10262
  • Looooser
    #10102
    nah csak leesett hogy csak szívom a véretek :D
  • suadam
    #10101
    nem is ez krumpli -.-
  • Shiwo
    #10100
    mert sajt -.-
  • Looooser
    #10099
    de minek?
  • Shiwo
    #10098
    most mit nem értesz ? hogy miért csinálok több mentést, vagy miért kell újrakezdenem, ha előjön a bug ?
  • Looooser
    #10097
    jajh bazze el szúrtam...esad
    de minek?
  • Looooser
    #10096
    de miért?
  • Shiwo
    #10095
    nem is neked írtam, hanem Loooooser-nek

    kérdésedre: én nem
  • Looooser
    #10094
    nekem 3cd-s verzióm van és 25+ szer játszottasm ki a játékot (ebben benne van a ps2-es és a rendes gépes verzióis) és csak legelőször gépen jött elő azóta soha
  • suadam
    #10093
    en felfogtam!!!!!!!!!!es en ezt mar reg tudtam!!!!!!!!!
    es nekem is DVD-s !!!!!!!
    valszeg ez a bug a DVD-s verzional van!!!!!!!!
    es amit kerdeztem arra senki nem valaszol????????????
  • Shiwo
    #10092
    nekem asszem dvd-s
  • Shiwo
    #10091
    tudom, de látod, hogy nem fogta fel :)
  • davidka003
    #10090
    Érdekes, hogy én már 10-szer végigvittem és ez a bug még soha nem jött elő. 3CD-s verzió van meg. Mindig felülírom az előző mentést.
  • suadam
    #10089
    amugy nem fog vki jatekbemutato-t kesziteni belole ?
    en nem tok mert nincs hozza video keszito progim :(
    pedig en szivesen keszitenek
  • suadam
    #10088
    en is ezt mondtam
  • Shiwo
    #10087
    mondjuk ha 3 mentést használok csak, és mindig aktuálisan másikra mentek, majd belefutok a bugokozó részbe, amit nem veszek észre, amíg nem kell visszatöltenem a játékot...közbe lehet játszom még egy órát halál nélkül, s vígan fellülirom a régi mentéseimet, s mikor visszaakarom tölteni, azt veszem észre, hogy mindhárom bugos, s kezdhetem előről a játékot (speciel így jártam, decsak 2 mentést használva...)

    szóval ezért kell mindig új és új helyre menteni, sose fellülírva egy régit, mert akkor tuti marad olyan mentésem, ami a bug aktíválódása elötti, s nem kell újrakezdeni előről az egészet..remélem így érthetőbb
  • Looooser
    #10086
    de minek?
  • suadam
    #10085
    csak azert mert hogy ha elojon ez a bug akkor NE KELJEN ELOLROL KEZDENI csak egy elobbi allast betolteni
  • Looooser
    #10084
    én nem mondtam erre hogy rossz csak minek? :D
  • suadam
    #10083
    en ezt tom csak azt mondtam hogy erdemes tobbszor KULON menteni mert ha elojon egy regebbi mentesbol folytathatjuk
  • Looooser
    #10082
    védekezésben tartod és az idő vissza tekerés gombot csak egy pillanatra nyomod meg....
  • dopki88
    #10081
    hy hogy lehet az idöt felgyorsítani?
  • dopki88
    #10080
    megtaláltam a total comander rel
  • Shiwo
    #10079
    miből gondolod, hogy nem jön többet elő ?
  • Looooser
    #10078
    ha jól toom akkor WW Profiles rejtett mappa...
    ---
    suadam igen ezt fejtegettük mi is.. de nem az egész játék halmeg csak az a mentés kötet....
    ---
    Shiwo menthetsz eg kötetre is nem fog mégegyszer előjönni ez a bug
  • Ry0K3N
    #10077
    Document and setting application datába nézz körül, pontosan én sem tudom de valahol ott van, kis keresgetéssel meglesz.
  • dopki88
    #10076
    hy hova ment a játék
    ?
  • Ry0K3N
    #10075
    Épp ezért ondtam hogy jó poén lett volna ha RENDESEN továbbenged értsd normálisan megy tovább a játék és nem vágja le.
  • suadam
    #10074
    attol semmi baja nem lesz
  • Shiwo
    #10073
    passz..mindenesetre most újrakezdtem..ha sosem irok fellül egyetlen mentést sem, s szépen gyűlnek, annak lesz valami hátránya

    azon kívül, hogy esetleg sok helyet fog foglalni..nem hülyül be attól is ? :)
  • suadam
    #10072
    epp bad boys 2 zenet halgatva valaszolok este 23:30 korul
    ha elojon ez a bug akkor minden bejatszast kihagy a jatekbol es vegigjatszhatatlan lesz
    javitsatok ki ha rosszul tudom
  • Looooser
    #10071
    nem lett volna poén kimaradt volna egy csomó rész a játékból
  • Looooser
    #10070
    rossz hírt kell közölnöm.... újra kell kezdenie... sajnálom....
  • Shiwo
    #10069
    hát volt egy másik mentésem, ami kb 20 perccel elöbb készült..csakhát úgylátszik a bugot kiváltó ok még elötte történt, mert azzal is lidérces kinézete van...
  • Ry0K3N
    #10068
    Na igen szóval mindenképpen elakad az ember előbb utóbb de jó poén lett volna ha rendesen továbbenged úgy :)
  • Looooser
    #10067
    én mindig csak körbe tudtam menni mert az egyik részen falat kekllett volna át törni, de hát scorpionnal azt lehetetlen :D:D:D:D
  • Looooser
    #10066
    de nm mindenki menti külön partíciókba a játékát, én is csak 1 be mentem mindig....
  • Ry0K3N
    #10065
    Hehe végre más is beszívta legelső játék alkalmávala Sand Wraith bugot ^^ én is csak kamilláztam hogy mi van. Amúgy lehet vinni utána a játékot vicc nékül csak spider swordal a parton nem egy életbitosítás :D
  • suadam
    #10064
    nem kell ujrakezdeni eleg az ha csak egy regebbi allast betoltesz nekem is volt ilyen es en igy oldottam meg
    amugy tovabbi sok sikert a jatekhoz
  • Shiwo
    #10063
    mondjuk azt sajnálom, hogy nem mutatja %-ban, hogy hol tartok, nem úgy mint a Pop:SoT