10262
  • Zomil
    #10022
    hali!

    nekem olyan gondom van, h az elején járok mikor le kell gyözni Shahdee-t, miközbe a másik csajszit probálja lerugdosni.
    nos már 3szor levertem teljesen az életét, de a végén marad kb 1mm és nem akar meghalni :S
    5let?

    elöre is köszi!
  • Ry0K3N
    #10021
    Vn egy rossz hírem :), én is így jártam. A probléma az hogy nem lehet arra a részre ráugrani ahol a dahaka kiütötte a falat. Ezért kell rögtön utána megszerezni ott az élettöltőt miután kinyírtad Shadeet. Megoldás erre sajnos nincs mert az egyetlen út visszafele bugos. Szóval tölts vissza egy régebbi állást és próbáld meg megint de sztem ugyanolyan bugos lesz.
  • Looooser
    #10020
    sztem menj vissza az eghyik portálhoz és úgy próbáld meg a throne room-ot
  • davidka003
    #10019
    Lehet, hogy bugba ütköztél. Előfordul az ilyen.
  • Grapefruit86
    #10018
    Sziasztok!

    Tudnátok nekem sgeíteni? Én nem értem... már vagy 2x végig vittem a ww-t, de most harmadik alkalomra elakadok... a legvégén... Meszereztem mind a 9 élet növelőt... Mikor megvan a 9. egyszerűen nem tudok visszajutni a throne room-ba. Eljutok oda, ahol shadee-t meg kell ölni... végigmegyek az óton, ahol már mentem... visszamegyek az időbe... eljutok a throne room-ba, de rossz időben... és innentől körbe-körbe tudok csak menni... Ahol először látom a Dahaka-t (tudjátok, ahol kitörte a rácsot, hogy tovább mehessek...), ott nem tudok beugrani. ugrok, de a herceg nem kapaszkodik meg. Tehát csak körbe tudok menni... Hogy a fenébe mehetek vissza a 9. életnövelő után a throne roomba????

  • Looooser
    #10017
    handi játékok a rival swordsot lehet multiban tolni és wiii-re is kiakarják hozni...
  • davidka003
    #10016
    PSP-re vannak.
  • HD JOHNNIE
    #10015
    Köszi!

    Láttam még olyat, hogy Prince of Persia: Rival Swords és Prince of Persia: Revelations. Ezekről mit tudni?
  • Vlala #10014
    Köszi az infót!
  • Looooser
    #10013
    rájöttem hogy azért szeretem a
    WW-t ,ert az az egyetlen rész amirt nem mesélnek XDXDXDXDXD ohh bárcsak a t2t is olyan kemény lettvolna mint a ww hmmm
    dreams dreams...
  • Ry0K3N
    #10012
    Na akit érdekel a trilógi egyben az csak nézzek körül a TESCO media markt electroworldök valamelyikében és szép fehér DVD-tokot kell keresni oylan címmel hogy The Two Thrones különleges kiadás. Abban benne van mindhárom game, a Splinter Cell trilógiát is kiadták egy ugyanilyenbe. Thx a lot Ubisoft!
  • marci9507
    #10011
    Prince of Persia Sands of Time
    prince of Persia Warrior Within
    Prince of Persia Two Thrones
  • HD JOHNNIE
    #10010
    Jah, az lesz sztem is :) Annyit megér ez a játék.
    El tudná nekem mondani vki, hogy hogyan következnek sorban a részek? Mert ezzel bajban vagyok.
  • Vlala #10009
    Ez miért nem jó?
  • HD JOHNNIE
    #10008
    tudnátok mondani vmi torrentlinket ahonnan le tudnám szedni ezt a játékot? Egyszer már próbáltam, ami több giga volt, de nem működött :(
  • mzprox
    #10007
    nekem inkább az segít picit ha feljebb teszem, mert így gyorsabban tudom korrigálni a kameramozgást. a kamera azért mozog mert atz ellenfelek köröznek körülöttem, vagy ép én ugrok át a másik oldalra stb
  • Looooser
    #10006
    vedd lejjeb az egér érzékenységet...
  • mzprox
    #10005
    Köszi, azóta rájöttem :) úgy emlékeztem, hogy falrafutni nekifutásból kell, úgy meg az istennek se akart felmenni. Egyébként ritka idegesítő játék . én ahhoz vagyok szokva, hogy karakter poziciótól függően iránytok (a la Tomb raider) itt meg ügye a kamera poziciója számít. Ezt is meg tudnám szokni, de az a baj, hogy összevissza pörög a kamera és gyakran úgy áll meg, hogy egy adott iránynak egyik kurzor gomb se felel meg (fix (Q) kameraállásnál ugyanúgy)
  • Looooser
    #10004
    ahonnan eredetileg kijössz ajtón onnan (szembőlnézve) balra elindulsz felfutsz a falon (afalfelé jobb egér lenyomva) space felmászik megint felfut a falon (a fal felé jobb egér klik és space a megfelelő időben) space felmászik tovább fut falon futás vízszintesen (falmellet futsz jobb egér gomb) a falon lessz egy kis árnyék vagy egy növény csomó amikor space-t nyomsz hogy átugorjon z oszlopra
  • mzprox
    #10003
    Kéne egy kis help mert elakadtam még nagyon az elején. amikor először találkozunk azzal az ellenféllel, aki hollókból áll össze, legyőzőm ,de utána nem tudom hogy lehet továbbmenni. Sejtésem van, hogy még a híd előtti részen kéne felugranom egy platóra, de az túl magasan van.A problémám az lehet, hogy nem tudom, hogyan lehet normálisan falról elrugaszkodva ugrani. le tudná írni alaki hogy milyen ugrás módszerek vannak milyen bill. kombinációra? (PC) thx.
  • SiZo91
    #10002
    hol vetted ry0, mert akkor én is beszerzem :)
  • Looooser
    #10001
    nah ilyet megoszthatsz velem is
  • Vlala #10000
    Hol? Én is akarok olyat. :)
  • Ry0K3N
    #9999
    Áhh megvettem 3k ért az egész trilógiát. A legjobb vétel volt ^^ tök jó hogy egybe árulták az egészet.
  • Looooser
    #9998
    jaja igaz ritkán használják, de aki ide betér az szeretettel beszél eme játékról
    kivéve 1-2 n00b-ot akik nem értik a játékot, de a kivételek erősítik a szabályt
  • Vlala #9997
    Persze, a jó dolgok időtlenek :)
  • SiZo91
    #9996
    ááá.... még mindig él ez a fórum? :)
  • Vlala #9995
    Nézd meg az ifjú hölgy többi videóját is. Nem egyszerű, amit a hangszerekkel művel.
  • Ry0K3N
    #9994
    Retrózni mindíg jó ^^
    Amúgy sztem is a sorozat legjobb darabja ez, a legjobb a hangulata.
  • Looooser
    #9993
    halhatatlan örökklasszikus...sztem ha már 4d-s holografikus játékok lesznek én akkor is játszani fogok vele....
  • Douli Master
    #9992
    szerintem ez egy iszonyat jó játék hahahahah lol
  • JackSparrow88
    #9991
    aha, thx azért...xd
  • Looooser
    #9990
    akkor lehet hogy a dromedár kardja az... nem toom vagy vagy XD
  • JackSparrow88
    #9989
    Hát bocs de nálam nem műxik. Elvettem attól az ugrálós csajtól a kardját de amikor harcoltam vele és megöltem egy ellenfélt nem kaptam vissza egy mm energiát sem. Amúgy télleg hatásos egy kard de nekem nem adta vissza az energiát és pedig az naon kéne akkor...
  • Looooser
    #9988
    az egyik kard történetesen az ugrálós ninja kurváknál van amivel ha rá ütsz az ellenfélre azok pár csapásra szét esnek neked meg nő közbe a hp-d... sztem próbáld meg easy-n úgy könnyebb... am hardon sem nehéz csak meg kell tanulnod a kombókat....
  • JackSparrow88
    #9987
    Hali! Hát nem én nem naon akarok vitatkozni de sztem ez a sorozat legsz*rabb része. És bár eljutottam a "Kaileena könyvtára" részhez ott aztán feladtam, mer egyszerűen annyi geci ellenfél jött(pont olyanok akiket elég nehéz leverni ezér utáltam is őket( h még akkor sem tudtam megölni őket ha folyamatosan védekeztem és próbáltam elugrani a támadások előtt. És gondolom ha idáig eljutottam akkor nem lehetek ilyen béna, na mind1. A lényeg h annál a résznél még csak ki sem lehet kerülni az ellenfeleket, muszáj velük harcba szállni és eddig még mindig én kerültem ki vesztesen, talán nem véletlenül. Ebből adódóan utáltam meg az ilyen játékokat melyekhez annyira profinak kell lenni h az csak na. Na mind1...
  • Looooser
    #9986
    am eccerű
    úgy öld mint a WW-ben Shadeet aztán át alakulsz és mindig mész utána
  • Looooser
    #9985
    erre a kérdésre találták ki a popt2t topicot, de mivel úgy mint ott itt is ugyan azok csvegnek szóval lökd...
  • ELZOO
    #9984
    Hello!Ismeri valaki a pop t2t-t.Elakadtam benne.A 2 Bossnál (Mahasti).
  • Looooser
    #9983
    de ezt kell....