10262
  • Looooser
    #8022
    de linkelj képet
  • totyak
    #8021
    Rosszul fejeztem ki magam, nem oszlop hanem ilyen falból kiálló rúd.
  • Looooser
    #8020
    igen nekem is ez volt a furcsa :D oszlopos dahakas adjál képet rúla
  • szoli91
    #8019
    ha nem tudsz elmenekülni előle, használj időlassítást, de én nem emlékszem olyan üldözésre, hogy egy oszlopra kellett volna menni.
  • totyak
    #8018
    Ok, kösz. Majd próbálkozok a lerázással, egyszer csak sikerül. Legfeljebb egy kicsit idegbeteg leszek mire elmenekülök előle.
  • armageddon666
    #8017
    lelehet rázni de amugy hosszasan követ :D ha időporthoz érsz akkor megmenekültél... amugy ezt a n00boknak szoktuk mondani hogy, jajj nem lehet elfuitni dahaka elől mit csináljak? akkor ez rá a válasz: te lama! nem kell elfutni előle! fordulj meg és vágd le! :P
  • Looooser
    #8016
    ohh nagyon lelehetrátni...
  • totyak
    #8015
    Hát nekem továbbra is elég gagyi figurának tűnik, de attól függetlenül mindíg kinyír. Rohanok mint az őrült, de csak addig jutok, hogy átugrok az első oszlopra. Lendülnék, de elkap és beszippant mint a spagettit. Gondolom kinyírni nem tudom mi? Valamit nagyon gyorsan kéne tennem,ha megakarok menekülni.Egyébként hosszasan követ, vagy viszonylag gyorsan le lehet rázni ha ügyes vagyok?
  • Looooser
    #8014
    ohh dehogynem, már meg is van a történet a fejemben
    sőt a fele le is van rajzólva (kezdetleges képregényben)
  • szoli91
    #8013
    Dahaka nem 3-4szer akkora mint te?
  • szoli91
    #8012
    meg a dark prince akkor jelent meg a hercegben, amikor a homok megfertőzte
  • szoli91
    #8011
    kaileena kiszívta a hercegből a homokot a TTT végén. Meg ha a medálban van is homok, úgyse tudna csinálni magának homokot. Úgyhogy nem lesz Dark Prince :P
  • armageddon666
    #8010
    XD lol XD
    Dahaka nem félelmetes? akkor képzeld el hogy hogy ha elkap akkor vége az életednek. felszippant és eltűnsz... 2* akkora (vagy 1,5*..) mint te, fekete, brutális alkata van. a szarvak is az aggressszióját szimbolizálják. azért igy már nem vicces... mikor megjelenik kifakul minden. elveszti a világ a színeit körülötte. a falak nem okoznak neki akadályt. amugy tényleg vicces figura... ha nem épp 20adszor futsz előle hogy mentsd magad. persze egy pohár víz mellett is meglehet beszélni vele a dolgot ha ügyes vagy és akkor 1-0 a javadra XD
  • Dzsiti999
    #8009
    Az utolsó szavadról eszembe jutottottak a PoP-os paródiák és elkezdtem röhögni :D:D
  • armageddon666
    #8008
    ŐŐŐŐ #8008 is ték?
  • armageddon666
    #8007
    :P ezért van az hogy All Rights Reserved vagy mi :P nálad nem volt ilyen szal :D:D:D Copyright már enyém :D
    Szoli, de a medálban maradt homok. Dark prince meg végülis a herceg sötét oldala. attól hogy eltűnt a homok még megmaradt a hercegben.
    Hellsing, nézd TTT tápigot. ott is ez volt, aztán ez a ték kellett nekem :P meg 20hsz egymás után = bünti/ban/del :P négy az még nem :D
    Totyak: KÖSZI SZÉPEN!!!44
  • totyak
    #8006
    Megvolt, de semmi változás. Már próbáltam, hogy mindent kiveszek amit csak lehet, de semmi. Egyszerűen nemértem. Az lehetséges,hogy valami baj van a vidi fájlokkal, de a játékkal nincs? Vagy akkor egyáltalán el sem indulna a játék? Pedig nemhinném hogy annyira gyenge lenne hozzáa gépem, mert egyszer feltettem mindent maxra és még úgyis elég szépen futott.

    Amúgy honnan lehet megtudni, hogy hány %-nál járok? Nézegettem a mentéseknél,meg optionsba,de nem találtam. Pedig kíváncsi lennék hol tartok. Egyébként éppen most kezd el üldözni Dahaka. Szegény egyáltalán nem félelmetes inkább vicces a kinézete. Azok a gagyi szarvak, mint egy szarvasember.
  • Looooser
    #8005
    Hé ez a gyerek és benne a homok meg minden ez az én 5letem félig már meg van rajzolva a története
  • Hellsing47
    #8004
    bazeg..hát igy én igy már kb 20hsz-el elötte elkezdhettem volna visszaszámolni...
    nem ér
  • szoli91
    #8003
    akkor a felbontást 1024*768-ról csökkentsd le 800*600-ra. ha így sem nem tom mi a baja.
  • szoli91
    #8002
    ha nincs időhomok nincs időmanipuláció, ezért nem lehetne használni a medált, esetleg akkor lehetne ha maradt benne egy kis homok. meg ha nincs időhomok nincs darkprince xD
  • totyak
    #8001
    GRATULA
  • armageddon666
    #8000
    TÉÉÉÉK
  • armageddon666
    #7999
    Kettő
  • armageddon666
    #7998
    Három
  • armageddon666
    #7997
    Négy
  • totyak
    #7996
    Feltettem, de semmi. Amúgy nekemis volt fenn kodek, de az sem volt jó.
  • Hellsing47
    #7995
    2.4-es procin is csinálta ezt...
    de akkor mikor elsönek toltam akkor semmi baja nem volt a videoknak...de mintmár irtam nálam nemrég volt win reinstall...szvsz codec pack volt nálam a "hiba" (néhány filmet se tudtam lejátszani)

    totyak: tedd fel az ffdshow-t,most nálam is az van,probáld meg azzal :)

    nah még 5hsz :)
  • mike0013
    #7994
    erősen gyanaxom a 2 GHz-es procira, de annak elvileg nem kéne ilyeneket cisnálnia:S
  • totyak
    #7993
    2Ghz proci, 512 RAM, Geforce FX 5200 vidi kari (na igen, ez lehetne jobb is)
  • mike0013
    #7992
    proci sebessége mennyi?
  • totyak
    #7991
    Valaki nem tudna segíteni, hogy mit kezdjek a WW-nel? A játék fut rendesen normális grafikával, de a videók akadnakmint állat. Valaki javasolta,hogy tegyekfel egy kodek pakkot és én tettem is. A teljes ACE Mega Codec Packkot feltettem, demég így sem jó. Vajon milyen megoldás lehet erre? És másnak is volt e ilyen gondja a vidikkel, vagy csak nekem?
  • Black Hawk
    #7990
    Még 10
  • armageddon666
    #7989
    dehogy! hiszen, ott a medál amit a herceg a vizbe dobott. azt nem láttuk hogy kaillena azt is felszippantaná :P valahogy kisodródna a partra vagy nemtom és a herceghez jutna és feléledne benne drakprince és lenne már fia is és az meghalt volna valamiért amitől és aztán meg még...........
  • szoli91
    #7988
    szerintem már nincs értelme folytatni, mert az már az erőltettetég teteje lenne.
  • KILLER2
    #7987
    Nálam a TTTben amikor először kell harcolni a láthatatlan ellenfelekkel és a hercek Farahal beszél akkor a csajnak egyben voltak az újjai és nagyon gyeneg volt rajta a textúra. Amúgy a hercegnek átvezetőknél rendszeresen a száján lóg ki a haja ah előrehajol. Viszont a kisfilmeg (mint pl amikor a kezébe vágják az ostort vagy mit) rohadtul szépek. Én remélem, hogy lesznek még PoP gémek. X360on nagyon jó lenne meg PS3on.
  • Looooser
    #7986
    igen a gépes gémpadok szarok de egy ps-es na azzal másabb.... persze én is ezt mondanám
  • armageddon666
    #7985
    én meg probáltam gamepaddal és naon szarul ment... bill powa! (már nem a THs homós bill...)
  • Looooser
    #7984
    asszem aa ttt-nek kicsit szebb a grafija :) de nem száz ritkán jáccok X-en mert csak hawernak van, és hozá a ttt
  • KILLER2
    #7983
    Én már maradok a boxnál, mert mind3 rész arra van meg PCn meg amint hallom bonyolult elindítani ha nem eredeti. Meg aztán én PCn egyzser játszottam a WWn és nekem nem jött be annyira az irányítás. Ha azon játszanék biztos megszoknám, de nekem XBOXon nagyon tetszik az irányítás. Teljesen könnyen kezelhető. Szóval én már maradok az XBOXnál. Azon sem olyan vészes a grafika.