10262
  • Looooser
    #8182
    nem centizhettek ki mindent :D nem tudhatták hogy van itt magyarországon valaki über okos ember aki vissza meg :D... lélegezz
  • szoli91
    #8181
    akkor megint leírom, hol találod a mentéseket (ha nem vagy képes visszanézni):
    Bemész a Vezérlőpultba, ott a mappák beállításahoz és ott engedélyezed a rejtett fájlok/mappák láthatóságát.
    Utána bemésza Documents and Settings-be ott az Application Data-ba és ott megtalálod a POPWWPROFILES mappát. Abba vannak a mentések.
    ----------------
    Én meg találtam egy olyan bugot, hogy amikor Dahaka leveri a kardot a "tartójáról" és beleesik a szakadékba, utána elkezd üldözni, eléred az idősíkváltóportált, őkelme felszívódik, mentesz, utána kilépsz, betöltöd, visszamész a kardhozm, és voálá, ott a kard és nem tod felvenni (pedig gyakorlatilag leesett a szakadékba)
  • Looooser
    #8180
    igen ez tényleg nem árt
  • armageddon666
    #8179
    (azért a biztonságért legyenek meg a savek 3 példányban)
  • Looooser
    #8178
    először hellsing:
    szerintem tudja hogy nem így kell
    ----
    totyak: unninstalláld a gémet csak amikor kérdezi hogy törölni akarod e a profilokat akkor nyomj nemet, és tedd újra a játékot, és meg lesz a mentésed, és lehet enyhülnek a bugjaid...
  • Hellsing47
    #8177
    hosszan nyomod a gombot???

    ne csak csapkodd!!

    egyszer megütöd és lenyomva tartod az egeret!!
  • totyak
    #8176
    Már megint találtam egy bugot. Megszerzem a skorpió kardot aztán legyőzöm az elleneket és ugye ki kéne ütni a falat. Csakhogy szegény princem nem üti ki, csak átcsap rajta mintha levegő lenne. Ez nagyon gáz. Azért remélem mostantól nem lesz végig ilyen, mert így megmondom őszintén eléggé élvezhetetlen.
  • totyak
    #8175
    Hát valóban újra kellett kezdenem. Sajnos nem emelkedett fel teljesen az oltár. Kénytelen voltam onnan újrakezdeni amikor megölöm Kaileenát és kijutok a tengerparti sziklákhoz. Onnan megint elmenekülni Dahaka elől, aztán meg újra meghúzogatni a 3 kallantyút. Szóval eléggé felidegesített, de mostmár megvan. Látom az új kardot.
  • armageddon666
    #8174
    Arra gondoltam én is :D szal attól a mentéstől menj hogy leérsz a kriptába.
  • szoli91
    #8173
    szerintem kezd előlről egy mentéstől, a gémet nem lenne tanácsos előlről
  • armageddon666
    #8172
    kezd előről. én is megkaptam... nem emelkedett egyszer az oltár csak a fal. ez van.
  • Picar77
    #8171
    Hát az szivás, ha jól emlékszek kiálló daraboknak kell lenni az oltár oldalában és azon kell felugrálni.Ha nincs akkor az valoszinüleg egy bug.
  • totyak
    #8170
    Hát most ilyenkor nemtom mivan. Ezt besz**tam. CSak úgy simán az oltár magasságában a semmiben lóg egy faldarab. Arra felkapaszkodik, de a fejmagasságban levő oltár aljához nem. Ráadásul ha felugrok a levegőben lógóra akkor onnan sehova tovább. Úgy érzékeli mintha a levegő is fal lenne és nekilapul Hagy rohadna meg ott ahol van. Ez most rohadtul felidegesített. Várom a javaslatokat, vagy ha esetleg valakinek volt már ilyen akkor ossza meg velem a tudását.
  • totyak
    #8169
    Olyankor mivan ha elmenekülök Dahaka elől, meghúzom mindhárom kart, az oltár felemelkedik, de prince nem hajlandó felmászni rá. Ott vagyok a tetejénél és nem hajlandó felugrani rá. Pedig akkorát tuti tudna ugrani. Mag a levegőben megjelenik egy kiálló rész, oda meg felugrik. Ez most valami bug? DE nem akarom elölről kezdeni. Már tökre örültem, hogy megcsináltam erre tessék.
  • Picar77
    #8168
    Használd az időlasiitást és úgy nagyon könnyü elmenekülni elöle
  • szoli91
    #8167
    hú az nehéz lesz xD (már akinek)
  • totyak
    #8166
    Egyébként az egész küldetéssel az volt a problémám, hogy az időlassításra nem is gondoltam, kiment a fejemből. Csapkodtam azt a két hülyét mint állat, aztán semmi. Kinyírtak két perc alatt. Aztán mikor ráébresztettetek az időlassítás fantasztikus mivoltára, egycsapásra könnyebb lett a játék. Kb. fél perc kellett a két ellen kinyírásához és utána már csak Kaileenával kellett hadakoznom kicsit. Úgyhogy köszönöm nektek a segítséget. Örök hálám. Már csak az elől a Dahaka fickó elől kéne gyorsan eltűznöm.
  • Looooser
    #8165
    Asse igaz!!!!! :D
  • armageddon666
    #8164
    én NEM fikázom azt aki hibázik -.- én MINDENKIT fikázok (aláírásom 2. sora!)
  • Looooser
    #8163

    Ember szted berágnék rád? he? mindenki fikáza a másikat ha hibázik...
    ---
    arma mindenki -_-
  • armageddon666
    #8162
    ő is --__--
  • Hellsing47
    #8161
    nyugi van öreg..nem kell felkapni a vizet..csak viccnek szántam -_-
  • Looooser
    #8160
    beszottál köcög?
    néha hibázok vakírással....
  • Looooser
    #8159
    beszottál köcög?
    néha hibázok vakírással....
  • Hellsing47
    #8158
    "lasszitással"??:P

    nem vad pösze szak egy kiszit!! :D
  • Looooser
    #8157
    de emberek Kaileena 3csapás majd space+ hátra felé és hátrálsz amikor abba hagyja a támadás te jösssz ha teleprtál foss ahogy bírsz sok irány váltással a harcosok lelasítod az ídőt és egy lasszítással dupla kard kombókkal kinyírod mindkettőt...
  • szoli91
    #8156
    én is írtam az időlassítást, meg egy egész lehetőséget is leírtam.Pedig az én taktikám bevállt
  • Hellsing47
    #8155
    látod..csak nekem kellet segiteni és sikerül

    én most a TTT-ben szivok a lila rucis csajjal :D
  • totyak
    #8154
    És igen, nagynehezen sikerült. Kaileena meghalt, a "csodaszarvas" elkapott. Ez is valami.
  • totyak
    #8153
    Hát kösz srácok a jótanácsokat, majd próbálkozom tovább. Csak nem ma, mert akkor tuti új billentyűt kéne vennem. Egyébként az a támadás hogyvan, amikor prince a falról elrugaszkodik és átszúrja az ellent?
  • Mike65
    #8152
    csaj: nyomsz egy időlassítást, a csaj felé bukfencezel(irány+ugrás) és egy ütés, ilyenkor beszúr egyet alul, ez mindig talál, és viszonylag sokat levesz
    szörnyek: ugyanúgy mint a hollóharcosokat.
    ettől a résztől én is idegbajt kaptam, megettem egy levél sanaxot legalább :)
  • Hellsing47
    #8151
    pff..hallod..ha ott elakadsz akkor télleg mi lesz veled a legvégén!!
    nem nehéz az annyira...nyomj idölassitást és ugord át öket..ugy asszem menni fog
    ha nem akkor pörögj az oszlopkon az "e"-vel
  • totyak
    #8150
    Azért az nem igaz, hogy nem priceről szól, mert én néha kérdezek egyet-egyet. Most például csak simán szétvet az ideg. Kinyírtam a két ellent akit rámküld a csaj, de szinte semmi életem nem maradt, így a nő simán kinyírt. Miért kell ennyit ütni annak a kettőnek azt nem tudom? Vagy 20 percig szórakoztam velük, mert egyszerűen mindent kivédekeznek. Komolyan mondom ez sokkal nehezebb mint a SOT vége pedig easy-n játszom.
  • szoli91
    #8149
    akkor kitöltöm xD, de szerintem itt nyugodtan offolhatsz, mert itt már régóta nem a prince-ről szól a téma
  • armageddon666
    #8148
    fiam, ide már pszichiáter kell amugy az a menő hogy a profilodat kitöltöd nem minden adatod ismeretlen :D mert bemutatkozáskor nagy negatívum ha nincs logód/hülyeséget írsz és kitöltetlen a profilod :D tapasztalat + magamból indulok ki :D de ne offoljuk mert Firehand már leszólt egy másik fórumban bár az off topic sztem ahol offoltam XD
  • szoli91
    #8147
    nem tehtek róla, ilyen vagyok...kész nem tok mit csinálni. lehet hogy pszichológushoz kéne járnom xD
  • armageddon666
    #8146
    megsúgom innen indult az egész... anniy a különbség hogy ez egy public dolog az meg egy privátabb társaság... de írtam neked... mert lehet semmi gond nem lenne veled csak mondom hogy a fórumozási stílusod ami szerintem... szerintünk elfogadhatatlan... más nem mond erről véleményt. gondolom nem akarnak offolni vagy csak simán elsiklanak ezen hszek fölött.
  • szoli91
    #8145
    szerintem haggyuk abba a kötözködést, a DT-re nem valószínű, hogy többet felmegyek, mert szerintem már nem nagyon bírják az arcom. Ez meg itt egy más fórum, úgyhogy fátylat rá.
  • armageddon666
    #8144
    semmi... ezt most nem baszogatásnak szántam... csak valahogy most ez jutott eszembe XD néha ilyen érdekes gondolataim vannak
  • szoli91
    #8143
    most mi bajod van?