ingyenes, szóval sok a lány, és én nem azt mondtam hogy diszkózz, hanem hogy csajozz, de ilyen Búra fejeket nem hiszem hogy nagyon csípnének, úgyhogy szerintem felejtős neked


    U.I.: ha mégis sikerülne, vigyél magaddal egy Fraps-ot, és azt is videózd le, mert azt már tényleg nem fogja senki se elhinni :D
  • Dzsiti999
    #7507
    Amúgy szerinted érdekel, hogy mit csinálsz? Különben meg, nem érdekel, hogy mit írsz. Majd akkor mondj valamit, ha phpzel egész nap, és játékot szerkesztesz, ja és ha végigjátszod a 3 PoP-ot egymás után maximum 13 óra alatt hardon. Ne aggódj, nyugodtan fikázz, nem fogok regálni. Nem az én bajom lesz, ha kitiltanak. Ja, és nem vagyok discos. Ha a Children of Bodom, a Godsmack, a Metallica, a KoRn, a Rhapsody, stb (ezeket hallgatom gyengébbek kedvéért)annak számít, akkor nagyon elnéztél valamit... Szerintem meg a WW-ről kéne beszélni, nem pedig arról, aki privátban nem tudják elmondani a dolgait.
  • Broafka
    #7506
    feel the force, naná!
    én mind a 2 oldallal szimpatizálok, talán egy kicsit a light side (sajnos :P)
    amúgy lehet hogy hamar átcsábúlnék, mert ugye tudjuk hogy a sötét oldal erős :)
  • Broafka
    #7505
    én legalább élek, nem úgy mint egyesek, kocka fej!
  • Csirke 013
    #7504
    :)
    Gondoltam hogy egyszer ide is eljut a "Star Wars" Mánia de hogy ilyen hamar?:)
    Én mindenhol sötét oldalos vok mert Death metal-t hallgatok
    jé ez még rímelt is na mnd1
    szal én mindenhol BLackes vok csak a popban nem mert amikor a sandwraithel vok vagy jön DAhaka akkor elkezd akadozni a játék:)
  • szoli91
    #7503
    én a sötét oldalt jobban szimpatizálom, lásd Star Wars
    MEg például ott a KotOR 1-2