10262
  • Picar77
    #7862
    Kinyirtam Dahakát. 8Végre):D
  • mike0013
    #7861
    EZ NEM IDE TARTOZIK!!!!
  • Looooser
    #7860
    milye avatart? itt max a logót és a beállításokban.
    Brofi tudjuk aranyosak de mellette köpnek harapnak és rúgnak
  • Hellsing47
    #7859
    ez hogy jön ide???

    amugy a beállitásaidnál..
  • menzaboy
    #7858
    hogy tudom meg változtatni az avataromat?
  • Broafka
    #7857
    ez nekem is megvan, imádom a lámákat :)
    azok olyan aranyosak :D
  • menzaboy
    #7856
    jaja az igazi lámák ígynéznak ki:)
  • Looooser
    #7855
    ha igazi láma vagy akkor így néz ki XD

    né má' vak tyúk is talál szemet
  • Hellsing47
    #7854
    ja vhogy igy nézek ki csak nem iylenek a füleim xDD lol

    amugy már megvan...rossz helyen kerestem...
  • Looooser
    #7853

    Elindulsz vissza felé a kertbe és majd találsz egy új helyet :D
  • Hellsing47
    #7852
    vki help!!!belámultam xDD
    miután felkaptuk prince-el a maszkot és kinyirtuk a griff-et akkor utána elmegyünk a kertbe ahol forgattük a karokat hogy kinyissuk az elsö zárat..nah elvileg a kertben van egy idöportál,és nekem vissza kéne mennem a jelenbe (ahol dahaka szépen lebasz minket a vizbe),elötte még megnéztem amit kaileena és shaahde(nemtom hogy kel irni xDD) beszéltek,de hiába megyek vissza a portálhoz zárva az ajtaja, vagy van vhol máshol is a kertben egy portál??(nagyon nem jegyeztem meg a pályákat most mert siettem összekaparni az upgrade-okat =DD)
  • Picar77
    #7851
    Könnyen:D
  • menzaboy
    #7850
    én csak 1-et nem vettem észre ami a főteremben van akkor vettem észre azt is amikor csak úgy mászkáltam és furcsáltam hogy miért van ott lenn az a kapu:)
  • Hellsing47
    #7849
    whháááá..már nincs kedvem keresgélni ezeket a szaros upgrade-okat..még igy is fárasztó hogy tudom hogy hol vannak nagyjábol...:-//
    vmikor nagyokat csodálkoztam hogy mennyire nem vettem észre xDD
    áá...7iknél járok...nagyon remélem hogy megkapom a végén Viz Kardot különben a kukába baxom az egyetlen eredeti pc gémemet...lol
  • menzaboy
    #7848
    tök mind1 a jég is víz csak keményebb:)
  • armageddon666
    #7847
    lol, babám XD ez jó volt XD
    amugy nekem van pont olyan mentésem :D:D:D még asszem 2001es XD mikori is a gém? lehet hogy nem 2001... na mind1. de ilyen miatt tényelg nme szoktunk memtéseket küldögetni.
    off:
    loooser nem kéne ilyen későn már aludnod? :P
  • Looooser
    #7846
    Babám csak akkor küldünk mentést has tényleg nagyon nagy probléma történt a géppével valakinek. Ilyen kis hiba miatt nemszoktunk bocs
  • armageddon666
    #7845
    a tördelt zenék és a teljes zenék is a játékbol vannak. csak a teljeseket azokat összerakták a tördeltekből. azért tördeltek alapból a zenék hogy a gém össze tudja mixelni. harc eleje-közepe-izgibb része-mikor könnyen nyerhecc már-befejezése.
  • Hellsing47
    #7844
    nah wazz...:(((
    nincs kedvem ujra végigtolni...csak kiváncsi lennék az alternativ befejezésre...
    vkinek nincs olyan mentése amikor vizkard van nálunk pont a vége elött???:))
  • Looooser
    #7843
    kötelező. ha bemész a homokóra termébe akkor lácc a földön egy barna kört körben világító jelek na azok zárak amiket az élet feltöltők kinyitása nyit ki. és ha meg van mind akkor jön elő a barna körből a VÍZ kard... és nem jég...
  • Hellsing47
    #7842
    lehet hülye kérdés...
    de az összes élet upgrade-ot meg kell találni ahhoz hogy a végén dahakat gyakjuk le???
    vagy elég csak az utolsot azaz a 9ediket???(mert tudtommal ha azt megtaláljuk akkor kapjuk meg asszem a tronterem elött a Water Sword-ot amivel tudjuk sebezni Dahaka-t)
    thx
  • menzaboy
    #7841
    te figyuzzá má hogy mentél te itt a jégkardal? én csak akkor kaptam meg amikor meg volt az ucso rejtek hely
  • Picar77
    #7840
    Megvan csak béna voltam:D
  • Picar77
    #7839
    Help! Hogy a pibe lehet it átmenni úgy hogy a csaj ne kaszboljon le?
  • Looooser
    #7838
    nem tudok magyar torrent oldalt :D
  • menzaboy
    #7837
    tudna valaki ajállani 1 torrent oldalt ha lehet olyat amin rajta va a Alvin és a mókusok - Alvinmánia előre is kössz
  • Picar77
    #7836
    sikerült
  • Picar77
    #7835
    Az normáis hogy megsebzem és szép lassan visza nő az életenergiája?
  • menzaboy
    #7834
    ja bocs nem olvastam el redesen ott üsd ahol éred kivéve a fejét asszem meg a farkára vigyáz mert azzal csapkod
  • menzaboy
    #7833
    ezt nem érdemes ezt kell:D amúgy idő lassitással könyen meg lehet ölni
  • Picar77
    #7832
    Hello hol érdemes ezt a valamit ütni? Köszi
  • menzaboy
    #7831
    király tele vagyunk bulikkal:D
  • Looooser
    #7830
    19-én tűzraktár ingyenes koncert jó zenészek köztük a paranova
  • menzaboy
    #7829
    ja aki szereti a rokcot annak kötelező aki meg Rocker annak is Lengyelen Pollen Rock fesztivál Agusztus 17-19-ig itt az oldal itt mindent meg tudtok
    http://pollen.srv.hu/ érdemes meg nézni és még érdemesseb el menni rá :D én is megyek:D
  • menzaboy
    #7828
    nekem Bitlord van amivel szoktam torrentet szedni de nem tudom pontosan hogy van e külömbség a két progi közö ugyértem gyorsaságban?
  • Looooser
    #7827
    Hát nem toom megvan az összes albumuk (ha jol tudom -EP-k) éas máig hallgatom őket mert mindegyik számuk király
    /OFF menzaboy javallom a BitComet nevű torrentes letöltő programot egybe letudod szedni az albumokat/
  • menzaboy
    #7826
    persze mi vagyok én letöltő mester?:D
  • Dzsiti999
    #7825
    I Stand Alone, Straight Out Of Line.
  • Lyan Kyj
    #7824
    azt nem, sry, szerezd be az egész albumot:P
  • menzaboy
    #7823
    hát nem is terveztem hogy meg veszem inkább letötltöm:)
    meg tudnád mondani a szám címeket azokat amelyikek benne vannak a PoP-ban?