10262
  • Dzsiti999
    #8062
    télleg... észre sem vettem XD sry
  • szoli91
    #8061
    jha ezt én is mondtam xD, mert visszafelé nem tudsz menni és ha a hosszabb utat választod, ahol dahaka kiverte a rácsot, ott nem tud megkapaszkodni, és ha megtudna kapaszkodni, akkor se tudna továbbmenni, mert amikor üldözött, akkor valahol kiverte a falat is és ott falon kelltt futni xD
  • Pixi
    #8060
    végigjátszás...
  • Dzsiti999
    #8059
    Az oltárhoz nem lehet visszajutni... vagyis vissza lehet, de akkor nem tudsz visszamenni a homokórához XD
  • szoli91
    #8058
    Mindenhová visszalahet jutni. Fogasdjunk a börtönre gondoltál, de oda is visszalehet jutni
  • Looooser
    #8057
    na melyik?
  • armageddon666
    #8056
    1 hely van ahova nem lehet visszajutni!
  • szoli91
    #8055
    de utána nem tud visszamenni, mert ahol dahaka kiveri a rácsot, ott nem fogja meg a szegélyt.
  • Looooser
    #8054
    fellehet oldalt menni :) és belenghetsz
  • Mike65
    #8053
    hát a szigetre nem bírok visszajutni, csak a bejárati lépcső aljáig, asszem, mert próbáltam csontra visszamenni az első életnövelőig
  • Looooser
    #8052
    akár hányszor csak akarsz
  • szoli91
    #8051
    minenhová visszatudsz menni
  • Mike65
    #8050
    hát az összes már nem lesz meg sajna, asszem az elején 2-t kihagytam oda már nem tudok visszamenni, de a többit már bepótoltam
  • szoli91
    #8049
    és találd meg az összes életnövelőt (jó tanács)
  • Mike65
    #8048
    aham, akkor itt lehet a bökkenő! én elvileg volta a jobb oldaliban is, csak akkor ott a lényeget kihagytam valszeg, akkor megpróbálok oda visszamenni, és megcsinálni amit kell, kösz a segítséget! de lesznek még kérdéseim úg yérzem :)
  • szoli91
    #8047
    ha a térkép szerinti bal oldalit csináltad, akkor a valóságban is baloldalra mentél, tehát a jobboldalira kell menni. Állj be a homokóra teremfelé és úgy forgasd a kart. Ha beállt a jobboldal akkor menj fel.
  • Hellsing47
    #8046
    a bal fenti...
  • Mike65
    #8045
    vagyis szemben van a homokóra, jobb fent a kertes van, most melyik út megy akkor a másik toronyba?
  • Mike65
    #8044
    a central hall-ból melyik ajtó a másik torony? a bal oldali alsóban van az életszantély, a felsőben az egyik torony, a jobb felsőben a homokóra asszem, akkor melik a másik torony?
  • Mike65
    #8043
    na azt tudom holvan, és azon kéne bemennemu gye? namármost nekem csak az egyik retesz van elhúzva, a másik retesz a másik toronyban van? vagy az elsőben kell még valamit csinálni?
  • Hellsing47
    #8042
    nem..az a nagy kapu ott van ahol folyton kapod a vörös ruhás csajtöl,Kaileena-tol a kardokat
    ott ahol van a nagy homokora
  • Mike65
    #8041
    az a baj hogy én már annyit bolyongtam hogy, már rég elfeletettem mit mutatott az átvezető videó :D azt nem tudom hogy melyik torony melyik, de én a térkép szerinti bal oldalit csináltam meg most, most annak az ajtónak pontosan hol is kéne lenni? arra fele ahol a robbanó kutyadobáló nagy szörnyet elintéztem?
  • szoli91
    #8040
    de meglehet mert én fordítva csináltam XD Amúgy tök mindegy, mert össze lehet hasonlítani egy lámpa felkapcsolásával. A lámpa nincs bedugva felkapcsolod a lámpát, nem működik, ha bedogod egy konvektorba akkor elkezd világítani. Ebben az esetben a kapcsoló a a mechanical tower a konvektor pedig a garden tower
  • armageddon666
    #8039
    muszáj....
    loooser: pályát... csak hogy javítsam magunkat :D
  • armageddon666
    #8038
    muszály gardent megcsinálni elsőnek... forditva assem nem is lehet...
  • szoli91
    #8037
    ő azt mondta nem, hogy ő második tornyot csinálta meg elsőnek? mert akkor vissza kell mennie a garden towerbe. Amúgy a sorrend tökmindegy.
  • Looooser
    #8036
    mellesleg nagyon eltévedni nem lehet minden átvezető vidi megmutatja hogy hova menj
  • Looooser
    #8035
    second tower: Clock's and Gear works. Ha megkaptad a kardot a Garden tower-ből vissza jövet indúlj a másik ajtóhoz és csináld végig a páját.
  • szoli91
    #8034
    miután aktiváltad a tornyot kinyíilik egy ajtó és ott visszamész, majd ha elérted a central hall-t utána forgasd el a kart és menj fel a másikba
  • Mike65
    #8033
    ott vesztettem el a fonalat ahol a nagy szörny vagy gólem vagy mi a rák, dobálja a kutyákat, na az ledobálja a nagy köveket ugye, ekkor középen lesz egy híd, legyőzöm azt a nagy szörnyet, felugrálok a fogaskerekeknél szemben, itt már nem is emléxem mi volt, mit is kéne ezután csinálni? a nagy kövek nyitják ki a reteszeket? abban a teremben meg hol van lépcső?
  • Mike65
    #8032
    ez pontosan hol is nyílt ki? mert én már mközben elindultam visszafele a pályán, és nem vagyok teljesen képben, ez az a kapu lenne amin 2 reteszt kellett kinyitni? mert én még csak az egyik toronyban voltam(a térkép szerinti bal torony) és csak az egyik retesz nyílt ki
  • szoli91
    #8031
    akkor menj fel a másik toronyba
  • Hellsing47
    #8030
    be a kapun amit kinyitottál,fent van a lépcsön tetején ...az átvezetö video mutatta is hogy kinyilt..menj és gyilkold le az empress-t :D


    bár lehet hogy már rosszul tom..akkor bocsi
  • Mike65
    #8029
    hello!

    a warrior withinnel játszom most és nagyon elakadtam a second tower rész végén járok, megcsináltam a toronyban amit kellett és most nem tudom hogy merre kéne elindulnom, a másik torony felé, most visszamentem a központi terembe (ahol a tekergető segítségével fel le mozgathatóak különféle falak) itt a csajtól kaptam egy újjabb kardot (nekem ez a második kard amit kapok tőle), szóval innen merre tovább?
  • armageddon666
    #8028
    csak SoTban lehetett. amugy igy százalékosan minek neked? :D majd mikor asszed hogy vége akkor.... szal csak annyit hogy csavaros a story és lesznek meglepetések.
  • szoli91
    #8027
    sehogyan és jó hogy nem lehet megnézni, mert nem tudod mikor lesz a vége XD Amúgy kb még csak olyan 25-30 %nál jársz.
  • totyak
    #8026
    Nem lassítással csínáltam. Ez az a rész amikor először találkozom vele és üldözni kezd. Leszakadnak alattam az erkély darabjai és a végén hirtelen jobbra kell ugrani a falból kiálló rúdra. Ott én mindíg megálltam és befordultam, hogy biztosan rá tudjak ugrani, de így még az elugrás előtt elkapott. Úgyhogy rájöttem, hogy ott nem kell megállni, hanem afalon futni és akkor még lesz elég lendülete, hogy átlendüljön a következő rúdra. Azóta már jóval elhagytam ezt a részt. Valami csajszitól beszerványoltam egy új kardot, amit a 4 oszlopos teremben fel tudtam használni, hogy fel-le mozgassam az ajtókhoz a sziklákat. Éppen most jutottam ki valami kert szerűségből. Azt honnan lehet megtudni, hogy hány százaléknál tartok?
  • szoli91
    #8025
    fogadjunk lassítással csináltad, de szerintem az üldözések tök könnyűek. én általában, akkor szoktam elrontani, amikor nem tom hirtelen merre kell menni. Egyszer volt egy ilyen, amikor a könyvtárban üldözött, majdnem belerohantam Dahakába XD XD
  • Looooser
    #8024
    oké
  • totyak
    #8023
    Időközben átjutottam, úgyhogy már nincs semmi gond.