10262
  • Lyan Kyj
    #7822
    bocs a duplaposztért, megjegyzés:

    sztem nem érdemes megvenni az albumjukat, mert 2 szám van rajt össz-vissz PoPból, azok is énekkel. Tesóm megvette, 1x meghallgatta, de elég felejtős...
  • Lyan Kyj
    #7821
    Godsmack
  • menzaboy
    #7820
    és tudod az eredeti számoknak az előadóját? ha igen akkor írd le pls
  • Lyan Kyj
    #7819
    nem tördeltek, ebből áll a gamma zenéje..az eredeti számokban pedig ének is van, szvsz hangulatosabbak ezek a rövidek
  • menzaboy
    #7818
    csak az a baj hogy ezek tördelt zenék és a teljeseket nem tudom leszednide így is királyos:D
  • menzaboy
    #7817
    kössz a linket
  • Looooser
    #7816
    és az mért nem jó hogy darabolt legalaább külön ki tudja választani hogy pl mi kell az oldalához-és mit szeretne csak úgy hallgatni
  • Looooser
    #7815
    tedd újra...
  • Dassem Ultor
    #7814
    Kéne egy kis technikai help: tegnap gondoltam egy nagyot, miszerint újra végigviszem a WW-t. Feltetttem, DE amikor New Game után elindítaná a mozit, tölti kb 2 percen keresztül aztán kidob azzal hogy: "The game has stopped responding". Cseréltem cracket, cd imaget, de semmi hatása. Plz Help!
  • armageddon666
    #7813
    Dahaka Team
    POP.extra.hu
    PoP Legacy

    1. 2ről biztosan lelehet, 3.ról nemtom de ott vannak videók is (átvezető vidók) aviban. nekem most legacyt nem nyitotta meg mert lehet hogy rossz a cím, szal valaki plz javítsa ha nem ez az.
  • armageddon666
    #7812
    az nem jó mert darabolt. pill és irok linket
  • Looooser
    #7811
    katt a Bannerra és ott az oldalon....
  • menzaboy
    #7810
    nbem tudja valaki hogy a Prince of Persia Warrior Within- nek a zenéjét honnan tudom leszedni?
  • menzaboy
    #7809
    hát azt hittem hogy nehezebb lessz megölni Dahakat a kalinat nehzebb volt
  • Looooser
    #7808
    www.576.hu vagy személyesen az 576 boltokba...
  • menzaboy
    #7807
    hát szerintem azért nem lehet kapni mert nem mostani játék
  • Jahooo
    #7806
    Mér van az hogy sehol nem lehet már kapni ezt a tök jo játékot? Sands of Time-ot meg TTT-t lehet de ezt nem. Ha valaki tudja hogy Pesten hol lehet kapni plz szoljon:D
  • menzaboy
    #7805
    nem tom mi lehetett a baj de egy játék újra iditással meg oldódot ugyhogy irány a jég kard aztán véged Dahaka:D
  • Looooser
    #7804
    passz
  • menzaboy
    #7803
    én úgy tudom hogy Dahakaval csak úgy tudok harcolni ha megtalálom az összes rejkethelyet már csak 1 hiányzik az amelyik a központi teremnél van de amikor le megyek és be lépek az ajtón olyan mintlya a nagy semmibe érkeznék és ott el kezd zuhanni az emberem és meghalok van erre valami ötlete valakinek?
  • menzaboy
    #7802
    sikeresen végig nyomtam a játékot mint 1 igazi gép fügő
    csak az az érzésem hogy nem találtam meg az összes titkos helyet na de nem baj ugyse akartam dahakaval harcolni
  • Looooser
    #7801
    ufff
  • menzaboy
    #7800
    kössz már rá jöttem hála annak hogy türelmes vagyok 1 perc gondolkodás után rá csaptam az egeremre és le ragatt a gomb:D
  • Looooser
    #7799
    igen az angol tudásod... amikor megszerzed ki van írva hogy To breake the broken walls hodd a left mouse buton... ami annyit tesz hogy: a törött falak betöréséhez tartsd lenyomva a bal egér gombot...
  • menzaboy
    #7798
    már tovább jutottam találtam egy végig játszást bár pont én szoktam mondani hogy ha végigjátszást használsz azzal el rontod a game-t dehát ez van :) most is meg akadtam szereztem 1 új kardot valamilyen skorpió kardot asszem ez a neve na a lényed hogy el értem 1 falhoz amit szerintem be kéne törjek akardal de nem töri be üti veri de semmi vagy lehet hogy el hagytam valamit?
  • Looooser
    #7797
    figyusz mondom mit csinálj...
    c:/ProgramFiles/Ubisoft/Prince of Persia Warrior Within/ lépj be ebbe a mappába és minden bmp vagy jpg filet amit itt találsz az mind screen shot...
    ---
    és armának ifgaza van nem akartam még meszólni hátha rájösz de ez nem cset bármi ami eszedbe jut írd egy hsz.-be légyszives
  • armageddon666
    #7796
    ne itt ok? ott a chatbox abba ;) vagy majd nyitunk oldallal kapcsolatos fórumot. ötletekkel, stb. Ha teccik az oldal akkor reklámozd :)
  • menzaboy
    #7795
    végülis annak az oldalnak mi a célja?
    vagy lényege?
  • armageddon666
    #7794
    thx :) láttam regeltél :D welcome a memberek közt :D
  • menzaboy
    #7793
    ja ok bocs amúgy meg méztem az oldalt ami le van oda írva a neved alá nem rossz:)
  • armageddon666
    #7792
    This is ö fórum. te meg 2 percenként beirsz valamit. chatfeeling. de mind1. majd rádszol más.
  • menzaboy
    #7791
    mivan? miről beszélsz?
  • armageddon666
    #7790
    nem szép dolog hogy tied a 6. hsz egymás után -.-
  • menzaboy
    #7789
    oh siker találtam végig játszást:D
  • menzaboy
    #7788
    nem tud valaki egy végig játszást vagy magyarosítást?
  • menzaboy
    #7787
    hiába nyomom a print screen gombot olyan mintha nem is csinálna képet
  • menzaboy
    #7786
    asszem most menekültem meg 3.-szor dahaka elől be mentem egy kapun amire fölülrő víz fojt oda nem tudott be jönni meg kellet nyomjak 1 gombot és egy kicsit össze ment a fal így fel tudtam ugrálni rajta aztán át kellet ugorjak egy elég nagy szakadék félén és akkor ez a nyomi megint kergetni kezdett el értem ahoz a részhez aholvan az a homok örvény oda nem tudot be jöni bele mentem a homok örvénybe és visza forgatta az időt ahogy szokta el indultam az egyetlen irányba amerre lehet menni és vissza értem ahoz a részhez ahol az elején fel ugrándoztam de itt most lefelé kéne menjek és ha leugrok meghalok és semi kapaszkodó nincs a falba ahol meg tudnék kapaszkodni de meg próbálok csinálni róla képet hátha sikerül
  • menzaboy
    #7785
    nem tudok róla képet csinálni valamiért nem engedi
  • menzaboy
    #7784
    ok meg próbálom
  • Looooser
    #7783
    print screen gomb majd töltsd fel és linkeld be.... egyszóval KÉPET! és segítünk