10262
  • Looooser
    #10062
    hát igen hí újra kezded akkor eléggé messze leszel :D na jó nem cirka 3-4 óra játék idő:D
  • Shiwo
    #10061
    félek attól még messze vagyok..
  • Shiwo
    #10060
    ok, köcce..akkor muszály lesz újrakezdenem

    [apró][me]örömében legszívesebben sikítana.. -.-[/me][/apró]
  • davidka003
    #10059
    Akkor változik át, mikor felveszi a lidérc maszkot. Ha te nem vetted fel akkor viszont ez kurva érdekes hiba. :D
  • Looooser
    #10058
    aha én is bele estem legelsőre ebbe a bugba 1 héte át körbe körbe jártam.... aztán meguntam újra kezdtem :D és ment
  • Shiwo
    #10057
    faca..mert a kinézete végigjátszhatatlansági hibát okoz ?

  • Looooser
    #10056
    höhö bug... :D elölről kell kezdened... :D de viccnéélkül tényleg elölről kell kezdened
  • Shiwo
    #10055
    mert mikor mentettem még nem nézett ki így :D

    hogy a fenébe változtam át és hogy lehet visszaváltozni ? :D
  • davidka003
    #10054
    LOL. Mi a baj vele? Átváltozott homok lidérccé ez normális.
  • Shiwo
    #10053
    Helo !

    Kérdés:

    Normális az, hogy a főhős így néz ki ???

    Eleinte a telepítőt mountoltam be, akkor még normál hercegnek nézett ki..de azt véletlen letöröltem..azóta próbáltam mini image használatával, crackel, de így néz ki a főhős..ez most miért van ?? vagy ez így a normális ? lemaradtam valamiről, hogy így néz ki vagy wtf ??
  • Vlala #10052

    Nem lehetett könnyű ezt összehozni.
  • DARYL
    #10051
    Végigjátszás képpel, hanggal itt.
  • Atys91
    #10050
    Igazad volt.Örök hálám!!!
  • Ry0K3N
    #10049
    Valahova a local setting applicaton data mappákba van elrejtve az egész. Egyszer magamtól megtaláltam de pontosan nem emléxem.
  • Atys91
    #10048
    mert egyébként hova kellene rakni?
  • Looooser
    #10047
    tuti jó helyre tetted??? és tuti az a profilt nyitod?
  • Atys91
    #10046
    Hy all!
    Régen játszottam ezzel a játékkal,most újra nekikezdek de nem akarom az elejétől.Ezért...
    ...Leszedtem egy mentést,bemásoltam de nem ismeri vagy nem müködik.
    Miért van ez?
    HELP PLZ!!
  • Ry0K3N
    #10045
    Ha leadta a videót ahogy átlököd Kaileenát utána át kell hogy engedjen a portál. Ha nem teszi akkor bug :/
  • shipu
    #10044
    Az ok hogy elmegyek a griffes place re de de mivel a múltban vagyok nem tok odamenni szóval a portál nem portál át a jelenbe
  • Forcee
    #10043
    Hali!
    Valaki tudna segiteni nekem mert elméletileg 2 végigjátszás van amikor öszeszeded a +életeket és amikor nem nekem még nmesikerült az öszes öszeszedni nem tudna valaki adni egy végigjátszást mertnem találom a töbit.
  • Ry0K3N
    #10042
    Ha bemész ateleportba menny tovább. Egész addíg ahol a griffel küzdöttél azelőtt.
  • shipu
    #10041
    Hy all
    A végén vagyok a ww-nek összeszedtem az összes életnövelőt(water sword is nálam van) és miután Kaileenát átlökte a jelenbe belemegyek a teleportba és nem történik semmi.Eredeti a game gondolom kezdhetem előröl de ha tudnátok segíteni az megköszönném
  • Looooser
    #10040
    Az idők kezdete óta, legendák szólnak egy hatalmas háborúról a sötétség, és a fény között. De most a sötétség szét terjedt, és egy ismeretlen harcos felemelkedik. Egy új és halálos társsal, hogy megmentsék a királyságot, és vissza hozzák a fényt.
    eé hogy ez mihez kapcsolódik, itt megnézheted
  • Looooser
    #10039
    előre is mindenkitől bocsi a reklámért
  • Vlala #10038
  • Ry0K3N
    #10037
    http://galaxisnet.hu/PC/14882/prince-of-persia-trilogy-1-2-es-3-resz.html
    Parancsolj itt is van ;)
  • Zomil
    #10036
    cdgalaxis és pcdome shop is elég megbizható :)
  • Vlala #10035
    Ez van...
    Neten nincs meg valahol? Megrendelném onnan.
  • Ry0K3N
    #10034
    Huh -.-"
    Hát az szerencsétlen eset :(
    Pedig én láttam szinte mindenhol Tesco Electroworld Meda Markt....
  • Vlala #10033
    Én azóta is keresem, de a salgótarjáni Tesco ilyen szempontból esélytelen. Talán még mindig 9990-ért kínálják a Most Wantedet...
  • Ry0K3N
    #10032
    Ez a bug pl eredetiben is benne van de van egypár ami warez verzióba jön csak elő.
  • Broafka
    #10031
    baromság, nekem eredetiben van meg, és láss csodát, msot ütközök egy bugba, lehet hogy az tényleg warez bug, de az eredetiben is van bug...
  • Broafka
    #10030
    ezért imádom nagyon ezt a játékot... tele van buggal... most nem tudok tovább menni mert ott ahol megkéne kapaszkodnia nem kapaszkodik meg!
    Fel kéne futni a falon, és el kéne kapnia a peremet, e helyett felfut és visszarúgja magát...
  • Ry0K3N
    #10029
    Én azt meg is vettem, nagyon jó vétel volt
    Splinter Cell trilógiát szintúgy lehet kapni ebben a formában.
  • Zomil
    #10028
    igen, valszeg meg fogom venni :)
  • cicai
    #10027
    3ezerért láttam a tescoba az eglsz sorazatot
    3 az 1ben volt 3000ft
  • Zomil
    #10026
    ehh nem gondoltam, h warez bug, mind1 akkor :)
  • Ry0K3N
    #10025
    Ööö vedd meg eredetiben :-) vagy szerezz be egy normálisabb warez verziót. Ha eredetit használsz akkor a hib az ön gépében van nálam nem csinált ilyesmiket.
  • Zomil
    #10024
    és meg lehet vhogy csinálni? :S

    mert igy elég gáz, mert a terembe lépés elött van egy mentés, esetleg az az elöttit tölsem be?
  • cicai
    #10023
    1. bugXD
    nekem nem nyílott ki az ajtó, és dahaka meg a verekedésnél nem mozdult megXD