10262
  • szoli91
    #7982
    szerintem azon jáccál
  • ffxi
    #7981
    PC-n a legszebb!
  • KILLER2
    #7980
    Akkor most szebb PS2őn valamelyik PoP játék mint XBOXon? Ez mostmár uccsó kérdésem, emrt kezdünk eltérni a témától.
  • Looooser
    #7979
    jah és ugyan azok a gémeket is adták ki mindkettőre... bár nem mert a ps2-vel lehet űrrakétát irányítani a valóságban...
  • KILLER2
    #7978
    De az XBOX ugyanannyit tud mint a PS2 nem?
  • Looooser
    #7977
    szolinak 1 dologban van igaza a konzol játékonak levan építve grafikályuk, hogy az ujjabb játékok is futhassanak a régebbi konzolon... nekem ps2 re is megvan a ww-és ott is gyönyerő a kép
  • KILLER2
    #7976
    Nekem is az tetszik meg szerintem az a legjobb rész is! Jó a zenéje, pörgős és szép graf.
  • szoli91
    #7975
    az XBOX verziónak nem olyan szép a grafja mint a PCs-nek. Ezért jó PC-n jáccani XD
    AMúgy a WW grafja a legjobb sztem.
  • KILLER2
    #7974
    Hát nekem XBOXon nem lehet állítani és zavar, mert azért szereteóm a jó grafot és az XBOX sokat tud graf téren.
  • Hellsing47
    #7973
    ha mindegyiket max felbontásba rakod akkor tud nagyon szép is lenni:)
  • KILLER2
    #7972
    Most komolyan szerintetek melyik POPnek van a legjobb grafja? A WWnek élethűbb mint a SoTnak, de nekem az tűnt a legtisztábbnak. A TTTnek szerintem nagyon mosottak a textúrái és a kezek is borzalmasak (pl a nyilas csajnak aki segít neki teljesen egyben vannak az újjai) meg a hercegnek rendszeresen kilóg a haja a száján. Nekem XBOXon van meg mind3 rész és szerintem nem nagy szám a SoThoz képest a TTTg grafja, a WWé re meg most nem emlékszem, de azért figyelembe véve a részek megjelenését és összhasonlítva néhány kortársával néhány helyen lehetne jobb, viszont a környezet nagyon szép.
  • Looooser
    #7971
    akkor elnézésed kérném. My mistake
  • szoli91
    #7970
    szívesen
  • gyuree
    #7969
    Köszi szépen a segítséget már meg is csináltam. Mégegyszer thx.
  • gyuree
    #7968
    A játékot nem én játszottam hanem más a családból. Nem hinném hogy csíter lennék mert próbálom helyre állítani a más álltal játszott játékot.
  • szoli91
    #7967
    megmondom hol találod. először is bemész a vezérlőpultba és láthatóvá teszed a rejtett fájlokat/mappákat. Utána a Bemész a Documents and Settings-be ott az Apllication Data-ba és itt lesz a POPWWProfiles
  • Looooser
    #7966
    és minek mentés játszd végig az elejéről.... ne legyél egy LÚZER CSÍTER azaz NOOB
  • gyuree
    #7965
    Sziasztok. Tudom már ezren megkérdezték de hiába olvsaok vissza akkor sem jövök rá: Hova menti magát mert a megadott könyvtárban nem találom a profilom. Most tettem ujra a gépet és leszettem hozzá egy mentést de nem tudom elindítani. Csináltam egy uj profilt lejátszottam az első kutig de akkor sem találom a POPWWProfiles könyvtárban a profilt. Légyszi segítsetek.
  • szoli91
    #7964
    és ami rendkívül biztonságos;)
  • szoli91
    #7963
    nekem nem azért. Nekem mindig 5-6 kilóval szedi, de ha tudsz egy nem fizetős warez oldalt, akkor elfogadnám XD
  • Looooser
    #7962
    nekem is lassan fűleg hogy muter korlátozta a gépezést kicsit sokat ültem nyáron a gép elött
  • szoli91
    #7961
    jha a CDs-ben ki lehet jáccani a védelmetÉn töltöm le mert nagyon lassan szedi
  • Looooser
    #7960
    ember nulla a külömbség a 2 között egyedül a T2T ban ven külömbség....
  • ffxi
    #7959

  • Looooser
    #7958
    de formázni kell a géped minden játék elött ha a dvd-set használod XD
  • ffxi
    #7957
    De ilyen telepítési gondok nem lesznek a két verzió között, ugye?
  • Looooser
    #7956
    hát igen csak az... meg a fegyók erősebbek a cd-s verzióban ;)
  • armageddon666
    #7955
    a korong-mennyiség...
  • ffxi
    #7954
    Mi különbség van a CD-s és DvD-s változat között?
  • szoli91
    #7953
    itt a link: www.sandguard.atw.hu az érdekességek menüpont alatt. ezt nem kell mondanotok, hogy rossza az oldal, mert tudom és majd át fogom szerkeszteni, de meg nem jutott rá időm, sajnos.
  • armageddon666
    #7952
    ő az idő csázárnője...
    na hadd lássuk a bugodat.
  • szoli91
    #7951
    van egy házikészítésű Dahakás bugom. Akit érdekel, szóljon és megadom a linket. Már kéthónapja meg. Ezt mindenki megtudja csinálni, csak kell hozzá egy trainer.
  • szoli91
    #7950
    szerintem nem aww-s kailewena a legjobb. ez kétségtelen. a ttt-s-ben olyan 40 évesnek néz ki XD szerintem 4 hét alatt nem lehet 20 évet öregedni XD
  • constantin
    #7949
    A pop:ww-ben volt a kailena a legszebb(a videókbani kailenára nem is hasonlított a játékbeli).A t2t ben is kurvára máshogy nézett ki de ott a videókban és a játékban nagyjából megegyezett a kinézetük.
  • Black Hawk
    #7948
    ebben egyetértünk :D
  • szoli91
    #7947
    kaileena a játékbanis szép volt XD (szerintem)
  • armageddon666
    #7946
    kössz... játékban kaileena sem volt szép.. de a renderelt video a lényeg :D az az élethűbb
  • szoli91
    #7945
    nálam farah nem volt kancsa, amúgy a játékban nem olyan szép, csak inkább a videoknál.
  • armageddon666
    #7944
    asszem nekem is de ha vmit mégsem azt azért még felnyomtam oda FEARrel volt olyan hogy megiumra rakott egy csomo dolgot meg 800*600 meg fícsörök offon... mondom +!%$@ és felraktam mindent highra a textura felbontás kivételével és soft shadowot is ki kellett kapcsolnom... (nincs elég memória) ja meg azért FSAAval nem probálkoztam :D és futott átlag 50FPSsel... csatákban is!
  • mike0013
    #7943
    nekem alapból fullra rakta